Skocz do zawartości

ceres

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    74
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ceres

  1. Gratuluję wszystkim którzy wygrali i wyjadą. Ja tu jeszcze z wami pomieszkam na forum kolejny rok :)
  2. Dlaczego się poddaliście?
  3. Gdybyście mieli wybierać i byli teraz w takiej sytuacji, że wygrywacie GC i szykujecie się do wyjazdu, to gdzie byście zamieszkali najchętniej, i co was tam przyciąga (ocean, plaża, las, jezioro... moze pustynia ;p)?
  4. Nie martw się, są inne możliwości przeżycia. Zapoznaj się z programem "Łowcy promocji". Jak sobie ludzie w Stanach radzą i ile potrafią dzięki temu zaoszczędzić. Kuponing w modzie. Śmiało pakuj siebie, rozinę i co tam jeszcze i ruszaj na przygodę życia.
  5. To kiedy są ostatnie rozmowy w ambasadzie?
  6. To na kiedy przypadaja ostatnie wyjazdy?
  7. Jak ktoś wylosował w 2024 GC to jaki może mieć ostatni termin na wyjazd?
  8. Są dane na temat realnych wyjazdów po wygranej na loterii?
  9. Myślę, że to zależy od człowieka a nie od partii.
  10. Zawsze można leczyć sie w USA. A wtedy jest już drogo.
  11. Też oglągałam. Razem ze znajomymi ;p Cieszę się, że wpadli xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...