Jump to content

Levix

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

436 profile views
 1. Opiszę ci mój sposób w wiadomości prywatnej, zaraz jakoś napiszę, bo uczę się narazie
 2. Gratulacje! Mi pozostaje sponsorowanie pracownicze, począłem już pierwsze kroki, jutro prawdopodobnie następny, bo pracę nową zaczynam.
 3. Kontaktowałem się z Experiorem w czerwcu 2020, pytałem jakie plany po pandemii, mówili, żebym zaczął zdobywać doświadczenie. To raczej jedyna firma, która zatrudnia tylko z rokiem doświadczenia, Go2 to raczej dwa lata, ale mogę się mylić. Pozdrawiam.
 4. A więc wszystkie papiery do pracy na C+E zrobione (ale zajęło mi to 1,5 roku :P, ogólnie przez to, że nie mam 21 lat), teraz tylko pracy muszę poszukać i odbyć ten rok doświadczenia, mam nadzieję, że wypali, ktoś w podobnej sytuacji co ja ;p?
 5. Chodzi mi paliwo, naprawy, wydatki drobne na prowadzenie firmy, tak, to prawda, że można w nim powiedzieć wszystko, jednak gościa obserwuję już jakiś czas, pokazywał na swoich filmach stawki na giełdach towarów no i rzeczywiście, jeśli to sobie przeliczyć, to może nie aż tyle, ale porównywalnie wychodzi. Ale jak mówię, to tylko jedna z wielu opcji w USA i taka praca ma też swoje minusy, bo nie ma cię aż tak często w domu, a dodatkowo pracujesz po 12 jak nie więcej godzin dziennie.
 6. Ja chyba wiem o kim mówisz, być może o Michale, mówił, że jako self-employed na własnym trucku wyciąga się 20k brutto miesięcznie już po odliczeniu kosztów, tyle, że to jest jazda ze spaniem cały tydzień w trucku. Z tego co wiem, to ten ziomek operuje blisko domu, więc tak rzadko w niej nie jest, ale zarabia trochę mniej od tych 20k brutto, tyle słyszałem od niego.
 7. To zależy w co celujesz, jeśli jedziesz z powodów ekonomicznych. Nie dziwię się ludziom, którzy tam wyjeżdzają, prościej prowadzi się biznes niż w Polsce, ja naprzykład celuję w branżę transportową i uważam, że zarobki o wiele lepsze niż w Europie, szczególnie jeśli masz własną ciężarówkę, ale kusi mnie USA też innymi, nie tylko ekonomicznymi cechami. A abstrahując, myślałem, że szanse na wygranie w Europie były zawsze większe, a nie te marne 0.60 w tamtym roku, czy lekko ponad 1 procent w tym roku, zawsze myślałem, ze to jest około 2 procent, coś jak trójka w lotka, no cóż, szanse bardzo małe
 8. Na facebooku jest grupa Kierowcy ciężarówek sponsorowani do USA i jest tam kilka osób, którym się udało, właściwie to przez Experiora każdy kto podejmie sprawę, to przechodzi do USA, gorzej z tym Visa Solutions.
 9. No niestety, za pierwszym nie wylosowało mnie.
 10. cyfrowo najszybciej, nie ma co się bawić
 11. @SuperTraveller nie musisz używać jakiś rozbudowanych programów, najwazniejsze jest zdjecie zrobione w kwadracie w rozdzielczosci wiekszej lub rownej 600/600, jak masz zdjecie prostokatne to nie wyjdzie co juz to zdjecie w kwadrat, zmienic rozdzialke mozesz w paincie
 12. Tak, wyświetlał mi się ten sam error w pierwszym dniu loterii, odświeżałem do skutku ten error, aż nie pojawiło się, że czas został przekroczony (max 1h na zrobienie wniosku jest), wtedy zrobiłem drugi raz i wszystko poszło, nic nie zmieniałem, nic nie kombinowałem, chyba najlepszym sposobem jest poprostu próbowanie, tutaj raczej żadna zmiana rozmiarów zdjęcia nie wpłynie na to, że strona nam odpowie/nie odpowie. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...