Jump to content

Krystian321

Użytkownik
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krystian321's Achievements

3

Reputation

 1. Cześć! i jak myślicie, nasze szanse już przepadły i trzeba brać udział w kolejnej edycji?
 2. Co w tej historii jest świetnego bo nie rozumiem? Przez takie osoby inni tracą swoje szanse. Żyje Ci się dobrze w Polsce? To sobie daj spokój z aplikowaniem, a tu jeszcze chwalenie się, że rozmowa trwa a on siedzi w pracy..
 3. Tak zrobię. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie sprawdzałaś, które numery otrzymały w danym dniu 2NL?
 4. Dziękuję, w takim razie sytuacja jest jeszcze gorsza w moim przypadku skoro wysłali bardzo dużo, a ja niestety nie otrzymałem Czy w ogóle próba kontaktu w tej sprawie z Ambasadą to dobre posunięcie, czy nie ma sensu? KCC oczywiście nie odpowiada na wiadomości..
 5. Gratuluję! Czy ktoś z Was również dostał wczoraj zaproszenie? Zastanawiam się, czy wciąż wysyłają do grupy osób, czy teraz już do pojedynczych gdy widzą, że mają jakieś wolne miejsca w Ambasadzie.
 6. W Krakowie najbliższy termin do lekarza na chwilę obecną do lekarza to 29 wrzesień (mam tu na myśli wizytę u doktora, a nie badania).
 7. Czyli w sprawach przekładania terminu odpisują szybko, natomiast w pozostałych sprawach cisza.. zero odpowiedzi od KCC
 8. dałbym się pociąć.. czyli terminy (o ile są ustalone) można sprawdzić na https://dvprogram.state.gov/ESC/ albo na mailu tak? Na stronie mam tą samą wiadomość co od początku, nic nowego niestety nie ma. Orientujesz się, czy jeśli miałbym dostać to już bym dostał, tj że wysyłają do wszystkich w jeden dzień? Czy jednak jakieś nadzieje jeszcze można mieć.. Z góry dzięki za informację.
×
×
 • Create New...