Skocz do zawartości

Marco Island Marriott? Floryda


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • 1 miesiąc później...
hejka, mialam watpliwa przyjemnosc pracowac w hotelu marriot na marco island. Wprawdzie nie bylam na w. and t. - prace zalatwilam sobie na miejscu jako dodatkowa i dzieki bogu bo moglam latwo z niej zrezygnowac. Miejsce jest piekne, plaza, duze hotele, ale tak to wyglada od strony wypoczywajacych. Pracownicy mieli jednym slowem przerabane, np nam w housekeepingu dawano 20 minut na pokoj, i zawsze "wszystko bylo zle", za co byly kary w postaci obnizenia placy. Gorzej mialy osoby pracujace na zewnatrz, ogolnie lubie sloneczko i opalanko :) ale temperatury jakie panowaly na zewnatrz byly zabojcze, stanowczo nigdy wiecej floryda i co do placy, mowiono nam ze wyplata bedzie co tydzien. Od razu po otrzymaniu jej chcialam zerwac umowe bo w koncu nie pojechalam tam jako niewolnica. Moje plany nie wypalily bo czekalismy na wyplate doklanie 17 dni, poza tym jesli beda proponowali wam zakwaterowanie to stanowczo odmowcie. Poznalam w pracy osoby ktore zakwaterowano gdzies w poludniowym Naples, w jakims domu. W kazdym pokoju bylo 5 lozek i jedna szafa, poza tym caly czas zimna woda, za ktora dodatkowo (do ponad 120$ za tydzien) trzeba bylo doplacac (podobnie jak za prad) a wspominali ze nie mozna bylo juz pozniej zrezgnowac z tego mieszkania, co ogolnie bardzo mnie zaskoczylo... poza tym te osoby mialy byc dowozone do pracy, ale skonczylo sie tak ze musialy wynajac wlasne auto. Zaraz po otrzymaniu 1 wyplaty, opuscilam ta prace, bardzo nie mile zegnajac najglupsza przelozona jaka w zyciu mialam :) co do reszty osob jakie tam pracowaly, nie wiem jak mogly udac im sie te wakacje. Zainteresowanym tematem moge wyslac prywatna wiadomosc z adresem email ktory otrzymalam od dziewczyny z ktora tam pracowalam. Jesli jeszcze nie jest za pozno to zrezygnujcie z tej oferty. Jak dla mnie szkoda wakacji, caluski.

cześć!!!Właśnie jutro jadę na targi i sama nie wiem, co myśleć o tym miejscu. Mam pracowac w hotelu Marriot. Czy coś blizej o tym wiesz?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! Tez jade do Marriottu na Marco Island przez BTC. A odnosnie tego co napisala kolezanka na gorze mam tylko nadzieje ze miala takie problemy bo pracowala nie przez W&T. Moze u nas bedzie wszystko w porzadku. Zreszta na miejscu zobaczymy. Uwazam tez ze to sa bardzo osobiste sprawy: "pogoda", "ciezko pracowalam".... Bo znam ludzi ktorzy mowili ze pomimo tego ze bylo goraco da sie przyzwyczaic i ze mialy swietne wakacje, inni zas mowia ze wrecz katorga. Tak samo odnosnie tej pracy, przeciaz jesli ktos idzie na huosekeeping, to musi sobie zdawac sprawe ze to nie jest latwa robota i beda od niego wymagac.

gg 9322610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...