Jump to content

Krystian321

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli Waszym zdaniem jeśli na chwilę obecną ktoś wciąż nie otrzymał potwierdzenia, że dokumenty zostały zaakceptowane, to prawdopodobnie może już zapomnieć o jakichkolwiek szansach?
 2. Cześć, fajnie że już coś ruszyło, oczywiście fajnie dla tych o niskich numerach i im gratuluję :) Pytanie czy Ci co mają numer znacznie wyższy, powyżej np 26k powinni mieć jeszcze jakieś nadzieje, czy raczej myślicie, że jest bez szans? Czy w ogóle jest sens brać udział w pozwie przy tak wysokim numerze i przy tym ryzykować nie małe pieniądze?
 3. Planujecie korzystać z pomocy amerykańskiego adwokata? Czy organizowany już jest jakiś pozew? Gdzie można zapoznać się z taką ofertą? Czy dla osób z ubiegłorocznej edycji taki pozew, czy pomoc adwokata coś wskórała? Ja mam dość odległy nr, bo 28k ale wciąż liczę, że jakieś szanse są i jeśli można sobie jakoś 'pomóc' to chętnie poznałbym szczegóły.
 4. Dziękuję!. Czy Military Records chodzi tu o zwykłą książeczkę wojskową? Nie byłem w wojsku Akt sądowy dotyczy czego?
 5. Cześć, mam jeszcze pytanko. Czy oprócz aktu urodzenia, skanu paszportu, dokumentu z niekaralnością powinienem wysłać również skany potwierdzające wykształcenie? Na jakimś forum obiło mi się to o uszy. Pytam tak dla pewności, ponieważ ostatnio otrzymałem link do informacji jakie dokumenty powinny być wysłane i tam nie było wspomniane na temat skanów potwierdzających wykształcenie, natomiast wolę dopytać. Z góry dzięki.
 6. Dziękuję. Pewnie jedno z kolejnych głupich pytań, ale jaki powinien być tytuł wiadomości, w której wysyłam skany dokumentów? Sam numer CN wystarczy?
 7. Dziękuję. Czy może mi 'ktoś' przypomnieć jeszcze jakie dokumenty dokładnie trzeba wysłać ?
 8. Myślałem, że działa to w taki sposób, że ja wysyłam ds260, a następnie czekam na informację z ich strony, że mogę przesłać dokumenty i na tej podstawie wysyłam. Czyli mylę się?
 9. Czyli wysłałeś dokumenty nie czekając na informację z ich strony, że powinieneś je przesłać? Dobrze rozumiem?
 10. Cześć, ja również czekam wciąż na info z ich strony. Chyba trzeba będzie tam zadzwonić i dopytać.
 11. Witam, ja do tej pory nie dostałem wiadomości, że powinienem przesłać dokumenty. Gdy wysłałem do nich zapytanie w tej sprawie, to dostałem odpowiedź, że mój formularz jest przetwarzany i może to potrwać kilka tygodni. Tą samą wiadomość dostałem w październiku Czy ktoś z Was nie wysyłał jeszcze dokumentów ? Czy powinienem do nich dzwonić w tej sprawie i dopytać?
 12. Cześć. macie może jakieś newsy? Orientujecie się kiedy coś ruszy i czy w ogóle? Czy wciąż są jakieś szanse dla nas?
×
×
 • Create New...