Jump to content

sly6

Administrator
 • Content Count

  31,704
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

sly6 last won the day on May 10

sly6 had the most liked content!

Community Reputation

562

4 Followers

About sly6

 • Rank
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

29,552 profile views
 1. Tutaj masz to ładnie pokazane https://www.nafsa.org/Professional_Resources/Browse_by_Interest/International_Students_and_Scholars/Social_Media_Question_on_Visa_Applications/ Tak to dotyczy też wiz nie imigracyjnych
 2. Szkoda że nikt Ci nie powiedział że możesz dostać paszport w trybie przyspieszonym. Tutaj taka informacje byś dostała co zrobić by taki paszport szybko dostać a teraz pozostaje tylko czekać.
 3. Były osoby co wyjechały a nie które wrócić nie mogły bo wizy studenckiej nie dostały a wiza turstyczna była anulowana.
 4. Jak już pisaliśmy kiedyś na tym forum na terenie Stanów zmieniasz status bo wizę dostajesz po za terenem Stanów. Wyjeżdżając nic nie dostaniesz a Twoja sprawa zostanie zamknięta.Gdy pojawisz się w Konsulacie po wizę studencką możesz nic nie dostać a czasami anuluje się wizę turystyczna, jesteś nie wiarygodny ponieważ miałeś szybko wrócić ze Stanów.
 5. Nie i pamiętaj by mieć później zaświadczenie o niekaralności z Kanady.
 6. Toma

  Cześć,
  Napisałaś pod moim tematem (nowe rubryki...) że już temat pojawił się na forum. Nie mogę go znaleźć :(
  Możesz mi podesłać link ?

  Dzięki
  Tomek

 7. Nie mam nic przeciwko abyś się uczył lecz ludzie z podstawą języka zdają egzaminy. Ja np w nawigacji mam włączony j.angielski i tak się uczę.
 8. Pogadajcie w hotelu czy możecie rzeczy tam zostawić bo dłużej Wam zejdzie niż godzina 10 ta. Nawet jak skończycie o 10 w Konsulacie to szybko w hotelu nie będziecie.
 9. Tak stan konta z banku można przedstawić. Poczytaj różne są odpowiedzi na tym forum o tym bo jedni są pytani inni nie.
 10. Ciebie nie pytali innych mogą. Warto mieć wyciąg z banku.
 11. Konsul to samo powie a nawet z nim nie porozmawiasz bo masz wizę. To każdy urzędnik indywidualnie rozpatruje sprawę. Możesz zrobić przez wizę k wjazd lecz możesz wylecieć jako turystyka, wyjść za mąż i legalizowac pobyt z terenu USA a jak kto wyczuje urzędnik to Cie zawróci,dlatego przyznanie się do chłopaka źle może być zrozumiane.
 12. Źle coś musiałeś czytać o przedłużeniu pobytu, te 3 lata liczą się od 180 dni do roku czasu gdy byś był nielegalnie. I to się tyczy wiz turystycznych. Do 180 dni nie masz zakazu wjazdu jedynie możesz wizy kolejnej nie dostać.
 13. Takich procentów nikt Ci nie da że np 10 % będzie źle. Każdy urzędnik jest inny. Tak mają na granicy to że zmieniłaś status i że byłaś dłużej.
×
×
 • Create New...