Skocz do zawartości

haneczka019

Użytkownik
 • Zawartość

  1135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez haneczka019

 1. Chciałem Powiedzieć Że...

  A widzisz, za późno przeczytałam . Teraz rozumiem o co chodziło jkb... a może Jkb , taki żarcik quarterback87 i ja Twoich błędów w postach nie wytykam. Nie jesteś przecież dziennikarzem. Prawda ?
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  Ja tam nie wiem czy to jest jego imię, raczej wątpię. Ale mogę się tylko domyślać jak ma naprawdę na imię. Natomiast szacunek staram się okazywać wszystkim, bez względu na ich wiek. To raczej zachowanie lub wypowiedzi mogą mnie skłonić do tego, żeby kogoś nie szanować. Andy do nich nie należy.
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  To ciekawe, ale... nie zwracałam się do nikogo po imieniu. Nick pisany z małej litery, więc skrót automatycznie też, ale nie jestem profesorem Miodkiem, więc jeśli powinno być inaczej, to z chęcią o tym poczytam.
 4. Chciałem Powiedzieć Że...

  Sami nie wiedzą jaką czynność Trump wykonał... nawarzył piwa, czy ważył piwo? Oto jest pytanie .
 5. Chciałem Powiedzieć Że...

  Jeśli chodzi Ci andy o "warzenie piwa" to jest to jak najbardziej prawidłowe. Warzenie jako gotowanie, doprowadzanie do wrzenia, piszemy przez "rz", ważenie jako określenie wagi czegoś, piszemy przez "ż" Chyba, że znalazłeś jakiś inny błąd.
 6. Shutdown 2018

  No ciekawa jestem ile to tym razem potrwa... oby trwało to jak najkrócej.
 7. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

  Brawo . Na pewno to był świetnie spędzony czas .
 8. Życie w San Diego, Kalifornia

  O fajnie, będziemy w połowie maja w San Diego, więc z chęcią pooglądamy przed wyjazdem Twoje vlogi .
 9. Chciałem Powiedzieć Że...

  A mówią, że młodzież w dzisiejszych czasach to taka niedobra .
 10. Chciałem Powiedzieć Że...

  No już tak nie przypisuj sobie wszystkich zasług forumowych . Wszystkiego najlepszego . Tak naprawdę to dzień dobroci wczoraj był, więc pomimo zgrzytów, większość ładnie się zachowywała . andy super, że udało Ci się namówić ludzi do dobrego uczynku, brawo ty! Czasami naprawdę niewiele trzeba. Ja jestem dumna ze swojego młodego nastolatka. Ponad 12 godzin stał na mrozie i zbierał kasę pod jednym z centrów handlowych... przemarzł do szpiku kości, ale cieszył się, że stał na zewnątrz, bo podobno więcej ludzi było chętnych, żeby wrzucać, zanim weszli do sklepu .
 11. Chciałem Powiedzieć Że...

  Dobrze, oby jak najszybciej.
 12. Chciałem Powiedzieć Że...

  Roelka trzymam mocno! Mój tata przechodził to samo 2 lata temu, do tego operacja i rehabilitacja. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i w przypadku Twojego taty też tak na pewno będzie.
 13. Polscy celebryci w Stanach

  No nie, jeździ RR? Mam nadzieję, że zamieszkała w jednym z ciepłych stanów i zamieniła pomarańczową opaleniznę na coś bardziej naturalnego. Co ja gadam, Jolka i "naturalne" to oksymoron .
 14. Polscy celebryci w Stanach

  Że co??? Jolka jest w Hameryce???
 15. Chciałem Powiedzieć Że...

  A jak tak jak cee, korzystam z Tapatalk i to jest chyba najprostszy sposób [emoji6].
 16. Nie trać nadziei Ilon, może ten drugi wniosek to dla... siostry .
 17. Poruszanie sie po drogach a oplaty

  Wiesz, mnie nie interesują prywatne rozmowy innych i nic nie pisałam na temat ich upubliczniania. Natomiast zostało zadane konkretne pytanie, a ty od razu stwierdziłeś, że odpiszesz na PW. Nie ma w tym oczywiście nic złego, poza tym, że sam korzystasz od jakiegoś czasu z wiedzy innych na tym forum, więc fajnie byłoby się też podzielić swoją. Tylko tyle . Ale oczywiście przymusu nie ma.
 18. Co dziwi Polaków w USA?

  Wyraźnie zaznaczyła w swojej wypowiedzi, że to ma miejsce w środowisku w którym ona się obraca .
 19. Poruszanie sie po drogach a oplaty

  A to już nie można o takich rzeczach pisać na ogólnym forum, żeby inni też skorzystali z Waszej wiedzy?
 20. Eee, jak będzie wypełniał "wnioski" to znaczy, że już chyba zajęty jest .
 21. Nie ma za co . Dobrze, że się udało.
 22. Zadzwoń jutro do nich: http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-main-contactus.asp
 23. Nie będzie problemu. Na swoim koncie umówisz wszystkich na jedno spotkanie. Z tego co pamiętam jest tam taka opcja. Ja tak zrobiłam, a wnioski mieliśmy wypełnione dla kadego z osobna.
 24. Liczone są dni robocze. Sobota i niedziela nie jest dla banku dniem roboczym, dla ambasady również nie. PRZELEW ONLINE Z INTERNETOWEGO KONTA LUB GOTÓWKĄ W BANKU OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O WIZĘ Korzystając z tej metody płatności spotkanie z konsulem można wyznaczyć po godzinie 13: 00 następnego dnia roboczego, jeśli opłata dotrze do naszego banku do godziny 17:00. Jeżeli opłata wpłynie po godzinie 17: 00, spotkanie można wyznaczyć po 13:00 drugiego dnia roboczego. Czas aktywacji opłaty zależy od tego, kiedy nasz bank otrzyma Państwa płatność.
×