Skocz do zawartości

fk82

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

1128 wyświetleń profilu
 1. fk82

  F2A

  Ale jak to sprawdzić? Poza procedurą sb1?
 2. Witam Czy istnieje możliwość sponsorowania swoich małoletnich dzieci przez rezydentów USA, przebywających od kilku lat w Polsce? Czy znacie przypadek, że prawnik od spraw imigracyjnych pomógł w takiej dziwnej sytuacji? Czy macie może namiar na kogoś kto mógłby pomóc?
 3. Kończąc mój wątek chciałam wszystkim próbującym sił zarówno w losowaniu, jak i już na amerykańskich ścieżkach- życzyć powodzenia. Tak jak pisałam już wcześniej spędziłam w USA 2,5 roku (najpierw W&T, później na gc po wylosowaniu kart dla mnie i męża). Całą przygodę wspominam bardzo miło. Choć nie zawsze było tam kolorowo. I mimo, że mamy tu teraz piękne życie ( w różnych tego aspektach) - naprawdę polecam zaryzykować i coś ciekawego przeżyć. Do dziś ( a w USA nie byłam już 6 lat) raz, dwa razy w roku nachodzą mnie refleksje, że trochę żal, że gc nie udało się utrzymać. Ale tak wybraliśmy i ok. 363 dni w roku dziękuje losowi za ten wybór;).Pozdrawiam.
 4. Tak. Generalnie chodzi mi o to, czy jeśli komuś uda się wlecieć - jaki ma status? Nielegalny, czy udało się wjechać, więc jest znowu rezydentem?
 5. Czy według Was jest możliwa sytuacja, że szczęśliwie udaje się wjechać do USA osobom z gc (ale po kilkuletnim pobycie w PL)?Czy takie osoby są wtedy w USA legalnie, czy nielegalnie?Czy takie osoby mogą wtedy skaładać jakiekolwiek petycje, np. o reentry permit?
×