Skocz do zawartości

Wypełnianie Wniosku Ds-156 Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Być może gdzieś tutaj jest odpowiedź na to pytanie ale wybaczcie nie mam zbyt wiele czasu na szukanie więc pytam.

Jeśli nie mam pojęcia gdzie jadę do jakiego miasta i pod jaki adres a we wniosku jest niestety miejsce na wpis tego adresu to co tam mam wpisac, wymyslić cos ?????

a jeśli konsul spyta o ten wpis to co mam powiedzieć że wpisalem to tak sobie a tak naprawde to nie wiedzialem czy dostane wize więc nie mam sprecyzowanego miejsca pobytu ?????

moim zdanie lekka bzdura

od pierwszego wyjazdu ile musi minąć czasu w USA abym mógł wrócić do polski i spowrotem wrócić do USA - po podobno 10 lat ???

pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy co Cie trzyma w Polsce oraz jak wypadniesz na rozmowie,czasami ludzie nie wpisuja nic gdzie sie zatrzymuja i dostaja wize a czasami wpisuja adres i z wizy nic..

Co do powrotu do USA to jesli bedziesz w USA dluzszy czas legalnie i wrocisz do Polski to mowi sie ze powinienes byc w Polsce tyle czasu ile byles w USA i to jest tzw minimum,bywaja przypadki ze ktos po dluzszym pobycie wraca szybciej do USA ale wtedy musisz sie liczyc z tym ze Cie wezma na rozmowe do pokoju i wtedy albo zostaniesz wpuszczony albo tez zawrocony a wtedy zegnaj USA na wiele lat.Moga tez nie brac Cie do pokoju i wsteplowac Ci pobyt bez zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troszke bardziej sprecyzuje moje pytanie

Słyszałem że musisz mieszkać w USA minimum 5 lat bez powrotu do polski żeby starać się o jakikolwiek papier uprawniający Ciebie do w miarę legalnego życia - mówimy caly czas o wyjeździe na wizie turystycznej i pozostaniu tam nielegalnie

chodzi mi raczej o jeden fakt

jeśli wylecisz na turystycznej i zostaniesz tam nielegalnie to jaka drogę musisz przebyć aby wkoncu moc pracowac tam legalnie i latac do polski kiedy tylko byś chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie takie cos slyszales?chyba cos zle uslyszales albo tez ktos Ci cos powiedzial i Cie oklamal....

Abys mogl tam legalnie zyc,pracowac i latac co jakis czas do Polski musisz miec GC a aby to zdobyc to jest kilka wyjsc 1 to loteria wizowa,2 slub z obywatelka,3 sponsorowanie przez prace ale wtedy musisz miec wyzsze wyksztalcenie i byc specjalista,4 swoj biznes ale wtedy musisz miec powyzej 500.000 usd aby moc o tym myslec..

co do nieleglanego mieszkania to pozostaje na dzien dzisiejszy slub z obywatelka abys mogl zalegalizowac sobie pobyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...