Jump to content

mvgda

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mvgda last won the day on September 28 2020

mvgda had the most liked content!

Community Reputation

52

About mvgda

 • Rank
  Aktywny użytkownik
 • Birthday July 12

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

1,021 profile views
 1. Jako ze do mojego wylotu na stałe zostało mniej niż tydzień to pozwolę sobie odświeżyć ten temat, o co chodzi z tym ubezpieczeniem miastowym? Chodzi o ubezpieczenie ze strony https://www.healthcare.gov/create-account w moim przypadku pokazuje PENNIE. (PA)? Czy jakieś inne? Czy skorzystanie z takiego ubezpieczenia nie jest rozpatrywane jak np food stamps czy inne "zapomogi" które utrudniają później proces o obywatelstwo?
 2. nie wiem czy to ma jakieś znaczenie większe, moje liceum ma strasznie nieprzetłumaczalna nazwę wiec wpisałam liceum im. xxxxx a jeśli chodzi o uniwersytet to wpisałam chyba po prostu univeristy of gdańsk. Wizę dostałam i nikt o to nie pytał nawet.
 3. myśle ze wystarczy przejrzeć wątek z dv2020, wiza wydana, travel ban - brak możliwości wyjazdu, wiza się przeterminowała, ambasada odmawiała przedłużenia wizy bo travel ban, cudem udało mi się ją odnowić po mailowaniu do ambasady od razu po ogłoszeniu wyroku w sądzie, nowe badania, nowa wiza zaraz przed końcem września 2021, nadal travel ban, aktywacja wizy na wyjątku NIE (rodzinnym) - do samego końca nie byłam pewna czy mnie wpuszczą na granicy.
 4. potwierdzam, niezle trzeba było się nakombinować
 5. tu słabo to wyglada ale z grup na fb wyglada na to ze już 10 osób z polski wylosowało
 6. super! gratulacje, niski numer, jeśli nie przedłuża procesowania dv2020 i dv2021 to rozmowa pewnie w grudniu/styczniu okoł
 7. asekuracyjnie wziełam udział w tej loterii i has not been selected, cale szczęście GC już z DV2020 jest
 8. @marta246 i jak tam? wylecialas w koncu do us? @pawelo1988 jak tam, macie jakis update po prawie 2 miesiacach?
 9. no jesli zostalo uzyte zdjecie z wizy turystycznej lub paszportu do loterii to bardzo latwo to zweryfikuja i dyskwalifikacja. Oni maja ten wydruk z loterii przy sobie na ktorym jest zdjecie ktore zostalo przeslane.
 10. i właśnie z powodu tej większej "normalności" nie mogę się doczekać przeprowadzki w czerwcu. Rzucam prace na etacie w polsce i zobaczymy co z tego wyjdzie w US, już się nie mogę doczekać żeby zjeść normalnie w restauracji i pójść do galerii na zakupy, coś czego nie sposób doświadczyć w polsce już od pół roku
 11. wg mnie tłumaczenie z polski we włoskim konsulacie może nie przejść, w polsce dokumenty sprawdzają panie w okienku a nie konsul wiec nie byłabym pewna czy we włoskim konsulacie zaakceptują tłumaczenie polskiego tłumacza przysięgłego? bo tak naprawdę skąd miałby wiedzieć czy jest cerified?
 12. naprawdę? wystarczy przejrzeć kilka postów wyżej, przecież były nawet linki do informacji o tych pozwach
 13. wow, zawsze myślałam ze dany kraj nie może dostać więcej niż 7% z 55tys wiz
×
×
 • Create New...