Jump to content

haneczka019

Użytkownik
 • Content Count

  1,300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

haneczka019 last won the day on January 27

haneczka019 had the most liked content!

Community Reputation

141

About haneczka019

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To chyba nie kwestia tego, że jest nas za dużo, ale naszego podejścia. Mam tu na myśli konsumpcjonizm, chciwość, czy chęć posiadania. Nadmiernego posiadania, bo kupujemy więcej niż potrzebujemy .
 2. Nasuwa mi się takie pytanie... czy to aby prawda?
 3. rzecze1 czy musisz być aż takim realistą ? Ja już mam czarne myśli jak pomyśle o przyszłości i co się będzie działo po tym wszystkim... chciałabym być teraz większą optymistą i myśleć, że to się szybko skończy...
 4. Z tego co mówił premier, to obcokrajowcy, którzy mają w PL swój ośrodek życiowy, są związani z PL długoterminowo, będą wpuszczeni.
 5. Wiem Jackie i tym się pocieszam, chociaż po tym, jak w ostatnich dniach wszystko się dynamicznie zmienia, to coraz trudniej patrzeć na to z optymizmem. Współczuję, naprawdę. Mam nadzieję, że uda Wam się wszystko dokończyć wg planów. U nas to tylko wyjazd turystyczny i ewentualna strata pieniędzy, które już w związku z nim wydaliśmy. Nie jest to ogromna, życiowa zmiana.
 6. Ja niestety jestem w tej drugiej grupie, mniej szczęśliwych. Mieliśmy plany lecieć na początku czerwca, ba! Mamy kupione bilety. Teraz nic nam innego nie pozostaje, jak obserwować rozwój sytuacji, ale nie wygląda to wszystko zbyt dobrze .
 7. Strasznie jej współczuję. Nie chciałabym być na jej miejscu w tej chwili.
 8. Zgadza się, że ludzie panikują ze strachu przed nieznanym. Rozumiem to. Szkoda tylko, że dzięki mediom, dzieje się to na taką skalę. No cóż, ja też czekam. Czekam, aż to szaleństwo się skończy...
 9. No widzisz... ty to wiesz, ja to wiem, a jest rzesza ludzi, którzy tego nie wiedzą. I to właśnie tacy ludzie wpadają w panikę.
 10. Ja też mam "przedziurkowany" stary paszport, także nie sądzę, żeby to była jakaś niespotykana praktyka .
 11. Taaak, warto być świadomym i się dokształcić w pewnych kwestiach. Popularna grypa i jej powikłania "koszą" ludzi równo, ale jakoś o tym wszyscy zapominają i dają się ponieść fali sensacji. To samo z maseczkami... na cholerę zdrowym ludziom maski? Może warto byłoby się wcześniej zorientować do czego one służą. Ale to w sumie nie do Ciebie uwaga, tylko taka dygresja odnośnie tej paranoi, którą ludzie sami nakręcają. A wpływ tej paniki na ekonomię i gospodarkę, zaczynają co poniektórzy odczuwać w swoim własnym, realnym życiu zawodowym w tym również ja. Dlatego mnie to dodatkowe nakręcanie całej sytuacji, dodatkowo irytuje.
 12. Wiem do czego są zdolni, ale w pierwszym poście napisałeś: Takie powielanie nie prawdziwych informacji niczemu, poza właśnie sianem paniki nie służy. A że są niezbyt mądrzy ludzie na tym świecie i dają się wciągać w machinę oszustów, którzy zawsze się znajdą w takich sytuacjach, to już inna sprawa (to tak a'propos windowania cen maseczek czy leków). Tylko, że tak się dzieje w takich sytuacjach, nie tylko teraz i nie tylko w Polsce .
 13. W Polsce panika? Jakoś nie widzę u nas w mieście tych ludzi w maskach, więc może lepiej nie bawić się w powielanie plotek i bzdur zaczytanych czy zasłyszanych w masmediach .
 14. Okey, dzięki. Jak takie ciekawe, to już się za nimi rozglądam .
 15. Mówisz o tej książce "Wojna o pieniądz" Song Hongbinga ?
×
×
 • Create New...