Jump to content

haneczka019

Użytkownik
 • Content Count

  1,363
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

haneczka019 last won the day on December 25 2020

haneczka019 had the most liked content!

Community Reputation

185

About haneczka019

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety, muszę cię zmartwić. Z pewnością kiedyś umrę.
 2. Ja się zaszczepiłam szybciej niż było planowane (w maju), bo w piątek dostałam pierwszą dawkę AZ. Przeczołgały mnie objawy poszczepienne, nie powiem. 2 noce i jeden dzień wyjęty z życia, ale dzisiaj już tylko stan podgorączkowy, więc mam nadzieję, że do jutra już będzie okey.
 3. Och zazdroszczę tych temperatur Andy [emoji6]. Aż miło popatrzeć na te zdjęcia z błękitnym niebem. Szczególnie, że u nas od tygodnia szaro i pada, a prognozy na kolejne dni wcale nie napawają optymizmem [emoji849].
 4. Mój mąż został dzisiaj "zaczipowany" pierwszą dawką Pfizer. W e-skierowaniu miał przypisaną Astrazeneca, ale szczepili Pfizer. Generalnie wszystko przebiegło bardzo szybko. Nawet 20 minut to nie zajęło, także sprawnie im to idzie. Kolejna dawka 24 maja (6 dni po mojej pierwszej).
 5. Mnie nie przeraża, ale wq.... za przeproszeniem. Mam serdecznie dość tego całego bajzlu. Ale co zrobić, byle do wyborów i wtedy można coś ewentualnie próbować zmieniać . To u mnie rejestracja na profilu też zajęła parę minut, za to termin mam 5 miesięcy później. "Subtelna" różnica . Nie wiem jak z organizacją na miejscu, ale czytam w sieci, że różnie to bywa. W niektórych punktach szczepień sobie świetnie radzą, wszystko logistyczne jest tak zorganizowane, że nie zajmuje to dużo czasu, ale są też takie gdzie jest jeden wielki bajzel. Będziemy mieli z mężem szczepienie w dwóch różnych mi
 6. To u mnie termin z Pfizerem był dopiero na 29 maja. Wcześniejsze tylko AstraZeneca, a tak naprawdę to zobaczymy co będzie na miejscu .
 7. Niestety nie, jak o tym usłyszałam i podjęłam próby to serwer już był "padaka" . Zgłosiłam chęć szczepienia jeszcze w styczniu na stronie rządowej, a że jestem w wieku 40+, to miałam pierwszeństwo i wystawili mi e-skierowanie w systemie.
 8. I właśnie o to chodzi Pati. Sporo osób tak ma. Boją się nieznanego, co jest całkowicie zrozumiałe. Natomiast kompletnie niezrozumiałe jest dla mnie, słuchanie tylko i wyłącznie ludzi, którzy nie mają z nauką zbyt wiele wspólnego, a sieją ferment i głoszą teorie spiskowe (co w dobie internetu i social mediów jest jak swoista cyfrowa pandemia). Ja też nie jestem ekspertem, nie znam się na medycynie, ani na biotechnologii. Ale wychodzę z założenia, że lepiej zaufać tym, którzy się tym zajmują zawodowo i się na tym znają . Ja termin szczepienia ma 18 maja, więc w sumie już całkiem niedługo, a mój
 9. Wiesz, ja nawet swoim bliskim nie mówię czy mają się szczepić czy nie. Natomiast cieszy mnie, że jednak większość rozumie jak bardzo jest to ważne. Dla nich samych i dla ogółu. Z jednej strony nawet rozumiem twoją postawę. Strach przed nieznanym i obawy, że coś, czego nie znam może wyrządzić szkodę. Tylko, że można obserwować, analizować i się edukować w danym temacie. Wtedy większość spraw, których się baliśmy, naprawdę przestaje być taka straszna. Ale, żeby tak całkowicie nie negować postawy osób, które boją się szczepić, to powiem, że ja się wiele od nich nie różnię. Mną też kieruje strach.
 10. Ja czekam na ten paszport. Uważam, że powinni go wprowadzić. Ujednolicenie takiego dokumentu i wprowadzenie go we wszystkich krajach, jak najbardziej ma sens. Jak to zrobią, to nie będę zdziwiona tylko zadowolona. I pomimo tego, że trafiam w internecie na takie posty ludzi, którzy są przeciwni szczepieniom, to cieszy mnie, że jednak większość jest mądrzejsza i chce się zaszczepić.
 11. Co tam się u Was andy stało, że aż taka awaria?
 12. Postaram się to ująć jakoś bez wulgaryzmów... fatalnie. A jest jeszcze gorzej, jak się czyta komentarze niektórych ludzi, którzy nie mają wyobraźni i nie rozumieją, jak może wyglądać nasza przyszłość, tylko psy wieszają na protestujących mediach .
 13. Pozytywny wynik testu jest najlepszym tego potwierdzeniem. Jeśli ktoś nie robił testu, to raczej żadnego potwierdzenia mieć nie będzie.
×
×
 • Create New...