Jump to content

haneczka019

Użytkownik
 • Content Count

  1,276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

haneczka019 last won the day on December 29 2018

haneczka019 had the most liked content!

Community Reputation

131

About haneczka019

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pati gratuluję! Bardzo ładny dom, napewno będzie Wam się super w nim mieszkało.
 2. Gratulacje Megan!!! Duży facet [emoji106]!!!
 3. Gratulację Mariano! Masz piękną żoną i wspaniałych znajomych.
 4. Megan, a nie myśleliście o tym, żeby przeprowadzić się w jakieś inne miejsce? Czy macie to może w planach, na "kiedyś tam"? Te koszty życia, tam gdzie mieszkacie, są po prostu powalające.
 5. Prawdę. Tak, żeby w razie ewentualnej odmowy (nie twierdzę, że taka będzie), ale jeśli by była, nie zmarnować sobie szans na przyszłość. I mieć dobrze przygotowany plan. Co chcesz robić na miejscu, co zwiedzać przez ten miesiąc itp.
 6. Nie wprowadzają ludzi w błąd tylko ostrzegają. Nie powiedziano Ci, że "nie zostaniesz wpuszczona", tylko że "mogą" cię nie wpuścić. A to jest istotna różnica. Mogłabyś trafić na jakiegoś służbistę i byłby problem. Na szczęście dla Ciebie, tak się nie stało .
 7. Rozumiem. Będąc w takiej sytuacji, przeanalizowałabym (ale szczerze), cały swój wniosek i rozmowę w konsulacie. Coś w Twoich odpowiedziach lub historii (twojej, bądź twojej rodziny), spowodowało, że urzędnik miał wątpliwości co do intencji i rzeczywistej chęci wyjazdu tylko turystycznie. Nie wiemy jak długo studiujesz, jaka jest Twoja sytuacja życiowa, więc ciężko coś stwierdzić. Jeżeli po przeanalizowaniu, dojdziesz do wniosku, że to był jakiś twój niezamierzony błąd, to aplikowałabym na Twoim miejscu, za jakiś czas ponownie. Jeśli natomiast, coś w twojej historii i planach, które przedstawiłaś jest ewidentnie nie tak, a aplikując ponownie, zmieniłabyś to, tylko po to, żeby wizę otrzymać, to raczej ponownie spotkasz się z odmową.
 8. Jak to dostałaś legitymację w środę? To wcześniej, składając wniosek jej nie miałaś?
 9. Nałogu się nie wybiera. To jest uzależnienie. Warto byłoby poznać (oczywiście w teorii, w praktyce nie polecam ), mechanizmy uzależnień, żeby wiedzieć, mniej więcej jak to działa. To nie jest wybór, chociaż zdrowym osobom, może się tak wydawać.
 10. Doskonale to rozumiem. Gołębie nie bez powodu nazywane są latającymi szczurami. Niestety toczę z nimi walkę od lat i jest tylko gorzej. Taka specyfika mojego miasta... niestety. Ale zdaję sobie sprawę, że to jest głównie wina ludzi. Nie powinni ich dokarmiać, a już szczególnie nie powinni tego robić przy samych budynkach mieszkalnych.
 11. Ale jednocześnie ona musiałaby mieć zakaz do kraju, gdzie ty z mężem mieszkasz ... inaczej jej odwiedziny bywałyby baaaaardzo dłuuuugie .
 12. Ale skłamała wcześniej. Podczas wypełniania wniosku do loterii. I faktycznie był tu na forum, kilka lat temu podobny przypadek. Możesz poszukać jak masz czas i chęci. Z tego co pamiętam, sytuacja była bardzo podobna.
 13. Dziękuję, Jackie . Ja sobie i jemu życzę, żeby do tego zdrowia wogóle wrócił, bo rokowania nie są zbyt optymistyczne. Ale wiem, że zdarzają się wyjątki i na taki wyjątek, w jego przypadku liczę.
 14. Nie jest trudne, to prawda . Ale wystarczy, że prowadząca bardziej skupi się na rozmowach z resztą towarzystwa niż na tym, gdzie jedzie i takie kwiatki wyskakują potem . Ja nawet nie odbieram tego w kategorii "disaster". Oczywiste, że wolałabym tą kasę przeznaczyć na przyjemności, ale sama podróż była tak przyjemna, że taka pierdoła, nie jest w stanie tego zepsuć .
×
×
 • Create New...