Jump to content

haneczka019

Użytkownik
 • Content Count

  1,287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

haneczka019 last won the day on January 27

haneczka019 had the most liked content!

Community Reputation

137

About haneczka019

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Okey, dzięki. Jak takie ciekawe, to już się za nimi rozglądam .
 2. Mówisz o tej książce "Wojna o pieniądz" Song Hongbinga ?
 3. Nie wiem jak teraz, ale 2 lata temu jeszcze nie było opcji języka polskiego. Być może się coś zmieniło do tego czasu. mariano super odwiedziny Wam się szykują .
 4. My mieliśmy wypożyczonego Dodge Grand Caravan i podróżowaliśmy nim w 3 osoby. Do bagażnika zmieściły się 3 duże walizy na styk. Nic poza tym. Plecaki, sprzęt turystyczny (namiot, śpiwory, materace itp), były w schowkach w środku, który ten samochód ma mnóstwo. Nas była trójka, więc lodówka turystyczna mogła spokojnie jechać w samochodzie, ale automatycznie zajmowała jedno miejsce .
 5. Jackie, trzeba było wrzucić zdjęcie pralki w czasie pobytu tu na forum... udostępniłabym Ci po polsku, może coś by się z programami zgrało [emoji23].
 6. No powiem szczerze, że ja nie znam takich masowych zachowań w Polsce. Pojedyncze przypadki, przebiegania na czerwonym świetle... owszem, ale żeby masowo? Hmmm... Chyba muszę się temu zjawisku przyjrzeć, jak będę następnym razem w Warszawie.
 7. Gratulacje dla Ciebie, taty i małego (lub nie małego z tego co piszesz ) Patipittsika ;).
 8. A ja, tak czytając ten wątek, polecam przeczytać "Evicted: Poverty and Profit in the American City" autora: Desmond Matthew. Może niektórym pomoże choć trochę zrozumieć, dlaczego niektórzy nie są w stanie sami, bez pomocy wyjść z biedy, dlaczego płaca minimalna jest potrzebna i dlaczego duża cześć nigdy z tego zaklętego kręgu się nie wyrwie ;).
 9. U nas w Krakowie dość często lata. Szczególnie do szpitala kardiochirurgicznego. Przypuszczam, że w Warszawie jeszcze częściej, tylko być może nie zwracałaś na to uwagi, nawet jak gdzieś tam dalej przelatywał .
 10. Pati gratuluję! Bardzo ładny dom, napewno będzie Wam się super w nim mieszkało.
 11. Gratulacje Megan!!! Duży facet [emoji106]!!!
 12. Gratulację Mariano! Masz piękną żoną i wspaniałych znajomych.
×
×
 • Create New...