Skocz do zawartości

sly6

Administrator
 • Zawartość

  30920
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O sly6

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

28238 wyświetleń profilu
 1. sly6

  odziedziczony dom w Polsce - podatki

  A co brat na to że chcesz sprzedać dom? Skontaktuj się z biurem nieruchomości i zobaczysz co na to urząd skarbowy w Polsce. Możesz też skontaktować się z doradcą podatkowym.
 2. Jest ok. To jest ostrzeżenie dla wszystkich.
 3. sly6

  ODMOWA WIZY B2 !

  A Ty wizę otrzymałeś? Niby studenci powinny dostać wizę lecz przyjadą tacy co status studenta będą mieć dla samej wizy. Dlatego Ci dobrzy mogą dostać odmowę. Jak kto w życiu bywa że oceniamy nie właściwie osoby.
 4. sly6

  Blogi o USA

  Inny blog https://amerykaija.pl/
 5. Mamy też tematy z dv2017, 2018 i tam też są relacje ludzi. Nie ma tego dużo ale od loterii opisywanej 2013 nic się nie zmieniło
 6. Nie potwierdzasz tego. Będzie data,godzina rozmowy.
 7. Co do czasu to czasami ludzie piszą post jak mają czas dlatego to mogło być w godzinach pracy Ambasady.
 8. sly6

  Erasmus w USA

  Wizy wydawane są w Londynie https://uk.usembassy.gov/embassy-consulates/edinburgh/visas/
 9. sly6

  Erasmus w USA

  Prawo jazdy może być wydane na okres ważności wizy, pobytu dlatego przy wymianie musisz na to zwrócić uwagę. Formularz jest taki sam dla wiz studenckich i turystycznych.
 10. sly6

  Erasmus w USA

  Wizę otrzymasz będąc w Anglii, koszta to 160 dol US plus sevis, opłata za kuriera, pocztę. Ubezpieczenie jest też od wypadków komunikacji, nie tylko od strzelaniny. Na takich turystów jest ban-zakaz co zostawiają rachunki. Jak nie teraz to później mogą dojść z rachunkami. Prawo jazdy wyrobisz, tak samo kupisz samochód a gdy wrócisz to go wymienisz w Anglii. Pracować możesz 20 godz na tydzień na uczelni. Ps możesz postarać się o wizę turystyczna idąc po wizę studencką.
 11. Możliwe. Loteria trwa do końca września lub do wyczerpania wiz. Pozostaje czekać bo może ktoś zrezygnuje
 12. Będziesz mógł pracować A masz dyplomy co możesz wrazie czego pokazać u pracodawcy. Bo nie wiem o jaką pracę szukasz i gdzie.
 13. sly6

  odmowa odmowa wizy pomozcie .

  Nie ma znaczenia gdzie będziesz na rozmowie bo co to mówiłaś i wpisalas w ds160 jest zanotowane a możesz też trafić nie zbyt w Krakowie. Sama rozmowa i zachowaniem masz Ich przekonać nie ma nic innego. Takie staranie się o wizę w krótkim okresie czasu jest na Twoją nie korzyść oraz co powiesz na pytanie dlaczego suknia z USA jest lepsza od innych? Znasz sklep itd gdzie kupisz.
 14. sly6

  Wyjazd 30+

  Jak nie masz 35lat to jedz do Kanady na wymianę młodzieży z programu praca wakacyjna, możesz pracować jeden rok i zatrudnij się w firmie amerykańskiej, dasz się poznać to kto wie co może być z tego. Zazdroszczę Ci takiej rodziny i znajomych co Cię tak w Anglii pokierowali. Mi każą wszystko robić samemu
×