Skocz do zawartości

wyjazd na h2b z alturist


Rekomendowane odpowiedzi

Poniewa? jestem z pó3nocy Polski to raczej nie moge do nich podjechaa. Dlatego napisa3em do nich ?eby mi przes3ali umowe na maila ale nie odpowiedzieli. Je?eli znasz szcegó3y umowy to daj znaa jakie sa tam zapisy i kruczki, czy ,np. traci sie coś (ile) w zwiazku z tym, ?e nie dostanie sie wizy?

Dzieki za odpowied1.

manyr@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam

Jestem na Florydzie i wyjechalem tu z Alturistu z radomia. Jest jeszcze tutaj ze mna 7 chlopakow, kazdy z innej czesci polski.

Samo biuro jesli chodzi o organizacje jest takie sobie, tzn, nie mozna im wiele zarzucic poza tym ze sa raczej niepoinformowani o tym co mozna zastac na miejscu po przylocie do USA.

A wiec nieprawda jest ze odbierze was pracodawca jak przylecicie grupa (tak bylo w naszym przypadku), musielismy sami szukac wskazanego adresu i jechac taksowka, na szczescie niedroga.

Mozna smialo leciec innym samolotem - nie trzeba u nich kupowac biletu.

U nas np. nie ma nadgodzin, o ktorych mowili w biurze, z trudem wyrabiamy 40h tygodniowo.

Nie wiedza tez zbyt wiele o zakwaterowaniu - jesli podadza wam jakas kwote to dodajcie do niej 120$ miesiecznie bo tyle dochodzi z ryczaltem za wode i prad od jednego 2-pokojowego mieszkania.

To rzeczy, ktore mi przyszly pierwsze na mysl i dotycza one dokladnie mojego przypadku - nie znaczy to, ze wyjazd w inne miejsce bedzie wygladal podobnie.

Ale jesli ktos chce te wize zaby sie dostac do USA to mozna smialo leciec z Alturistem.

Aha, co do kosztow: program 1200$ na 10 miesiecy, oplata dla biura = 500z3, wiza = 450z3, ubezpieczenie na 10 miechów (nieobowiazkowe) = 300$, bilet na Floryde i z powrotem 2100zl....plus proponuje zabrac ze soba okolo 500$ tak na wszelki wypadek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...