Skocz do zawartości

H2b Po Worku


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś bardziej zorientowany może mi pomóc i powiedzieć czy jest jakiś wymagany odstęp czasu pomiędzy powrotem z worka, a wyjazdem na zimę na h2b? dokladniej wracamy z worka na koniec pazdziernika i myślimy o wyjezdzie na h2b na przyklad w listopadzie....czy jakos przepisy reguluja kwestie odstępu pomiedzy j1 a h2b?

A moze komuś już sie coś takiego udało?

Bede wdzieczna za informacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz info z pierwszej reki.

Mi sie tak udalo. Wrocilem z worka w polowie pazdziernika a na h2b w USA bylem juz w listopadzie.

W ambasadzie nie pytali sie o nic.

Tylko skad wiesz ze h2b bedzie zima? Jak masz jakies info to daj znac!

Bo chyba nie chodzi Ci o zime 2010?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry ze tak pozno odpowiadam, ale juz od 2 lat nie mozna wyjechac na wizie h2b do USA.

Trzeba czekac wlasnie do wrzesnia, moze sie cos zmieni (ale prawde mowiac nie ma na co liczyc).

Ale widze ze jedziesz na worka, wiec masz mozliwosc na miejscu zamiane wizy na h2b i zostac na dluzej.

Szukaj firm w internecie ktore takie uslugi proponuja (ale co do ich wiarygodnosci to nie do mnie, nie korzystalem

z ich uslug - moze sie ktos inny wypowie).

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mógłby mnie ktoś uświadomić, jakie dokumenty musze zabrać z Polski, żeby w ogole móc starac się o zmianę statusu? Do wyjazdu na worka został mi miesiąc, a załatwianie może potrwać, więc chciałabym się za to zabrać. Baaaardzo mi zależy na przedłużeniu tej wizy o jakieś pół roku, nie dłużej, pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej wizy nie przedluzysz j-1 a jedynie zmienisz status na studenta,turystyczny lub tez pracowniczy

jesli Ci zalezy na czasie to zobacz na strone urzedu imigracji oraz wpisz w szukaj -forum zmiana statusu,j-1 -b1 itp

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00048f3d6a1RCRD

mozesz tez wpisac I-539 w szukaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...