Jump to content

agfuda

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Poland

Recent Profile Visitors

1,047 profile views
 1. Do 19 marca pewnie coś się może zmienić, z moich doświadczeń sprzed kilku dni z tego lotniska - pytają jedynie o to, czy było się w ostatnim czasie w Chinach.
 2. Dziękuję pięknie za wszystkie informacje i pomoc. A czy orientujecie się może w kwestii tego, co podpisał Trump w październiku czy tam listopadzie - że trzeba udowodnić, że będzie nas stać na ubezpieczenie po przyjeździe? Czy to dotyczy również tych osób, ktore wklejkę w paszportcie otrzymały już wcześniej - jak ja?:) Czy to dotyczy tylko etapu rozmowy w ambasadzie (tak ja to rozumiem)?
 3. Witajcie, Powoli szykuję się do wyjazdu na stałe do USA. Pozostało kilka spraw do załatwienia, w tym jedna z tych najważniejszych: ubezpieczenie medyczne. Nie wiem, czy dobrze interpretuję deklarację podpisaną przez Trumpa apropo ubezpieczenia. Czy to konsulowi, jeszcze w Polsce, trzeba udowodnić, że mam już ubezpieczenie, lub że stać mnie na opłacenie kosztów medycznych? Ja wizytę w ambasadzie miałam jeszcze we wrześniu, wtedy też otrzymałam wklejkę w paszporcie. Czy sytuacja podczas przekraczania granicy w moim przypadku pozostaje bez zmian, czyli tylko przekazuję oficerowi kopertę z
 4. Witam Od około dwóch miesięcy przeglądam to forum i z racji, iż jest bardzo pomocne, również postanowiłam opisać swoją wizytę w ambasadzie - może komuś pomoże albo, mam nadzieję, uspokoi Spotkanie miałam 16.02. Przyszłam jakieś 15 minut wcześniej, w sumie weszłam może parę minut przed ustalonym czasem. Bałam się, że nie połapię się o co chodzi i co mam robić, ale wszystko szło bardzo sprawnie, pracownicy ambasady mili. Numerek dostałam chyba 35, a wyświetlany był dopiero 11. Usiadłam więc na krzesełku i czytałam przyniesioną gazetę, żeby nie patrzeć na innych i dodatkowo się nie stresować.
×
×
 • Create New...