Jump to content

Umarko

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

About Umarko

 • Birthday December 17

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

819 profile views

Umarko's Achievements

2

Reputation

 1. Jak ktoś wyrabiał paszport na dniach to niech napisze ile to wszystko zajęło :p Jestem ciekaw czy zdąze.
 2. Czy waszym zdaniem będąc tam na miejscu(LA/SF) będzie łatwiej znaleźć pracodawcę i równocześnie dorabiając ? - Wiadomo, że będzie łatwiej ponieważ jedyna praca jaka wam zostanie to praca na czarno tak jak wyżej zauważyłeś. Czy uważacie że będąc tam 6 msc i zjeżdżąjąc do Polski co pół roku do momentu uzyskania stałego pobytu jest możliwe? - Pewnie bardzo szybko zrezygnujecie z tego pomysłu. Nie macie numeru ssn, praca na czarno jest niepewna a możliwość do zamieszkania tam może pojawić się lub nie :p (Chyba, że nieźle zarabiacie w polsce i pozwoli wam to się utrzymać, wtedy spoko) Jedyny plus, że macie tam rodzinę ale i tak bym nie ryzykował. Chyba, że na próbny rok.
 3. Powodzonka wszystkim! Ja spróbuje szczęścia w następnej :p
 4. A ja się pochwalę, ze zapisałem się do szkoły języka angielskiego ( ponieważ po odbyciu testów okazało się, ze jestem B2 Upper intermediate a to srednio) bo w roku 2019 zamierzam w końcu odwiedzić Amerykę turystycznie. Tak jak to proponowaliście wszystkim zanim rzucą wszystko na jedną kartę i polecą za ocean szukać lepszego zycia Moze coś mnie zniechęci tam a moze jeszcze szybciej będę chciał tam wrócić
 5. Tak, zwykly przelew dochodzi troszke dluzej, prawdopodobnie jutro w godzinach porannych powinien byc zaksiegowany o ile wszystko dobrze zostalo wypelnione.
×
×
 • Create New...