Jump to content

PiciuK

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About PiciuK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj właściwie każdy bank w RP proponuje walutowe subkonto... Jeśli czytam o oszczędnościach, to nawet sekundy bym się nie zastanawiał i nie kombinował.
 2. Szukałbym alternatywnego połączenia szybciej, licząc się ze stratą finansową - oczywiście jeśli nic pilnego nie trzyma Cię w tej chwili w US i planujesz w przyszłości podróż do US.
 3. Kanadę brałeś pod uwagę? Gdzieś tam piszesz o języku francuskim - to już jest jakiś atut w Kanadzie. Za czasów mojej młodości, to na dobrobyt mówiło się, ale Kanada, a nie USA...
 4. To teraz wytrzeźwiej i pomyśl dlaczego nie możesz robić tego w Polsce = twoi mentorzy, przed którymi padasz na kolana rządzili Polską przez te wszystkie długie lata.
 5. Nie, dziękuję. Wolę z ważniejszymi od papieża nie rozmawiać...
 6. Ależ oczywiście, Kiszczak przecież był tak zaskoczony obecnością tych, którzy siadali przy okrągłym stole, że nie wiedział co robić... On na pewno nie zrobił żadnych kroków, aby po przeciwnej stronie usiedli odpowiedni ludzie. Jest tyle do znalezienia informacji o tej zbrodni, że znalezienie ich nie jest trudne - choć na pewno trudniejsze, niż lektura szczujni antypolskich. Czytaj dalej. Balcerowicz twoim mentorem powiadasz - długoletni członek PZPR - pracownik Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR. Kto tu jest wyznawcą interesów Kremla? Wasz język jest taki sam - nie zmienia się od zarania tej partii - wiesz jak Moczulski rozszyfrował ten skrót? Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji. To taka stała wasza taktyka, żeby innym wmówić to, co sami robicie. Co ty zrobiłeś dla Polski poza tym, że wyjechałeś?
 7. Dobre pytanie, ale ja nie potrafię na nie odpowiedzieć. Przymusowa kwarantanna musiałaby być w najbliższym otoczeniu lotniska/dworca - odtransportowanie do niej pod eskortą, a przed wypuszczeniem test, Pomijam oczywiście kwestie prawa w tym przypadku...
 8. Z tego co wiem, to na polskich granicach zbierali dane kontaktowe od podróżnych. W sumie nic bym nie miał przeciwko, żeby w US zostawić takie dane na lotnisku, bo sam wolałbym się szybko dowiedzieć, że podróżowałem z zarażonym...
 9. I w tym wieku już myślisz o pracy? Daj spokój - jeszcze się w życiu napracujesz. W każdym razie marzenia na pewno warto przekuwać na czyny, to o czym marzysz jest bardzo trudne w realizacji, ale nie niemożliwe w myśl dzisiejszych przepisów. Długa droga, droga która nie musi mieć szczęśliwego końca, to musisz również wziąć pod uwagę. Cóż, kto nie gra w totolotka, nie wygrywa...
 10. Stara prawda mówi, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Na szczęście marzenia nic nie kosztują, ale jak ktoś mocno uparty... Mnie zawsze zastanawia co ludzi ciągnie do tak ekstremalnie niebezpiecznej pracy, w sumie za niewielkie pieniądze.
