Jump to content

mvgda

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About mvgda

 • Birthday July 12

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

22 profile views
 1. wypełniłam DS260 w maju po otrzymaniu informacji o wygranej, zmieniłam teraz miejsce pracy i zamieszkania czy powinnam znów zedytować jakoś wniosek i zasubmitować go ponownie?
 2. gdzie można znaleźć te dane na stronie?
 3. czym jest słabe zabezpieczenie finansowe? jaka kwotę orientacyjnie powinno się mieć? Pytam na jedną osobę. Mam siostrę w stanach ale nie chciałabym jej obarczać tytułem sponsora wiec jeśli mogłabym tego uniknąć wolałabym zgromadzić potrzebna kwotę wcześniej sama.
 4. Dostałam odpwiedz od KCC "Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Once the Kentucky Consular Center has finished processing your DS-260, you will receive an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing." Wiec myśle ze nie ma się co martwić
 5. dziękuje za radę w takim razie, napisałam wiadomość na tego ogólnego maila KCC jeśli dostanę odpwiedz to powiadomię o tym na forum może innym tez się przyda.
 6. lada moment? cut off na pazdziernik jest 2100 dla europy to rozmowe chyba bede miala dopiero okolo stycznia czy nie?
 7. Kiedy dostaje się tego maila w którym proszą o wysłanie dokumentów? Mam numer 8xxx wniosek DS260 wypełniłam już w połowie maja, dostałam tylko maila, w którym dostałam potwierdzenie złożenia wniosku DoS CEAC Confrirmation. Czy powinnam dostać jeszcze jakiś e-mail?
×
×
 • Create New...