Skocz do zawartości

SAT I Reasoning Test


clarqs

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was zdawal ten egzamin? Macie jakies doswiadczenia/wrazenia?

Chcialbym go zdawac w trakcie pobytu na WAT (tzn. zdawac w USA, a wynik 'wykorzystac' w Polsce).

przeczytalem juz cale www.collegeboard.com we wszystkie strony:) jednakze, jestem ciekawy waszych opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo u mojego lektora na uczelni, zeby dostac 5 na koniec studiow to w trakcie studiow trzeba mu pokazac raport albo z SAT albo z ACT i tylko te 2 egzaminy akceptuje, takie sobie poprostu wymyslil zasady i czesc osob ktorym zalezy na ocenie jedzie do Berlina i tam zdaja, natomiast poco mam placic international fee, skoro moge zdac w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem sat reasoning test juz dwa razy i zwazywszy na krotki pobyt czasu w usa, to osiagnalem 1400 punktow na 2400. Jestem w 12 klasie high schoola.

Czesc matematyczna jest raczej latwa, niz trudna. Wystarczy znac podstawowe wzory na objetosc, pole i inne, a nawet jak zapomnisz to wiele formulek znajdziesz na tescie(!), wypisane przed zestawem zadan. Faktem jest, ze na kazde zadanie masz kilkanascie/dziesiat sekund wiec tempo rozwiazywania zadan musi byc szybkie :P

Test rozpoczyna sie od krotkiego open response question i prosza tam o napisanie essaya na poltorej strony. Potem na przemian angielski z matematyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...