Skocz do zawartości

krychu280

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    103
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana krychu280 w dniu 28 Lutego

Użytkownicy przyznają krychu280 punkty reputacji!

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    DV26 191xx

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

krychu280's Achievements

Aktywny użytkownik

Aktywny użytkownik (1/2)

5

Reputacja

  1. Tak, mail od kumpeli która chciała przenieść sprawę ze względu na problemy z dotarciem do Europy na interview. Póki co cisza z 2nl.. możliwe że na cały lipiec, trzeba czekać
  2. 3 posty wyżej masz odpowiedź.. Na lipiec nie ma zaproszeń do WRW, pewnie w następnym miesiącu będą rozsyłać - w jakiejś tam kolejności
  3. Standardowa gadka, że daje 221g ze względu na pauze "chyba że się coś zmieni", to będą pisać maila z instrukcją co dalej nalezy zrobić. Na karteczce wpisane DV PAUSE
  4. Wiadomo dlaczego nie wysyłają zaproszeń? Jakaś przyczyna?
  5. Jeśli chodzi o ambasadę WRW to spokojnie, zabrakło miejsca na Twoją rozmowę.. będzie w kolejnym miesiącu. Ja też czekałem dosyć długo :/ Pytałeś może w KCC czy Twój wniosek został przeprocesowany? Można napisać, mi odpisali po jednym dniu że jestem gotowy w kolejce do interview
  6. Dla dziecka under 18 zaswiadczenie krk tez ma byc?
  7. ok elegancko! właśnie zabieram się za szykowanie fotek, chociaż dziecko to też jakiś dowód haha
  8. Nie rozumiem tego, każdy musi mieć osobne konto na ustraveldocs? Ja normalnie w procesie zakładania tego konta mogłem podać DV1, DV2, DV3 i każdy z nas ma osobny kod kreskowy (z ustravel) + osobne kody z DS260.. Pochwal się Pan jak poszło na rozmowie
  9. Siema! Tak dla przypomnienia, ma ktoś zrobioną listę "what to do" po otrzymaniu interview? coś specjalnego oprócz badań, rejestracji w ustravel ?
  10. Coś gra, ale nie wiem gdzie... Przy wypełnianiu wniosku na usvisascheduling w sekcji dane paszportu, pytają o numer identyfikacyjny -> w info na początku jest mowa o wizach K1, czy My jako DV wpisujemy coś? Dostałem różne odpowiedzi na to.. pesel, CN, numer paszportu..
  11. Piszecie o kolejce do ambasady: Pomimo umówionej wizyty na godzinę rozumiem swoje trzeba odstać w kolejce? To jak masz 7:50 to o której musisz już stać XD ? P.S potwierdziłem z lekarzem, że badania tylko na Waryńskiego, bez skierowania, wszystko tak jak w instrukcji
  12. A mi się nasuwają 2 pytania: 1) czy można RTG i badania na kiłę zrobić gdzieś u lekarza w okolicach gdzie się mieszka i po prostu przywieźć na badania do lekarza? 2) czy kopertę może odebrać ktoś inny, za pełnomocnictwem oczywiście? P.S lekarza podobno trzeba poprosić żeby dostarczył do Ambasady.
  13. 26.05 badania Oczywiście ze w jeden dzień to załatwię, chociaż mieli by mnie wyciągnąć siłą to z dokumentami i wynikami xd WFP potwierdziło mi że na pewno to pójdzie w 3h i że nie ma z tym problemu..
  14. Dzisiaj umówiłem się w WFP, ale tak z ciekawości zadzwoniłem do tego rentgena - to babka mówi że jeśli to pod badanie wizowe, to najlepiej skierowanie, że wyniki na następny dzień a WFP pisze w mailu że bez skierowania, 3h ... wyjdzie w praniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...