Jump to content

Levix

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. Na facebooku jest grupa Kierowcy ciężarówek sponsorowani do USA i jest tam kilka osób, którym się udało, właściwie to przez Experiora każdy kto podejmie sprawę, to przechodzi do USA, gorzej z tym Visa Solutions.
 2. No niestety, za pierwszym nie wylosowało mnie.
 3. Losowanie 2021 przesuneli na 6 czerwca.
 4. cyfrowo najszybciej, nie ma co się bawić
 5. @SuperTraveller nie musisz używać jakiś rozbudowanych programów, najwazniejsze jest zdjecie zrobione w kwadracie w rozdzielczosci wiekszej lub rownej 600/600, jak masz zdjecie prostokatne to nie wyjdzie co juz to zdjecie w kwadrat, zmienic rozdzialke mozesz w paincie
 6. Tak, wyświetlał mi się ten sam error w pierwszym dniu loterii, odświeżałem do skutku ten error, aż nie pojawiło się, że czas został przekroczony (max 1h na zrobienie wniosku jest), wtedy zrobiłem drugi raz i wszystko poszło, nic nie zmieniałem, nic nie kombinowałem, chyba najlepszym sposobem jest poprostu próbowanie, tutaj raczej żadna zmiana rozmiarów zdjęcia nie wpłynie na to, że strona nam odpowie/nie odpowie. Pozdrawiam.
 7. Program antywirusowy to coś innego niż zapora windowsa, wyłącz to i to.
 8. To tak samo jakbyś logował się przez przeglądarkę do serwisu bankowego, myślę, że wykradnięcie danych to najmniejszy problem w tym przypadku ;p
 9. Mi poszło, też miałem ten problem, odświeżałem ciągle ten error, az w koncu wyskoczylo, ze sesja wygasla I nalezy zlozyc nowy wniosek. Serwery sa obciazone.
 10. Może trywialne pytanie, ale wolę zapytać, niż zrobić głupotę. Po wypełnieniu wniosku i nacisnięciu Submit wyrzuciło: Ta witryna jest nieosiągalna, odświeżałem stronę już kilkadziesiąt razy i nic nie pomaga, tworzyć nowy wniosek, czy odświeżać stronę, aż do czasu otrzymania numeru? Pozdrawiam.
 11. Jak co roku, startuje loteria wizowa, pierwsze info już na oficjalnej stronie: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2021-Instructions-Translations/DV-2021-Instructions-English.pdf?fbclid=IwAR0dto64_I0G1msKWyr1jOS1BG-7OJtca0Jhd-eTH3rNKCZOUsUYZgvrggw Warto dodać, że od tego roku wchodzi wymóg posiadania aktualnego paszportu. Termin składania aplikacji: 2 października-5 listopada 2019 Ogłoszenie wyników: 5 maja 2020
 12. Kilka osób przez Visa Solutions i Experiora przeszło z Polski, skuteczność wniosków praktycznie stu procentowa w Experiorze, więcej info w różnych statystykach urzędu imigracyjnego dla bardziej zainteresowanych.
 13. Jeśli twój ojciec planuje również przeprowadzkę do US - sponsorowanie pracownicze na kierowcę trucka to najszybsza obcja, jednak trochę kosztowna, sam świstek 10k dolarów, nie mówiąc o kosztach przeżycia przez pierwsze miesiące etc. Tutaj link po więcej informacji, są już osoby, które tak wyjechały, dokładnie przez tą firmę i inne chicagowskie. https://www.goexperior.com/wp-content/uploads/2019/03/Sponsorowanie-na-Zielona-Karte.pdf?fbclid=IwAR2uyhVQqxIqRVkSLpodqyj8N6iNZjhmEh7MoId3Mq72I6XnkhBhhQGD69U Ewentualnie niedługo zaczyna się loteria, to wysyłajcie trzy wnioski, może coś siądzie.
 14. Tak, sporo osób już wyjechało, z tego co pamiętam, mały odsetek osób wyjechało przy Visa Solutions, warto próbować z prywatnymi firmami transportowymi, takimi jak Experior czy West Wind, warto wspomnieć, że Experior ma w Polsce swoje osoby, które rekrutują Polaków na ten rodzaj wizy i nie jest to żadna ściema, na facebooku jest grupa osób, które starają się o wyjazd na kierowce trucka, tutaj podsyłam PDF dla zainteresowanych wyjazdem za pomocą Experiora: https://www.goexperior.com/wp-content/uploads/2019/03/Sponsorowanie-na-Zielona-Karte.pdf?fbclid=IwAR2uyhVQqxIqRVkSLpodqyj8N6iNZjhmEh7MoId3Mq72I6XnkhBhhQGD69U Jak widać PDF konkretny i wszystko jest na poważnie, ja sam jeszcze kończę szkołę i mam zamiar zrobić prawo jazdy C, potem C+E i zdobyć te dwa lata doświadczenia i starać się o wyjazd do USA.
 15. https://www.youtube.com/watch?v=9V5X-d5cx_o&t=3647s Myślę, że wyczerpująco, mam jeszcze jedno pytanie, jaka to firma? W razie czego dawaj znać, jak postępy.
×
×
 • Create New...