 11. Oglądałeś? https://www.youtube.com/user/maciejstebel/featured
 12. Wy? Coś Ci się po prostu pozajączkowało.Soros to żaden przyjaciel Polski, podobnie jak Putin i UE. Jakim prawem piszesz do mnie per Wy? Na podstawie kilku postów na forum? Słabe śledztwo/dochodzenie Watsonie. To nie ja swoimi poglądami wygoniłem z Polski przede wszystkim młodych ludzi - tych najbardziej samodzielnych, którzy powinni budować niezależność gospodarczą Polski. Być może częściowo to moja wina, bo pozwoliliśmy jako społeczeństwo tym kanaliom wypchnąć młodzież z Polski. Po przemianach politycznych zaczęto sukcesywny rozbiór gospodarczy i polityczny Polski - początkiem była ustawa Wilczka, która szeregowym Polakom pozwoliła handlować z łózka polowego, a sektorem bankowym, paliwowym, handlowym zajęli się "wyznaczeni" Jak myślisz - po co Balcerowicz wprowadził sztywną cenę dolara do złotówki przy ponad 600% inflacji? Podpowiem - wystarczyło do Polski przywieźć milion dolarów, zamienić na złotówki i oddać na rok do polskiego banku - o jakim patriotyzmie tych szubrawców piszesz? Myślisz, że nie zauważam, że te same gęby przy korycie oglądam od 30 i więcej lat? Trzeba być niezłym lemingiem, żeby wynosić na piedestał gnidy jak to piszesz. Zapytaj Michnika co robił w archiwach SB w 1990 roku, zapytaj Kaczyńskiego jak forował Wałęsę i jego prezydenturę. O czym bredzisz? O Dudzie, który staje ramie w ramię z Kiszczakiem, Jaruzelskim i resztą katów polskiego społeczeństwa? Co próbujesz mi imputować gówniarzu? Polska będzie w miarę normalna - bo wyborcy będą bardziej światli - kiedy zostanie wyjaśniona śmierć księdza Popiełuszki, To jest klucz do wyjaśnienia wielu umoczonych gnojków, od polityków, członków rządu, czy też hierarchów kościelnych. Zapytaj swojego mentora Rzeplińskiego, jakie kłody rzucał prokuratorowi Witkowskiemu kiedy był w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Zapytaj Kaczyńskiego, dlaczego nie dotrzymał danego słowa o wznowieniu śledztwa w tej sprawie, zapytaj Dudę i jego doradców dlaczego nawet nie raczył odpowiedzieć na apele AKO w tej kwestii... Po prostu doczytaj o nowszej historii Polski, bo Gazeta Wyborcza i inne szczujnie typu ;niezależna; to nie są dobre źródła. Tak na marginesie - z dużą łatwością przychodzi ci obrażanie - zanim coś napiszesz, lepiej się zastanów, bo wychodzisz na chłopczyka, który plecie co mu ślina na język przyniesie.
 13. Gdyby nie Inwestor Agory z pieniędzmi Sorosa, to podejrzewam, że o papierowej wersji można by zapomnieć. To nie zmienia jednak faktu, ze obie strony barykady, to dzisiaj najzwyklejsze szczujnie dzielące Polaków...
 14. Reklamy, ewentualna sprzedaż prenumeraty do urzędów. Wcześniej Gazeta Wyborcza... Nie wiem, ale dzisiaj chyba nie ma żadnej papierowej gazety, która nie ma czyjegoś "wsparcia" finansowego. Podobnie z portalami internetowymi, i najlepiej wiedzieć skąd pochodzi informacja, jeśli ktoś zwraca na to uwagę. Tej niezależnej informacji jest trochę na prywatnych blogach, ale tu też trzeba uważać. Korwin jest niegroźny, choć rozwalił wiele prawicowych zalążków - on więcej śpi, niż uczestniczy w realnym życiu, najlepsi są ci, którzy tłumaczą słowa mistrza - niezła ekwilibrystyka... Michalkiewicz? Dzisiaj pisowskie pudło rezonansowe i tyle.
 15. E, tam - informacja jak każda inna i nie chodziło mi o media, tylko o zachowanie się ludzi. W mojej ocenie trzeba zwracać na takie przypadki uwagę (i piętnować), taką samą jak na gówniarza, który nie ustępuje miejsca starszej osobie w autobusie/tramwaju. Nie wiem jakiej przeglądarki używasz, ale polecam uBlock Origin (wytniesz również reklamy z YT) plus NoScript i wyłaczenie WebRTC dla poprawienia bezpieczeństwa.
×
×
 • Create New...