Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Wyjazd Do La. Hotele, Wypożyczanie Samochodu.


announcer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam pytanie, ja i mój chłopak planujemy w przyszłe wakacje polecieć do Californi, do LA na 2 tygodniowy wyjazd. Chciałabym się zapytać czy znacie jakieś dobre, tanie hotele w LA lub w okolicy LA? Mamy jeszcze jeden problem, czy istnieje jakaś wypożyczalnia samochodów, której przedział wiekowy wypożyczania samochodu jest ustawiony niżej niż 25 lat? Mój chłopak ma 22 lata, w przyszłym bedzie miał 23 a ja mam 20. I najgorszy problem będzie z poruszaniem. Dziękuje z góry za pomoc! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie spanie to np. sieci moteli "good nite inn" albo "motel 6". Z samochodem to pewnie chodzi Ci o under age fee. Ogólnie przeważnie wypożyczalnie dają samochody od 21 roku życia ale jak kierowca jest w wieku z przedziału 21-25 to jest dodatkowa opłata. Tej opłaty nie ma rzekomo w Enterprise (przynajmniej tak mówią). Dodatkowo u nich będziecie mieli względnie tanie wypożyczenie bo po stawce tygodniowej. Upewnijcie się tylko, że w placówce gdzie chcecie brać samochód nie będzie under age fee (to może zależeć od placówki, ale nie wiem). Nie bierzcie na LAX, bo tam jest znacznie drożej. Lepiej w którejkolwiek placówce nie przynależącej do lotniska. Jeśli masz polskie prawko to możesz mieć problem z wpisaniem Ciebie jako dodatkowego kierowcy jako że nie masz jeszcze 21 lat (ale nie wiem jak z tym jest na pewno).

Nie wiem co chcecie robić w LA dwa tygodnie (?...) ale liczcie się ze staniem w korkach niezależnie od pory dnia i ze słonymi opłatami za parkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda za dużo po LA nie jeździłem ale tyle co jeździłem to miałem spore problemy z jazdą 405 w Long Beach około 1:00pm, podobnie z przebiciem się z Laguna Beach do 405 około 6:00pm. No i w dzień parę razy przebijałem się skrzyżowaniem 101/405 i za każdym razem może nie trzeba było stać ale się jechało 3x wolniej niż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hotel Cecil na main str. w samym centrum LA - mielismy tam 4 noce około $300 na 4 osoby

auto w wypozyczalni dollar również w LA ~$800 za 10 dni - był to suv 7 osobowy, w tym była doplata do wieku niższego niż chyba 25 lat, wtedy nie miałem tyle lat i trzeba bylo dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...