Skocz do zawartości

haneczka019

Użytkownik
 • Zawartość

  1247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  6

haneczka019 last won the day on 29 Grudzień 2018

haneczka019 had the most liked content!

Reputacja

125

O haneczka019

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Biedna psinka . I po co go tak zrywać skoro świt? Przecież on do roboty nie musi iść .
 2. haneczka019

  Ponowne Ubieganie się o wize ważne

  Acha. I dobrze mieć ze sobą paszport z poprzednią wizą. Ja ją miałam w starym paszporcie, więc zabrałam obydwa ze sobą na rozmowę. W trakcie rozmowy, zapytano mnie o stary paszport i Pani konsul wbiła mi w nim pieczątkę z anulacją (chociaż zarówno wiza jak i paszport, były już nie ważne ).
 3. haneczka019

  Ponowne Ubieganie się o wize ważne

  Tak zupełnie z automatu to nie. Musiałam wypełnić wniosek, stawić się w konsulacie na rozmowę i odpowiedzieć na kilka pytań. Gdzie chcę jechać, na jak długo, z kim. Kiedy byłam poprzednim razem w USA, jak długo, u kogo. Chociaż mieli te informacje w systemie i większość odpowiedzi była w wypełnionym wniosku, to i tak sprawdzali chyba moje zachowanie, pytając o to ponownie (tak sobie to tłumaczę ). W sumie idąc na spotkanie, miałam już bardzo dobrze i dość szczegółowo opracowany plan całej wyprawy, więc wypadliśmy (byłam na rozmowie z mężem i synem), bardzo wiarygodnie. Wypadliśmy... w zasadzie to ja wypadłam, bo większość pytań, była skierowana do mnie . Ale naprawdę wszystko przebiegło bezproblemowo.
 4. haneczka019

  Ponowne Ubieganie się o wize ważne

  Tak, ja miałam podobną sytuację. Za pierwszym razem dostałam wizę na rok. Pojechałam, wróciłam w deklarowanym czasie. Po kilku latach ubiegałam się drugi raz, ale nie sama tak jak poprzednio, tylko z całą rodziną. Wszyscy otrzymaliśmy wizy na 10 lat. Przypuszczam, że w Twoim przypadku powinno być podobnie .
 5. haneczka019

  Wypożyczenie samochodu w LA

  Tak, ja wypożyczałam. Na miejscu dobrałam tylko Roadside Assistance. Wszystko odbyło się bez żadnych większych problemów, no może poza problemami z moją kartą kredytową, ale to bardziej moje niedopatrzenie . Summa summarum, zadowolona byłam i z pośrednictwa rentalcars i z wypożyczalni (w moim przypadku Dollar).
 6. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Szczęśliwego Nowego Roku, dużo, dużo zdrowia wszystkim, bo to najważniejsze i spełnienia wszystkich postanowień, wszystkim Wam i sobie życzę .
 7. haneczka019

  Polskie znaki w nazwisku.

  Wszelkie pomyłki/błędy można poprawić na miejscu, także nie stresuj się .
 8. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Bo to jest prezent . Wspaniały gest. Wesołych Świąt wszystkim .
 9. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Zgadza się. My wszystkie powerbanki musieliśmy przerzucać na lotnisku z bagażu rejestrowanego do naszych plecaków, które zabieraliśmy ze sobą na pokład.
 10. haneczka019

  Jak utworzyć profil?

  Spróbuj poprzez poniższy link, który wkleiłam . https://cgifederal.secure.force.com/SiteRegister?country=Poland&language=pl
 11. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Pati współczuję bardzo z powodu śmierci dziadka. Faktycznie nie fajnie się wszystko poskładało. Czasami tak bywa, że te przykre sprawy pojawiają się jedna po drugiej, ale potem zazwyczaj jest już tylko lepiej. A nowego domu gratuluję, na pewno będzie Wam się w nim dobrze mieszkało. Praca pewnie też niebawem się znajdzie i zapomnisz o złej passie ;).
 12. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Oooo ja cię kręceeee!!! Chcę to <ślina> <obłęd w oczach> .
 13. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Jak ktoś ma możliwość oglądać, to na kanale Polsat leci bardzo dobry dokument "Niepodległość" .
 14. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Okey, nie pyskujesz. Ale też pokazujesz tylko jedną stronę. Nie różni się to w zasadzie niczym od tego co robią opisane przez Was media. Jedna strona pokazuje tylko dobre strony (tak jak ty), bagatelizując te złe rzeczy (mam na myśli te incydenty, o których powyżej wspomniał kzielu). Druga skupia się tylko na tych złych rzeczach, które miały niestety miejsce i nie da się temu zaprzeczyć. I nie powinno się tego robić. Tak jak ilya napisał, trzeba czytać, obserwować i samemu analizować. Ciężka sprawa w dzisiejszych czasach, gdy zalewa nas tyle informacji, ale należy próbować. Bo inaczej... czarno to wszystko widzę.
 15. haneczka019

  Chciałem Powiedzieć Że...

  Dajcie już spokój. Liczyłam (naiwnie) na to, że jak wrzucę dla nas, podkreślam dla nas wszystkich życzenia, to nie rozpęta się kolejna pyskówka.
×