Skocz do zawartości

Z Kim Na Wat W Californii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z jakim biurem i w które miejsce najlepiej jechać do Kalifornii?

Czy łatwo jest znaleźć pracę i mieszkanie w San Diego, Sacramento, LA, LV albo South Lake Tahoe? <_<

Ja byłem nad Lake Tahoe, na północy jeziora, ze Studentpoint w Lublinie w 2006 roku i zastanawiam się nad powrotem do CA w jakieś bardziej perspektywiczne miejsce. <_<

Szukałem trochę w Internecie, ale nie bardzo są oferty z tych większych miast.

Piszcie jeżeli byliście gdzieś w CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby.

Ja nie byłem jeszcze w CA, ale mam zamiar tam jechać i szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu.

Z tego co się orientowałem to nie tak łatwo znaleźć tam pracę przez biuro dlatego przygotowuję się do wyjazdu z opcji independent. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o informację na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka biur co wysylaja do CA, ale raczej do mniejszych miejsc, np jako Lifeguard. Ciezko raczej bedzie o oplacalnosc WT w Sacramento czy LA. Tam to raczej jak juz ktos sie uprze to moze pojechac na opcje SELF.

Krzys, a w ktorym miejscu pracowales nad Lake Tahoe, Crystal Bay, Kings Beach, ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudek, ja pracowałem w Kings Beach w supermarkecie, w Tahoe City troszkę i w Squaw Creek - wspaniałe miejsce do pracy(zimowe igrzyska olimpijskie tam kiedyś były z Polakami).

A TY, gdzie pracowałeś? Byłeś w South Lake Tahoe? Jak tam jest w tych kasynach?

Czytałem na forum, że chyba byłeś gdzieś w Tahomie, to chyba zachodnie wybrzeże Tahoe, jeszcze CA, TARTem tam jezdziłeś? Z jakim biurem tam byłeś i jak Ci się udał wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kings Beach to pewnie albo w 7eleven pracowałeś albo w tym markecie Long Drugs, chyba ze Safeway'u. Te rejony mi sie dobrze kojarzą ogolnie, sporo czasu tam spędziłem,, owszem Tardem jeździłem. Pracowałem w Tahomie (westshore) 8 mil na południe od Tahoe City. W South Lake Bylem wiele razy, w wolne dni jeździliśmy tam darmowy busem. Spotkałem tam trochę polaków. Jechałem tam z Fosterem, wyjazd sie udał pod względem finansowym, ale samo mieszkanie w malej mieścinie to nie za przyjemna sprawa - nudno. Pracowałem w sklepie, na kasie albo donosiłem towary. Atmosfera bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

jedziemy w tym roku z biura btc do san diego, 18 marca sa juz targi pracy, miasto przy samej granicy z mexykiem więc nie omieszkamy małej wycieczuni zrobić, no wszystkie piekne i niebezpieczne wszem i wobec znane miasta na wybrzeżu czyli los angeles santa barbara czy san francisco sie zobaczy, disneyland tez blisko, no a jako ze w zeszłym roku byłysmy na hawajach w pracy to może w tym roku sobie tam wakacje zrobimy po cięzkich miesiącach pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...