Skocz do zawartości

sly6

Administrator
 • Zawartość

  31534
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  6

Zawartość dodana przez sly6

 1. Tak, nawet tutaj parę razy to było opisywane.
 2. Napisze tak , ludzie robią tak że nie widać nic na pierwszy rzut oka a jednak jest podmiana. Zobacz np seriale o granicy.
 3. Znajomy pracował na odległość nim go sciagneli tylko to było w czasach gdy nie było losowania wiz pracownicych. Możesz jechać do Kanady i może tam ktoś Cię ze Stanów wypatrzy. Trzeba dać się poznać i uczestniczyć w różnych projektach.
 4. Jest to miłe widziane np wykaz z konta bankowego lecz Twoja postawa też się liczy, czy masz plan na życie i jest realnie pokazany.
 5. Jest trochę pracy na różnych stronach dla grafików plus wyjazd do Anglii dużo Ci da bo raz język plus kto wie kogo tam spotkasz i jakie nawiązesz znajomości.
 6. sly6

  Urlop

  Napisz do tego znajomego że chcą kasę i zobaczysz co Ci odpowie..
 7. sly6

  Loteria krok po kroku

  Jesteś w dobrym dziale i znajdź tematy o dv loteria tam masz wszystko od wysłania zgłoszenia po wyjazd Ps możesz podać co sobie przeczy? Będzie łatwej Ci odpowiedzieć.
 8. sly6

  Wyjazd do USA. Na stałe.

  Są ludzie że mimo tego chcą tak żyć i cieszyć się dniem który teraz jest. Teraz mam pracę, dom jest fajnie.
 9. Mamy na forum tematy o tym oraz strona urzędu imigracji pisze co jest na początku potrzebne. Na forum Visa Journey o tym też pisze.
 10. sly6

  Wyjazd do USA. Na stałe.

  Żyją dniem dzisiejszym i chcą od życia dostać teraz np dom.. co do kupna domu to masz na myśli kredyt?
 11. Na stronie danego stanu oraz miasta są takie informacje i pamiętaj część z nich może Ci zamknąć drogę do obywatelstwa.
 12. Gdy spotkasz innego lekarza to Ci powie proszę zwierzę przygotować do podróży, podawać mniejsze ilości leków,zobaczyć jak reaguje. Ludzie z takimi zwierzętami latają w kabinie pasażerskiej
 13. sly6

  Pytanie nt. DS-160

  Ten wniosek jest nie ważny. Musisz wypełniać go od nowa.
 14. Teraz ten czas to jest dwa lata a co będzie za parę miesięcy to kto wie. Kiedyś nawet było do roku czasu. Co jest ważne to dobrze wypełnić dokumenty plus odpowiednio zarabiać czy kogoś mieć kto podpisze sponsorskie dokumenty. A co do tolerancji to nie zależy od orientacji seksualnej a od człowieka, spotkałem takich co byli orientacji innej a zachowanie mieli do innych, brak słów aby to opisać.
 15. Dobrze było z ropa tam to i spawacz zarobił dobrze.. Teraz to inny temat.
 16. https://polskatimes.pl/na-hawajach-bedziesz-mogl-kupic-papierosy-jesli-masz-ju-ukonczone-sto-lat/ar/13866978
 17. sly6

  Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]

  Tak było gdy zniesli wizy turystyczne do Kanady, że nie którzy myśleli że będzie praca legalna, szybko to się skończyło gdy urzędnicy parę osób wrócili z granicy i było że nie tak łatwo jest wjechać do Kanady w ruchu bez wizowym
 18. sly6

  zielona karta LO dla dorosłych

  To krótko czekasz, musisz uzbroić się w cierpliwość. Podajemy na forum czasami numer do działu wiz imigracyjnych, łatwo też go znajdziesz na stronie Ambasady.
 19. sly6

  Co o tym myślicie ? [Zniesienie wiz]

  Bo jeśli chcesz być ponad 3 mówiące w Stanach musisz starać się o wizę turystyczna. W Polsce będzie podobnie gdy już będziemy w ruchu bez wizowym.
 20. Sprawdź czy może lecieć z Wami w kabinie pasażerskiej, jeździ z Wami gdzieś? Jak się wtedy zachowuje?
 21. Racja co pisze Kzielu musi trwać związek..
 22. sly6

  GC bez cisnienia.

  I poczytaj trochę to forum.
 23. sly6

  Zaproszenie-pytanie

  Nie zawsze kończy się odmowa za drugim razem mimo braku zmian w życiu. Ile mamy podobnych postów na ten temat.
 24. sly6

  Likwidacja loterii wizowej

  proszę nie zakładać podobnych tematów Loteria narazie jest. Będziemy informować jeśli będą zmiany w tym temacie.
 25. Musisz trochę poczytać to forum by mieć swoje zdanie Ludzie nie wysyłają zgłoszeń i mają problemy z wiza turystyczna. Czy wyślesz zgłoszenie czy nie musisz przekonać Konsula że wrócisz na czas oraz nie będziesz pracować nielegalnie.
×