Jump to content

haneczka019

Użytkownik
 • Content Count

  1,265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

haneczka019 last won the day on December 29 2018

haneczka019 had the most liked content!

Community Reputation

129

About haneczka019

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale jednocześnie ona musiałaby mieć zakaz do kraju, gdzie ty z mężem mieszkasz ... inaczej jej odwiedziny bywałyby baaaaardzo dłuuuugie .
 2. Ale skłamała wcześniej. Podczas wypełniania wniosku do loterii. I faktycznie był tu na forum, kilka lat temu podobny przypadek. Możesz poszukać jak masz czas i chęci. Z tego co pamiętam, sytuacja była bardzo podobna.
 3. Dziękuję, Jackie . Ja sobie i jemu życzę, żeby do tego zdrowia wogóle wrócił, bo rokowania nie są zbyt optymistyczne. Ale wiem, że zdarzają się wyjątki i na taki wyjątek, w jego przypadku liczę.
 4. Nie jest trudne, to prawda . Ale wystarczy, że prowadząca bardziej skupi się na rozmowach z resztą towarzystwa niż na tym, gdzie jedzie i takie kwiatki wyskakują potem . Ja nawet nie odbieram tego w kategorii "disaster". Oczywiste, że wolałabym tą kasę przeznaczyć na przyjemności, ale sama podróż była tak przyjemna, że taka pierdoła, nie jest w stanie tego zepsuć .
 5. No tak, to zależy do jakich wydatków to przyrównać. Przy całych kosztach podróży jakie poniosłam, to taki mały pikuś . Ale w sumie szkoda było, skoro za przejazdy trzeba było tylko $1.50 zapłacić . Ale chciałam... próbowałam... nie dało się .
 6. Ja od siebie dodam tylko tyle, że ja bym brała. Przejazd przez płatne drogi, gdzie nie ma możliwości zapłacenia gotówką, może przysporzyć kłopotów podczas próby zapłacenia potem online. Ja przejechałam przez 8 stanów, ale ponieważ głównie poruszaliśmy się po drogach w Kalifornii, więc nie brałam tej "magicznej skrzynki". Zwyczajnie się to nie opłacało. Natomiast wystarczyło trzy razy wjechać na krótkie odcinki płatnych dróg w Illinois i powstał problem. Ponieważ byłam w pełni świadoma, że jeździłam po płatnych odcinkach, więc oczywiście, chciałam taką opłatę uiścić online. Niestety nie było takiej opcji. Nie można było tego zrobić jeżdżąc samochodem z wypożyczalni. Musiałam czekać, aż wypożyczalnia dostanie zawiadomienie i ściągnie ode mnie opłatę. Sam przejazd (w sumie 3 przejazdy) były śmiesznie tanie ($1.50). Natomiast administrative fee $45. Niby żadne "poważne" pieniądze, ale tak jakby wyrzucone w błoto. Przy waszej trasie, mogłoby to wyjść zdecydowanie drożej .
 7. andy nawet jeśli, to ma to tym większy sens, bo Jackie jest jej pacjentką . A co do osłabionej odporności... doskonale o tym wiem. Mój tata jest po czwartym cyklu chemii.
 8. Chyba dobrze zrobiła, w Twojej sytuacji, to chyba nie najlepszy pomysł, siedzieć w pracy w takim stanie . Zdrówka Jackie.
 9. Gratulacje Chargingbull, odrobina chęci i szczęścia w spotkaniu na swojej drodze otwartych ludzi, którzy nie utrudniają tylko pomagają w załatwieniu sprawy i proszę bardzo .
 10. Nie mają swojego konta, są "podpięte" do twojego, czyli tak jakby zależne od twojego konta ;). U nas było to samo. Na moim koncie była umówiona wizyta dla naszej trójki i dokładnie tak samo to wyglądało.
 11. Ale fajna i pozytywna historia .
 12. Gratulacje Pati! Wyczekana, będzie najlepsza .
 13. Spokojnie. W Stanach w wypożyczalni wystarczy polskie prawo jazdy. Na międzynarodowe nawet nie patrzą. I oczywiście, najważniejsza rzecz, karta kredytowa. Chociaż ja ostatecznie, wypożyczyłam na debetową, ale to już inna historia. Generalnie chcieli kartę kredytową i polski plastik uprawniający mnie, do kierowania pojazdami .
 14. Gratulacje Ilon i powodzenia w nowym miejscu [emoji106].
×
×
 • Create New...