Skocz do zawartości

Problemy Z Ds-160 / Wiza H1-b


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam niemały problem z formularzem DS-160. Sytuacja powtarza się przy każdorazowym wypełnieniu formularza.

Zapisuję zmiany po każdym ekranie. Na ostatnim ekranie w części edycyjnej ("Temporary Work Visa") uzupełniam informację o miejscu pracy, po czym wybieram Zapisz. W tym momencie system stwierdza, że wystąpił nieznany błąd:

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required. To retrieve your DS-160 application, please enter your Application ID.

Wpisuję application ID i wracam do punktu wyjścia, czyli nieuzupełnionego ostatniego ekranu.

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniałem wczoraj i dzisiaj. Jak się okazało, błąd występuje, gdy w przewidywanym przychodzie na zakładce "Temporary Work Visa" wpisze się co najmniej 4 cyfrowego.

Gdy wpisałem 999, zapisało się bez problemu... Niestety mój problem wciąż jest aktualny, bo przecież nie wpiszę 999, lecz powinienem wpisać prawdziwą wartość...

Jakieś rady? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...