Skocz do zawartości

fk82

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

1140 wyświetleń profilu
 1. Ale jak to sprawdzić? Poza procedurą sb1?
 2. Witam Czy istnieje możliwość sponsorowania swoich małoletnich dzieci przez rezydentów USA, przebywających od kilku lat w Polsce? Czy znacie przypadek, że prawnik od spraw imigracyjnych pomógł w takiej dziwnej sytuacji? Czy macie może namiar na kogoś kto mógłby pomóc?
 3. Kończąc mój wątek chciałam wszystkim próbującym sił zarówno w losowaniu, jak i już na amerykańskich ścieżkach- życzyć powodzenia. Tak jak pisałam już wcześniej spędziłam w USA 2,5 roku (najpierw W&T, później na gc po wylosowaniu kart dla mnie i męża). Całą przygodę wspominam bardzo miło. Choć nie zawsze było tam kolorowo. I mimo, że mamy tu teraz piękne życie ( w różnych tego aspektach) - naprawdę polecam zaryzykować i coś ciekawego przeżyć. Do dziś ( a w USA nie byłam już 6 lat) raz, dwa razy w roku nachodzą mnie refleksje, że trochę żal, że gc nie udało się utrzymać. Ale tak wybraliśmy i ok. 363 dni w roku dziękuje losowi za ten wybór;).Pozdrawiam.
 4. Tak. Generalnie chodzi mi o to, czy jeśli komuś uda się wlecieć - jaki ma status? Nielegalny, czy udało się wjechać, więc jest znowu rezydentem?
 5. Czy według Was jest możliwa sytuacja, że szczęśliwie udaje się wjechać do USA osobom z gc (ale po kilkuletnim pobycie w PL)?Czy takie osoby są wtedy w USA legalnie, czy nielegalnie?Czy takie osoby mogą wtedy skaładać jakiekolwiek petycje, np. o reentry permit?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...