Jump to content

haneczka019

Użytkownik
 • Content Count

  1,256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

haneczka019 last won the day on December 29 2018

haneczka019 had the most liked content!

Community Reputation

126

About haneczka019

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mają swojego konta, są "podpięte" do twojego, czyli tak jakby zależne od twojego konta ;). U nas było to samo. Na moim koncie była umówiona wizyta dla naszej trójki i dokładnie tak samo to wyglądało.
 2. Ale fajna i pozytywna historia .
 3. Gratulacje Pati! Wyczekana, będzie najlepsza .
 4. Spokojnie. W Stanach w wypożyczalni wystarczy polskie prawo jazdy. Na międzynarodowe nawet nie patrzą. I oczywiście, najważniejsza rzecz, karta kredytowa. Chociaż ja ostatecznie, wypożyczyłam na debetową, ale to już inna historia. Generalnie chcieli kartę kredytową i polski plastik uprawniający mnie, do kierowania pojazdami .
 5. Gratulacje Ilon i powodzenia w nowym miejscu [emoji106].
 6. Joasia, poszukaj w grupie na fb. Wydaje mi się, że widziałam kiedyś post kogoś mieszkającego w PL, kto się starał o takie wejściówki przez kongresmena, tylko nie jestem pewna w 100%, czy to tam.
 7. Ósemkę weź. Nie jest dużo większa i wygodna do obsługi. Ja jestem zadowolona .
 8. My całą, trzyosobową rodziną, podchodziliśmy wspólnie. Najpierw do automatu Kiosk, a potem do urzędnika .
 9. Biedna psinka . I po co go tak zrywać skoro świt? Przecież on do roboty nie musi iść .
 10. Acha. I dobrze mieć ze sobą paszport z poprzednią wizą. Ja ją miałam w starym paszporcie, więc zabrałam obydwa ze sobą na rozmowę. W trakcie rozmowy, zapytano mnie o stary paszport i Pani konsul wbiła mi w nim pieczątkę z anulacją (chociaż zarówno wiza jak i paszport, były już nie ważne ).
 11. Tak zupełnie z automatu to nie. Musiałam wypełnić wniosek, stawić się w konsulacie na rozmowę i odpowiedzieć na kilka pytań. Gdzie chcę jechać, na jak długo, z kim. Kiedy byłam poprzednim razem w USA, jak długo, u kogo. Chociaż mieli te informacje w systemie i większość odpowiedzi była w wypełnionym wniosku, to i tak sprawdzali chyba moje zachowanie, pytając o to ponownie (tak sobie to tłumaczę ). W sumie idąc na spotkanie, miałam już bardzo dobrze i dość szczegółowo opracowany plan całej wyprawy, więc wypadliśmy (byłam na rozmowie z mężem i synem), bardzo wiarygodnie. Wypadliśmy... w zasadzie to ja wypadłam, bo większość pytań, była skierowana do mnie . Ale naprawdę wszystko przebiegło bezproblemowo.
 12. Tak, ja miałam podobną sytuację. Za pierwszym razem dostałam wizę na rok. Pojechałam, wróciłam w deklarowanym czasie. Po kilku latach ubiegałam się drugi raz, ale nie sama tak jak poprzednio, tylko z całą rodziną. Wszyscy otrzymaliśmy wizy na 10 lat. Przypuszczam, że w Twoim przypadku powinno być podobnie .
 13. Tak, ja wypożyczałam. Na miejscu dobrałam tylko Roadside Assistance. Wszystko odbyło się bez żadnych większych problemów, no może poza problemami z moją kartą kredytową, ale to bardziej moje niedopatrzenie . Summa summarum, zadowolona byłam i z pośrednictwa rentalcars i z wypożyczalni (w moim przypadku Dollar).
 14. Szczęśliwego Nowego Roku, dużo, dużo zdrowia wszystkim, bo to najważniejsze i spełnienia wszystkich postanowień, wszystkim Wam i sobie życzę .
×
×
 • Create New...