Jump to content

ir.ka

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,240 profile views
 1. Zgadzam się w zupełności z sugestiami Kariny. Sądząc po sporej ilości wyświetleń w tak krótkim czasie, temat jest gorący. Liczę nato , że pojawią się nowe "wpisy" od ludzi którzy mają coś w tej sprawie do powiedzenia. Pozdrawiam.
 2. W pogoni za tymi informacjami zwiedziłem(mój nick jest trochę przewrotny ir. od imienia ka od nazwiska) większość dostępnych na ten temat stron i linków. Chętnie poznam wrażenia człowieka który przeszedł te formaności osobiście. Za linki od kolegów oczywiście dziękuję bardzo.
 3. Witam wszystkich , którzy zaglądają na to forum. Pewnie trochę przesadzę nazywając je "skarbnicą wiedzy wszelakiej" , nie mniej jednak bezintersowne zaangażowanie niektórych w okazywaną pomoc jest wprost zaskakujące. No ale d rzeczy. Od pewnego czasu interesuję się przeniesieniem działaności gospodarczej do USA. Czy ktoś z Państwa dysponyje wiedzą , lub doświadczeniem w uzyskaniu wizy inwestorskiej E 2 .Jakie trzeba spełnić warunki , jakie dokumenty itd. Będę niezmiernie wdzięczny za jakie kolwiek informacje.
×
×
 • Create New...