Jump to content

haneczka019

Użytkownik
 • Content Count

  1,352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

haneczka019 last won the day on December 25 2020

haneczka019 had the most liked content!

Community Reputation

175

About haneczka019

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co tam się u Was andy stało, że aż taka awaria?
 2. Postaram się to ująć jakoś bez wulgaryzmów... fatalnie. A jest jeszcze gorzej, jak się czyta komentarze niektórych ludzi, którzy nie mają wyobraźni i nie rozumieją, jak może wyglądać nasza przyszłość, tylko psy wieszają na protestujących mediach .
 3. Pozytywny wynik testu jest najlepszym tego potwierdzeniem. Jeśli ktoś nie robił testu, to raczej żadnego potwierdzenia mieć nie będzie.
 4. I jest jeszcze kwestia ewentualnej kwarantanny po przylocie do Polski. Do dzisiaj chyba, (do 17 stycznia) było to 10 dni. A u nas, w przeciwieństwie do US, jest to sprawdzane (przynajmniej było). Ja bym sprawdzała na bieżąco, jak się sytuacja rozwija i jakie restrykcje wprowadza jedna i druga strona.
 5. Świadomość tego jest przerażająca dla mnie.
 6. Mam nadzieję, że Trump poniesie jakieś tego konsekwencje. Przecież to się normalnie w głowie nie mieści [emoji53].
 7. Wszystkiego dobrego dla wszystkich [emoji268].
 8. Patipitts przytulam wirtualnie. To świadczy o tym, że jesteś wrażliwą i empatyczną osobą, ale w takich sytuacjach, pomagając innym, trzeba zadbać przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo.
 9. Andy, na haju, koniec świata ! A tak poważnie, to zdrówka, wracaj szybko do formy .
 10. Odwiedzając większe miasta w USA, a nawet niektóre mniejsze miejscowości, można się mocno zdziwić, skalą bezdomności w tym kraju. Ja przynajmniej, byłam bardzo zaskoczona, pomimo tego, że teoretycznie wiedziałam, że się z tym zetkniemy. Głównie dlatego, że USA jest uznawany za kraj wysokorozwinięty, a w kraju takiej kategorii, nie powinno mieć to miejsca, na tak ogromną skalę, moim skromnym zdaniem.
 11. Oczywiście, że zapachu książki papierowej nic nie zastąpi. Uwielbiam od dziecka wąchać książki, ale Kindle zagościł u mnie na dobre parę lat temu i jest naprawdę rewelacyjny. O podróżowaniu z nim to już nawet nie wspomnę, ale codziennie mam go w torebce czy plecaku i czytam, gdzie się tylko da i kiedy się da. Rewelacja. Niestety z niektórymi książkami, szczególnie grubymi tomami, to nie taka prosta sprawa, więc pod tym względem czytnik bije tradycyjne książki na głowę. No i można mieć przy sobie ich niezliczoną ilość . Naprawdę polecam. Co nie przeszkadza, żeby w zaciszu domowym sięgać po papi
 12. Ja też byłam chora. Przy pierwszym kontakcie telefonicznym z lekarzem, stwierdził, że mam tzw grypę żołądkową. Po trzech dniach, gdy spadła gorączka, posiedziałam jeszcze 2 dni w domu i mogłam wrócić do pracy. Po kolejnych 3 dniach w pracy straciłam węch. Dopiero wtedy zostałam skierowana na testy (gdzie i tak lekarz miał wątpliwości, czy na pewno może mnie skierować, bo już nie miałam innych symptomów, a wtedy, wg wytycznych z ministerstwa, powinnam mieć 4 symptomy). Ja je miałam, ale rozłożone w czasie. Oczywiście test potwierdził covid. Nawet nie chcę myśleć ile ludzi zakaziłam w tzw między
 13. Przecież to jest wątek w którym można mówić o czym się chce... no... Chciałem powiedzieć, że...
×
×
 • Create New...