Jump to content

Krystian321

Użytkownik
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krystian321's Achievements

2

Reputation

 1. dziękuję za informację. Na maile też nie odpowiadają, tzn dostaję automatyczną odpowiedź..
 2. cześć, myślicie że jest sens podjęcia prób dzwonienia do KCC w celu uzyskania informacji co z dokumentami? Dokumenty wysłane kilka miesięcy temu, ale ani widu ani słychu żadnego potwierdzenia skoro na sierpień już są rozlosowane osoby, to tak naprawdę moją ostatnią szansą na rozmowę rozumiem, że jest wrzesień?
 3. Cześć, czy jeśli ja nie otrzymałem potwierdzenia dokumentów, a mam podobny problem z niekaralnością (zaznaczona jedna pozycja), to w moim przypadku lepiej wysłać po raz kolejny całość? Czy jednak czekać na wiadomość od nich?
 4. Czyli Waszym zdaniem jeśli na chwilę obecną ktoś wciąż nie otrzymał potwierdzenia, że dokumenty zostały zaakceptowane, to prawdopodobnie może już zapomnieć o jakichkolwiek szansach?
 5. Cześć, fajnie że już coś ruszyło, oczywiście fajnie dla tych o niskich numerach i im gratuluję :) Pytanie czy Ci co mają numer znacznie wyższy, powyżej np 26k powinni mieć jeszcze jakieś nadzieje, czy raczej myślicie, że jest bez szans? Czy w ogóle jest sens brać udział w pozwie przy tak wysokim numerze i przy tym ryzykować nie małe pieniądze?
 6. Planujecie korzystać z pomocy amerykańskiego adwokata? Czy organizowany już jest jakiś pozew? Gdzie można zapoznać się z taką ofertą? Czy dla osób z ubiegłorocznej edycji taki pozew, czy pomoc adwokata coś wskórała? Ja mam dość odległy nr, bo 28k ale wciąż liczę, że jakieś szanse są i jeśli można sobie jakoś 'pomóc' to chętnie poznałbym szczegóły.
 7. Dziękuję!. Czy Military Records chodzi tu o zwykłą książeczkę wojskową? Nie byłem w wojsku Akt sądowy dotyczy czego?
 8. Cześć, mam jeszcze pytanko. Czy oprócz aktu urodzenia, skanu paszportu, dokumentu z niekaralnością powinienem wysłać również skany potwierdzające wykształcenie? Na jakimś forum obiło mi się to o uszy. Pytam tak dla pewności, ponieważ ostatnio otrzymałem link do informacji jakie dokumenty powinny być wysłane i tam nie było wspomniane na temat skanów potwierdzających wykształcenie, natomiast wolę dopytać. Z góry dzięki.
 9. Dziękuję. Pewnie jedno z kolejnych głupich pytań, ale jaki powinien być tytuł wiadomości, w której wysyłam skany dokumentów? Sam numer CN wystarczy?
 10. Dziękuję. Czy może mi 'ktoś' przypomnieć jeszcze jakie dokumenty dokładnie trzeba wysłać ?
 11. Myślałem, że działa to w taki sposób, że ja wysyłam ds260, a następnie czekam na informację z ich strony, że mogę przesłać dokumenty i na tej podstawie wysyłam. Czyli mylę się?
 12. Czyli wysłałeś dokumenty nie czekając na informację z ich strony, że powinieneś je przesłać? Dobrze rozumiem?
 13. Cześć, ja również czekam wciąż na info z ich strony. Chyba trzeba będzie tam zadzwonić i dopytać.
×
×
 • Create New...