Jump to content

KubuśPan

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra panowie Big cohones. Możecie mnie wywalić z forum. Mam to gdzieś. Napewno tu nie zajżę, bo przez was nie ma po co. Co do błędów piszę z tel i nie potrafię wyłapać wszystkich baboli co wprowadza android.
 2. Dzięki śliczne. Nie sądziłem że tak to wygląda.
 3. Kolego weź się uspokój. Nie wiem zajrzyj prozak, znajdź kobietę. Bo jesteś albo ten sam albo drugi co nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nic co powyżej napisałem nie jest nieprawdą. Nic sobie nie zmyśliłem ani nie ubzdurałem. Wiem, że w Stanach fastfoody rządzą i zauważyłem, że temat rzywności jest tu nieobecny. Natomiast swoje wewnętrzne frustracje wyładuj w siłowni. Bo Ci żyłka pęknie.
 4. Chciał bym dodać kwestię której w moim mniemaniu tu brakuje, czyli zdrowego odżywiania. Czytam forum uważnie i wszędzie widzę kasa, kasa, kasa a brakuje mi troski o nasz żołądek. Ciekawy jestem jak wygląda sprawa wyposażenia sklepów w nasze rodzime produkty. Kminek jest bardzo istotny, ponieważ prócz walorów smakowych redukuje wzdęcia. Koperek bez którego ogórki małosolne można wywalić do śmietnika. Czosnek, śmierdzący ale dostarczający antybiotyków. Oraz czy może któreś z naszych produktów można kupić w USA?
 5. Czasami to w Polsce tak mamy. Chciał bym dopisać. Lubię roślinność bujną. Zwierzęta i kapustę kiszoną. Musi być kapusta kiszona. Nie kwaszona jak Unia Jewropejska usiłowała wprowadzić bo to trucizna jest. Kwaszenie jest chemiczne i kapusta ma inny smak, zapach i jest biała, dodatkowo wydziela nie te kwasy co kapusta kiszona. Ogólnie gotując taką kapustę narobimy tylko smrodu a i tak cała potrawa do śmietnika. A ja muszę mieć bigos, kapuśniak i młodą kapustkę zasmarzaną. Normalnie bajka. Jeśli miał bym osiąść w Stanach będę musiał uprawiać kapustę, chrzan i cebulę. Alabama wydaje się idealna.
 6. Dzisiaj sprawdzałem, nawet Queen Mary 2 nie pływa.
 7. Arizona by mojemu kotowi pasowała. Nigdy nie widział tak wielkiej kuwety.
 8. O wizach wiem. O pośredniku dopiero się dowiedziałem. Może znajdę jakiegoś w necie i się nie natnę.
 9. Jeśli ktoś ma kontakt z jakąś firmą transportową to chciał bym się skontaktować. Interesuje mnie transport na ciągnikach siodłowych. Bo po angielsku wszystko to truck. Samochód osobowy truck, dostawczy truck, ciągnik siodłowy z naczepą truck. Ogólnie jestem szeroko obeznany z technologią. Potrafię projektować i wykonywać urządzenia elektroniczne, potrafię programować, praktycznie w każdym języku, ale mój ulubiony to assembler. Znam się na mechanice, z obsługą tokarek, frezarek. Umiem spadać, lutowania. Normalnie mieszanka tak wybuchowa, że lokomotywy boją się mi zepsuć. Będę wdzięczny za po
 10. Bardziej mi chodziło o klimat społeczny. Jeśli chodzi o ģóry i lasy i to rześkie poranne powietrze. To może masz rację. Ale ja lubię takie zadupia. Można się wyciszyć i słuchać jak trawa rośnie.
 11. Jak tak opisujecie Alabamę to już mi się podoba. Cisza, spokój jak w Bieszczadach. Stary rytm życia. Coś jak bajka. No i Orest UMP z tamtą był.
 12. Tak sobie pomyślałem. Jak bym swojego kota zawiózł do arizony to był by zachwycony. W życiu nie widział tak wielkiej kuwety!
 13. W porządku lecz nie natrafiłem na ostrzeżenia. Myślę, że warto. Nie sądzisz?
×
×
 • Create New...