Skocz do zawartości

sly6

Administrator
 • Zawartość

  30527
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O sly6

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

27710 wyświetleń profilu
 1. Prawo jazdy i rejestracja auta

  Jego kasa to niech kupuje. Każdy sprzedawca podpowie jak i co zrobić z samochodem jak się pokaże kasę. Lub podeśle do firmy co ubezpiecza.
 2. Wtedy trudniej było o wizę to może dlatego tej wizy nie otrzymalas a co jest wpisane w odmowę to tylko Konsul wie. Nie patrz co Amerykanie widzą lecz co Ty widzisz sercem czy myślami i tak odpowiadaj, bądź szczera. A Ci kuzyni gdzie mieszkają, masz zamiar Ich odwiedzić, poznać. Jak bliskie są to powiązania. Jak widzisz są pytania lecz sama znasz odpowiedzi na nie, jedna osoba powie że nie pisz nic o nich chociaż to są bliscy kuzyni a do tego podani w systemie wizowym gdzie ktoś jeździł do nich lub z nimi.
 3. Dlatego napiszesz to co wiesz i jest prawda.
 4. Czy jest w USA Twój Ojciec i czy ma to obywatelstwo lub też gdy naprawdę nic Cie nie łączy z Ojcem to gdy padną pytania o niego to powiesz prawdę. Ile to dzieci tak ma. Ojciec czy rodzice na papierze.
 5. Za dużo nie wiem a do tego nie wiadomo jak wpadniesz oraz kto Cię będzie słuchał,.. Spróbuj się dowiedzieć od tych krewnych czegoś.
 6. Przemoc w rodzinie.

  Nie dadzą Ci umrzeć z głodu i nie będziesz spać pod gołym niebem Nie wiem na jaką pomoc też liczysz i co masz w domu swoim.
 7. Przemoc w rodzinie.

  Jak się dogadasz to poszukaj Ci tłumacza.
 8. Przemoc w rodzinie.

  A jak znasz język?
 9. Ma odpowiadać na pytania i tyle. Mieszkanie może sprzedać itd...
 10. 65 to dużo i mało by np zostać, podjąć pracę. Zależy gdzie mieszkasz i co powie Twój Tata. Niby nie powinno być problemu.
 11. A te 5 lat doświadczenia to w USA czy po za? Może np w Kanadzie
 12. A jak znasz język? Bo to będzie ważne, stanowisko plus gdzie mieszka i kto to jest ten znajomy. Są tacy znajomi że później jest ślub i legalizacja pobytu a ta wiza do tego nie służy i na to zwróć uwagę.
 13. Loteria Wizowa DV 2019

  Dv 2019 będą rozmowy od 1 października 2018 do 30 września 2019.
×