Jump to content

Krystian321

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, w jakieś kolejności powinienem opisywać swoje miejsca zamieszkania, stanowiska pracy, poziom edukacji? Jako pierwsze (na górze) to najnowsze i jako kolejne dawać starsze?
 2. Dzięki! Czy informacje umieszczone w ds260 mają również jakiś wpływ na kolejność odpowiedzi zwrotnej? Mam na myśli, czy np jeśli ktoś zaznaczy, że ma jakieś duże doświadczenie w jakimś konkretnym zawodzie ma szansę być pierwszy niż np ktoś z wykształceniem wyższym? Czy raczej to nie ma wpływu i liczy się tylko nr w loterii?
 3. Cześć, czy nazwy szkół też tłumaczymy, czy tylko kierunki? Jeśli nazwy to ktoś może doradzić jak przetłumaczyć 'Wyższa Szkoła Prawa i Administracji" ? Z góry dzięki.
 4. Dziękuję za informację Byłem na wizie H2B wtedy.
 5. Ja na pewno nie, natomiast nie mam w 100% pewności czy np firma, która organizowała mi ten wyjazd tego nie zrobiła. Czy można to gdzieś sprawdzić ? np na stronie USCIS ? Bo ta firma nie zajmuje się już tym kilka lat, więc nawet nie mogę ich o to zapytać. Czy jeśli zaznaczę 'No', oni to jakoś weryfikują? Będę wdzięczny jeszcze za wyjaśnienie o co chodzi w poniższym: 'Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?' Z góry dziękuję
 6. Powiem Ci, że pierwsze słyszę takim czymś. Miałem wizę pracowniczą na okres mojej pracy i do tego otrzymałem SSN , ale nic więcej nie wysyłałem i nie uzupełniałem takiego formularza. Przynajmniej nie kojarzę.
 7. Tzn kiedyś byłem na sezonowej pracy w USA (wakacyjna - dwa miesiące). Czy w takim razie taki numer muszę posiadać?
 8. Dzięki za informację, w sumie ma to sens nie spotkałem się z tym wcześniej, a miałem już dwie inne wizy. Chciałbym jeszcze zapytać o pewne rzeczy: 1. Jeśli wypełniam miejsca poprzedniej pracy, to mam wypisać wszystko? Nawet jeśli praca była podczas studiów w okresie dwóch miesięcy na zleceniu? Czy to potem będzie jakoś weryfikowane? 2. Were you issued an Alien Registration Number by the Department of Homeland Security? - nie do końca rozumiem o co tutaj chodzi? Czy o to, czy posiadałem kiedyś SSN (Social Security Number) ? Z góry dziękuję!
 9. Cześć, w social media podawaliście linki do waszych profili? Np do Facebooka? Do Instagrama powiedzmy nazwę użytkownika ? Zdziwiłem się trochę, że tego też wymagają
 10. Bardzo dziękuję! Wypełnianie będę kontynuował jutro Mam jesz kilka pytań: 1. Czy na tym etapie potrzebuje już aktualnego zdjęcia? 2. Czy jeśli na studiach praktycznie co roku wynajmowałem inne mieszkanie, to czy muszę wpisywać adres każdego?
 11. Cześć. właśnie jestem na etapie wypełniania DS-260 i w sumie mam już na początku pytanie, co powinienem wpisać w polu Electronic Diversity Visa Confirmation Number ?
 12. Witam Wszystkich! Fajnie, że jest takie forum mi również udało się, więc wracam do pierwszej strony i zaczynam lekturę
×
×
 • Create New...