Jump to content

Levix

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. Chodzi mi paliwo, naprawy, wydatki drobne na prowadzenie firmy, tak, to prawda, że można w nim powiedzieć wszystko, jednak gościa obserwuję już jakiś czas, pokazywał na swoich filmach stawki na giełdach towarów no i rzeczywiście, jeśli to sobie przeliczyć, to może nie aż tyle, ale porównywalnie wychodzi. Ale jak mówię, to tylko jedna z wielu opcji w USA i taka praca ma też swoje minusy, bo nie ma cię aż tak często w domu, a dodatkowo pracujesz po 12 jak nie więcej godzin dziennie.
 2. Ja chyba wiem o kim mówisz, być może o Michale, mówił, że jako self-employed na własnym trucku wyciąga się 20k brutto miesięcznie już po odliczeniu kosztów, tyle, że to jest jazda ze spaniem cały tydzień w trucku. Z tego co wiem, to ten ziomek operuje blisko domu, więc tak rzadko w niej nie jest, ale zarabia trochę mniej od tych 20k brutto, tyle słyszałem od niego.
 3. To zależy w co celujesz, jeśli jedziesz z powodów ekonomicznych. Nie dziwię się ludziom, którzy tam wyjeżdzają, prościej prowadzi się biznes niż w Polsce, ja naprzykład celuję w branżę transportową i uważam, że zarobki o wiele lepsze niż w Europie, szczególnie jeśli masz własną ciężarówkę, ale kusi mnie USA też innymi, nie tylko ekonomicznymi cechami. A abstrahując, myślałem, że szanse na wygranie w Europie były zawsze większe, a nie te marne 0.60 w tamtym roku, czy lekko ponad 1 procent w tym roku, zawsze myślałem, ze to jest około 2 procent, coś jak trójka w lotka, no cóż, szanse bardzo małe
 4. Na facebooku jest grupa Kierowcy ciężarówek sponsorowani do USA i jest tam kilka osób, którym się udało, właściwie to przez Experiora każdy kto podejmie sprawę, to przechodzi do USA, gorzej z tym Visa Solutions.
 5. No niestety, za pierwszym nie wylosowało mnie.
 6. cyfrowo najszybciej, nie ma co się bawić
 7. @SuperTraveller nie musisz używać jakiś rozbudowanych programów, najwazniejsze jest zdjecie zrobione w kwadracie w rozdzielczosci wiekszej lub rownej 600/600, jak masz zdjecie prostokatne to nie wyjdzie co juz to zdjecie w kwadrat, zmienic rozdzialke mozesz w paincie
 8. Tak, wyświetlał mi się ten sam error w pierwszym dniu loterii, odświeżałem do skutku ten error, aż nie pojawiło się, że czas został przekroczony (max 1h na zrobienie wniosku jest), wtedy zrobiłem drugi raz i wszystko poszło, nic nie zmieniałem, nic nie kombinowałem, chyba najlepszym sposobem jest poprostu próbowanie, tutaj raczej żadna zmiana rozmiarów zdjęcia nie wpłynie na to, że strona nam odpowie/nie odpowie. Pozdrawiam.
 9. Program antywirusowy to coś innego niż zapora windowsa, wyłącz to i to.
 10. To tak samo jakbyś logował się przez przeglądarkę do serwisu bankowego, myślę, że wykradnięcie danych to najmniejszy problem w tym przypadku ;p
 11. Mi poszło, też miałem ten problem, odświeżałem ciągle ten error, az w koncu wyskoczylo, ze sesja wygasla I nalezy zlozyc nowy wniosek. Serwery sa obciazone.
 12. Może trywialne pytanie, ale wolę zapytać, niż zrobić głupotę. Po wypełnieniu wniosku i nacisnięciu Submit wyrzuciło: Ta witryna jest nieosiągalna, odświeżałem stronę już kilkadziesiąt razy i nic nie pomaga, tworzyć nowy wniosek, czy odświeżać stronę, aż do czasu otrzymania numeru? Pozdrawiam.
 13. Jak co roku, startuje loteria wizowa, pierwsze info już na oficjalnej stronie: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2021-Instructions-Translations/DV-2021-Instructions-English.pdf?fbclid=IwAR0dto64_I0G1msKWyr1jOS1BG-7OJtca0Jhd-eTH3rNKCZOUsUYZgvrggw Warto dodać, że od tego roku wchodzi wymóg posiadania aktualnego paszportu. Termin składania aplikacji: 2 października-5 listopada 2019 Ogłoszenie wyników: 5 maja 2020
 14. Kilka osób przez Visa Solutions i Experiora przeszło z Polski, skuteczność wniosków praktycznie stu procentowa w Experiorze, więcej info w różnych statystykach urzędu imigracyjnego dla bardziej zainteresowanych.
×
×
 • Create New...