Jump to content

Anetkaaaaa

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam. Chcialam uzyskac informacje na temat córki dla wizy. Córka ma 6 msc chce zlozyc wniosek o wize dla siebie i córki. Wczesniej mialam odmowe wizy więc ESTA nie przeszła. Czy dla córki musze składać o nowy wniosek? Czy to maja byc dwa oddzielnie ? Czy można na jednym wniosku zlożyć? We wniosku bylo tylk z kim bedziesz podróżować i sie zasatanwiam czy to jest to
 2. Druga opcja nie działa tylko została cierpliwosc
 3. Czy ktoś składł wczoraj lub przedwoczraj wniosek ESTA? I czy nie mial problemu z oplaceniem? Czy można jakoś inaczej opacic? Chce oplacic wniosek ale ciagle ta strona długo się ładuje i po chwili witryna jest nieosiagalna.
 4. a wiec ta petycja co zostala złorzona przepada całkowici, czy mona by ja zaktualizowac jak rodzice zostana obywatelami na inna kategorię ?
 5. a tak to nie dziala ze petcja byla sklada jak bylalm jeszcze nie zamezna
 6. rodzice nie sa jeszcze obywatalami, w kategori niezamężne córki Stałych Rezydentów USA ,petycja zostala złorzona w 2013 roku gdzie mialam 24 lata o zostala zatwierdzona w pazdzierniku 2019 gdzie mam 30 lat.
 7. witam, jak to wyglada terez ze zostalam potwierdzenie wizy imigracyjnej zlorzonej przez rodzicow na nazwisko moje panienskie. Od dwoch lat jestm po slubie i posiadm inne nazwisko. I moje pytanie brzmi czy wiza przepadła czy mozna to jakos uratowac. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...