Skocz do zawartości

Nocleg W Nowym Jorku


Paweł Janda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

Poszukuję hotelu/hostelu/mieszkanka w NYC, w tej chwili nie wiem jeszcze czy będę podróżował sam czy w towarzystwie przyjaciela, więc szukam czegoś bądź dla jednej osoby do kwoty 60-70$ za noc bądź dla dwóch (dwa łóżka) do 140$/noc. Wiem, że nocowanie na Manhattanie to droga sprawa, więc interesują mnie głównie bezpieczne i ciche sąsiedztwa na Brooklynie lub Queens.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiesz, myśląc stereotypowo Harlem ogółem nie jest spokojny, szczególnie jeżeli ktoś jest biały. Ale wiem, że w mieście się wiele pod względem bezpieczeństwa zmieniło i podobno w dzień nawet po Bronksie można śmiało chodzić. A jak tam z cenami, bo to dla mnie dość ważne. :)

edit: już znalazłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich produktów ceny Cie interesują ? Wymień to Ci odpowiem.Bo nie wiem czy chodzi Ci o żywność ,o sprzęt czy o ubrania.

A Harlem hmm.... jak będziesz wracał późnym wieczorem z wycieczki to niewiem .... czy to dobry pomysł :) Nawet biorąc pod uwagę ,że NY to o wiele bezpieczniejsze miasto niż jakiekolwiek miasto w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni mieszkałem na Harlemie - każdego dnia wracałem około 22-23 - mijałem grupki ciemnoskorych - ani razu nikt mnie nie zaczepił. Rozmawiałem z kolegą który mieszka 2 lata na Harlemie - mówił to samo - jest spokój, co najwyżej między sobą mają jakieś "ale" ale obcych nie tykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...