Skocz do zawartości

Amer Travel


Rekomendowane odpowiedzi

czytalem tu na forumi ze Amer Travel to jedno wielkie nieporozumienie, nie dość że strasznie drogo (sprawdzałam ceny, i wcale tego nie potwierdzam) to nie Biuro narzuca bilet lotniczy tylko Ty decydujesz sie czy kupic u nich czy nie (sa analfabeci ktorzy nie czytaja umow), bo jak ktos krzyczy ze zaplacil 2600 za Floryde czy 2700 za CHI to o jezu!!! kazać takim leciec przez Emakopol -3400zł za lot z 2 przesiadkami, to bedziecie narzekac.Pracowalem w Foxw... i g.... zarobilem a za program zaplacilem ponad 7 tys!!!! Bylem tez w tym roku przez www.amertravel.com.pl ale bylem ostrozny,i przebiegly,hehe prawie jak Tomii Lee Jones w ściganym, wytargowalem wlasny bilet za free,mialem swojego pracodawce ,i sam w necie wyszukalem sobie mieszkanie(troche drogie ale w 2-ch trudno cos wynajac)Zaplacilem 4400zl za WSZYSTKO.Chociaz nie wiem po co kazali mi wyrabiac Karte Euro26 -do stanow?Z pracownikami biura i p.Dawidem tak tu opluwanym przez niekture "" spotkalem sie raz i odnioslem calkiem dobre wrażenie z nazej rozmowy .A viza odebrana tego samego dnia z ambasady to juz mistrzostwo świata!!Dostalem od Davida vize po 16 tego samego dnia.(w emakopolu sie nie popisali -ponad tydz. i do tego musialem placic za przesylke -34zl,chamstwo).Tak ze moge z czystym sumieniem napisac -ze polecam biuro Amer Travel.Odradzam Emakopol! w waszym slangu hehe powinienem to chyba napisac Emakopol S.. . Znaczy sie tacy fajni hamerykanscy jesteście ,po tym wyjezdzie:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po pierwsze nikt nie napisal ze drogo i to wedlug mnie nie stanowi zarzutu wobec biura amer travel ( kazdy wie na poczatku jaki bedzie mniej wiecej koszt programu ) , po drugi bilet nie zostal w zaden sposob narzucony , tylko niektorzy wybrali opcje aby to biuro zakupilo bilet do miejsca w ktore sie wybiera i jak wytlumaczyc ze taki sam bilet , z tej samej lini lotnicze , na ta sama godzine , ten sam dzien itd kosztowal o 400 zl wiecej . Co warto zaznaczyc ze jezeli chcialo sie kupic bilet samemu to trzeba bylo zaplacic 400 zl prowizii dla biura wiec w sumie bilet byl drozszy o 800zl przynajmniej w moim przypadku. Ja zdecydowalam ze to biuro mi kupi bilet i jak sie okazalo pozniej , pod koniec wyjazdu ze mam bilet "wspolny" z kolezanka z ktora tam bylam i jezeli jedna z nas chcialaby wrocic wczesniej lub pozniej to nie byloby takiej mozliwosci ,poza tym bilety ktore kupilo nam biuro mialy byc z bezplatna mozliwoscia przebukowania - oczywiscie tak nie bylo , z tego co wiem to wiekszosc osob zostalo w ten sposob oszukanych... a wize pewnie dlatego odebrales tego samego dnia ( w co szczerze watpie ) bo pewnie dosc pozno byles w ambasadzie ... zapewne byl to poczatek czerwca :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...