Jump to content

GrandMasterB

Użytkownik
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GrandMasterB

  1. Dzięki, nie wiedziałem o tym. Szukam informacji (formuarza zgłoszeniowego) na temat przyszłotygodniowych lotów do Polski, ale nie mogę się doszukać. Będę dzwonił do konsulatu, ale wątpię że w weekend ktoś odbierze telefon. Może , ktoś coś wie na ten temat? Z tego co mi wiadomo są dwa loty potiwerdzone, 16 czerwca z ORD i 17go z NY do WAW.
  2. Czy to tylko mi nie chcą się wgrywać strony konuslatów polskich w US?
  3. Nie masz sie czego obawiać, przesyłasz kase na konto i tyle. Albo wieziesz w plecaku - w tym przypadku musisz zglosić jeżeli masz powyżej 10k USD w US i 10k EUR w Europie. Przelewałem w zeszłym roku większe sumy i nikt nic się nie pytał.
  4. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów , mam pytanie odnośnie short term disability benefits, byc może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją i mógłby coś poradzić. Sprawa wyglada nastepujaco, przebywam obecnie na kilkutygodniowym furlough (z uwagi na COVID) zachowując wszystkie benefity, takie jak medical, short and long term disability, etc., oraz posiadam status active employee, ale bez wynagrodzenia . Dwa dni przed przejściem na furlough miałem drobny wypadek ( niezwiązany z pracą) wymagający hospitalizacji i jak się później okazało operacji. Proces leczenie zajmie najprawd
×
×
  • Create New...