Skocz do zawartości

Z Usa Do Uk


strongmen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar przenieść się z USA do UK

Czy to jest dobry pomysł czy może jeszcze poczekać i dopiero jak minie kryzys o tym myśleć

Zgóry dziękuję z wszystkie odpowiedzi

Dam ci jedynie pod rozwage;

Ja zrobilem odwrotny krok;

Mieszkalem 2 lata w UK i odpowiem tak .

Praca jak chcesz to i sie znajdzie; zarobki sa nezle; ale zycie toczy sie duzo szybciej nic w USA (mowie o dozych mistach) Ceny np w Londynie KOSMICZNE!!! za maly pokoik 1/2 strefa Londyn (taki ze mialem doslownie male wyreczko i szafe- walizke jzu musialem trzymac na szafie bo miejsca brakowalo 320L miesiecnie) W USA mam caly apatrament Columbus IN i place 425$ z oplatami- poza elektryka :)

Travelka na autobusy 12L tygodniowo ale nei sposob tak jezdzic trzeba kupic metro 1-2 strefa cos ponad 27L tydzien na wszystkie strefy czarpnie po kieszeni wiecej; W usa w wiekszosci nei sposob zyc bez auta koszt pelnego baku paliwa 25-30$

Ogolnie zalezy co bys chcial robic- w USA czuje przestrzen wolnosc; brak problemow z parkowaniem; wszystko duze... Europa wydaje mi sie bardzo droga i ciasna ; wybor zostawiam tobie....

Ps. Jesze jedno pytanie; wybor zalezy czy jestes tu legalnie czy nie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ci jedynie pod rozwage;

Ja zrobilem odwrotny krok;

Mieszkalem 2 lata w UK i odpowiem tak .

Praca jak chcesz to i sie znajdzie; zarobki sa niezle; ale zycie toczy sie duzo szybciej nic w USA (mowie o duzych miastach) Ceny np w Londynie KOSMICZNE!!! za maly pokoik 1/2 strefa Londyn (taki ze mialem doslownie male wyreczko i szafe- walizke juz musialem trzymac na szafie bo miejsca brakowalo 320L miesiecnie) W USA mam caly apartament Columbus IN i place 425$ z oplatami- poza elektryka :)

Travelka na autobusy 12L tygodniowo ale nei sposob tak jezdzic trzeba kupic metro 1-2 strefa cos ponad 27L tydzien na wszystkie strefy czarpnie po kieszeni wiecej; W usa w wiekszosci nei sposob zyc bez auta koszt pelnego baku paliwa 25-30$

Ogolnie zalezy co bys chcial robic- w USA czuje przestrzen wolnosc; brak problemow z parkowaniem; wszystko duze... Europa wydaje mi sie bardzo droga i ciasna ; wybor zostawiam tobie....

Ps. Jeszcze jedno pytanie; wybor zalezy czy jestes tu legalnie czy nie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promilm piszesz o parkowaniu u siebie ale np w NY to bywa z tym roznie..tak samo mieszkanie.,,tyle faktycznie kosztuje u Ciebie ale w takim NY czy tez Chicago znajdz takie cos w dobrej cenie,,to samo masz w UK,inne ceny w duzych miastach a inne moga byc w miejszych

kolejna sprawa to masz chyba kogos a moze ten ktos nie ma nikogo w USA a blizej ma w Polsce wiec wybierze UK,,ile to Amerykanow mieszka po za USA bo im sie podoba w Europie niz w USA a wiec bywa z tym roznie ...ile osob tyle bedzie odpowiedzi

a moze po tym pobycie dokona wyboru gdzie chce byc?bo i tacy sa ludzie :)

no i najwazniejsze to ten pobyt w USA -legalny ,,jak ktos nie ma zadnej mozliwosci legalizacji to nie ma duzo myslenia nad tym gdzie byc ,chyba ze komus odpowiada zycie nielegalnego w USA

ps kiedys mowilem-pisalem aby kazdy jechal z Polski a teraz juz taki nie jestem bo za duzo za granica dostalem po du... za dobre serce a wiec jesli ktos chce jechac to niech jedzie,sam sie przekona i dokona wyboru czy tak naprawde i fajnie jest jak sie pisze oraz znajdzie to swoje miejsce bo to moze byc USA a moze UK a moze znow Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...