Skocz do zawartości

haneczka019

Użytkownik
 • Zawartość

  1158
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

90

O haneczka019

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  KRK
 1. Loteria Wizowa DV 2019

  Nie tylko w USA trzeba swoich spraw pilnować sly. Niestety są na tym świecie ludzie (czasami mam wrażenie, że jest ich coraz więcej), którzy są bardzo roszczeniowi i uważają, że inni będą coś robić za nich, bo im się "należy".
 2. Loteria Wizowa DV 2019

  Powiem tak... nic nie musisz, naprawdę. Nikt cię do niczego nie zmusza. To nie jest obowiązkowe szukać informacji jeśli coś cię nie interesuje. Te osoby, które były naprawdę zainteresowane loterią zapewne trafiły na tą informację, bo ona była. https://ec.usembassy.gov/new-entry-period-diversity-visa-program-dv-2019/ I nie tylko na oficjalnej stronie, ale również w socjal mediach, na forach itd. Możesz być zły i rozgoryczony, ale zły powinieneś być przede wszystkim na siebie. To ty nie dopilnowałeś, żeby śledzić informacje na temat loterii. Tak na marginesie to składanie zeznań podatkowych jest obowiązkiem każdego podatnika i określone prawem, udział w loterii NIE JEST OBOWIĄZKIEM, że się powtórzę.
 3. Loteria Wizowa DV 2019

  Jak to brak? Była informacja na stronie.
 4. Loteria Wizowa DV 2019

  Ach, no tak. Zupełnie o tym zapomniałam, dzięki mola .
 5. Loteria Wizowa DV 2019

  Ale o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem? Co się właściwie stało?
 6. To nie jest tak, że jak pójdą razem to zwiększy to ich szanse na przyznanie wizy. Jeśli jedno z nich nie ma zamiaru lecieć, to nie ma sensu starać się o wizę dla obojga.
 7. wiza do USA

  Tak z czystej ciekawości, jakim językiem posługujesz się przebywając w Holandii? Zakładam, że tam mieszkasz skoro chcesz rozmowę o wizę odbyć właśnie tam.
 8. Chciałem Powiedzieć Że...

  Właśnie Polsat emituje "Kochaj albo rzuć" a'propos Kargulowo - Pawlakowych dysput .
 9. Chciałem Powiedzieć Że...

  A widzisz, tak czułam, że ktoś mnie kiedyś w błąd wprowadził. Ja głupia wierzyłam, zamiast logicznie pomyśleć.
 10. Chciałem Powiedzieć Że...

  Zapewne większość z tych osób uważa się za chrześcijan. A Jezus podobno był Żydem. A może nie był? Tu pewnie historia też ma różne wersje. Wszystko to jest tak obrzydliwe, że aż się niedobrze człowiekowi robi.
 11. Chciałem Powiedzieć Że...

  Aaa... że niby protest, przeciwko wyrażeniu przez USA swojej opinii? Ja p...., naprawdę, nie tylko ręce, ale i cycki opadają.
 12. Chciałem Powiedzieć Że...

  Ale przeciwko czemu ma być ten protest, bo nie za bardzo rozumiem?
 13. Plusy I Minusy Ruchu Bezwizowego

  Ale to było 30-40 lat temu, a ty o tym piszesz jakby to działo się teraz. Straszne ograniczenie i małostkowość bije z Twoich postów. I ogólne generalizowanie. Nie wiem skąd się to u Ciebie wzięło, czy aż tak złe doświadczenia masz za sobą jeśli chodzi o kontakty z ludźmi? Zarówno z Polakami jak i z Amerykanami? A może problem tkwi gdzieś indziej, a nie w nich ?
 14. Austrian Airlines & SWISS

  W takim razie nie będę ryzykować. Każde z naszej trójki będzie miało swój plecak i będziemy musieli się jakoś pomieścić. W sumie dużo rzeczy nie mamy, bardziej chodziło mi o swobodne spakowanie do walizki podręcznej kilku ubrań, w razie gdyby bagaż rejestrowany nie zdążył z nami dolecieć. Mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie i wszystko (łącznie z nami ), doleci na czas .
 15. Chciałem Powiedzieć Że...

  Hahaha , to bardzo miłe, chociaż nieprawdziwe . Ja myślę, że w tym maczali palce ludzie Putina , chcą nas odciąć od rodaków zza oceanu .
×