Skocz do zawartości

Zakup Mieszkania W Warszawie Pod Wynajem


kkrm

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł. Szczególnie,ze dolar obecnie mocno stoi w stosunku do złotówki tak wiec możesz kupić mieszkanie o wiele taniej niz na przykład rok temu. Szukam mieszkania w dobrej , popularnej dzielnicy bo takie potem o wiele łatwiej będzie Ci wynająć. Centrum Warszawy jest bardzo drogie ale obecnie sporo buduje się na Mokotowie czy na Wilanowie. Ta druga dzielnica jest szczególnie popularna. Sam obecnie rozglądam się za mieszkaniem oraz spodobały mi się mieszkania na Teodorowicza. Konkretnie osiedle Zora Wilanów.Jest tam bardzo dobry standard oraz fajnie się moim zdaniem prezentuje. Możesz się zorientować jakie są tam obecnie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest to dobry pomysł, sam aktualnie wynajmuję mieszkanie, które faktycznie należy do osoby z Irlandii - znalazł on firmę, która w jego imieniu zarządza wynajmem. Ja osobiście płacę 2500 PLN miesięcznie za mieszkanie na Mokotowie (zamknięte osiedle, dość wysoki standard. Mieszka tu sporo osób z okolicznego "Mordoru" biurowego - Marina Mokotów, dla ciekawych), ale to akurat trafiła mi się okazja, zazwyczaj za M2 w wysokim standardzie potrafią wołać 3000 PLN miesięcznie. W przypadku pytań, pisz pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Warszawie pod wynajem. Taka polisa emerytalna po powrocie kiedyś do PL. Czy ktoś z was przerabiał już ten temat? Jakie to mogą być koszta z tym związane? Jakiego zysku można oczekiwać?

sama na tym mysle. Jesli chodzi o koszty, to zapewne kredyt - ale jesli wezmiesz w USD to ryzyko walutowe zadne a przy dzisiejszym kursie 100k USD to 400k PLN, wiec juz niezla kwota.

Dodatkowe koszty - jesli nie masz kogos, kto moze zajmowac sie najemcami, to rzeczywiscie jak napisal(a?) frytacz trzeba brac pod uwage prowizje dla firmy, ktora bedzie zarzadzala mieszkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...