Jump to content

olmeca

Użytkownik
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

olmeca last won the day on August 21 2018

olmeca had the most liked content!

Community Reputation

24

About olmeca

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia | Łańcut
 • Zainteresowania
  Wypijanie ciepłego piwa, grzebanie w internecie, mieszanie w garach i macanie urzadzen z dotykowymi ekranami

Recent Profile Visitors

2,538 profile views
 1. Z racji tego, że nie czuję się zwierzęciem więc wody ni pije
 2. olmeca

  Wydruki

  Liczy się kod kreskowy, nie kolory.
 3. Nie, mój był znacznie oddalony od miasta. Miałem bliżej do granicy egipskiej w Tabie niż Ejlatu. Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
 4. Wszystko zależy od tego jaki mają frach i ile portów pośrednich muszą zaliczyć po drodze. Jak kontener nie zostanie po drodze utopiony do dotrze tak jak koledzy pisali powyżej. Pani w okienku się na pewno pytała o to czy paczka ma być tania i dlatego pewnie poszło na drogę morską, za lotniczą płaci się chyba dwa razy więcej. Reklamacji nie uznają od razu uprzedzam.
 5. Przy wizie i tak będą starali się pobrać jakieś odciski.
 6. Chodzi mi o takie gówniane zmywacze - więcej eko mniej acetonu
 7. Klej usuniesz benzyna ekstrakcyjna lub zmywaczem do paznokci i nic okładce się nie stanie. W tym roku do tej naklejki na okładce w Izraelu dołożyli mi kolejne - to tylko z systemu do segregacji ludzików w kolejce.
 8. Wydaje mi się, że ja wpisywałem tak samo miejsce gdzie wybierałem paszport z wyrobienia, a nie miejsce gdzie ma siedzibę konkretny wojewoda, będący organem wydającym ten dokument. Zresztą jeszcze sprawdziłem na potwierdzeniu z którym się udaje po wizę i nie ma tam nic więcej po za numerem paszportu.
 9. Bielsko-Biała, a organem wydającym dokument jest wojewoda śląski.
 10. Gość z SSSS pewnie trafił na kontrolę z losowania. Spotykam się nie raz z tym na lotniskach, że na wyrywki kogoś biorą i tak sprawdzają. W styczniu z 4 osób trafiło akurat na moją partnerkę. Po prostu tak losuje system wyrywkowo.
 11. Polską wersję międzynarodowego wstyd wyciągać. Niestety posiadam i się takiego syfu nie spodziewałem - myślałem, że jest jeden standard wszędzie..
 12. Jak bez róży to nie ma co próbować
 13. Rok temu w Tel-Avivie i Jerozolimie w trakcie wyjazdu mieszkałem za pośrednictwem AirBnB. Trafiły nam się całkiem fajne miejsca niemal w samym centrum i blisko morza. W Eilacie zadecydował mój żołądek, bo przed powrotem do kraju miałem ochotę zjeść śniadanie i trafiliśmy na całkiem sympatyczny hotel po za miastem, ale za to przy samej rafie. Śniadanie również mnie nie rozczarowało i w tym roku ze znajomymi wróciliśmy do tego samego obiektu, a kolega był zadowolony, że ma blisko do nurkowania. Teraz nie jest CPK na tapecie, tylko inwestycja w lotnisko w Radomiu, bo w końcu tak jest bliżej do Afryki
 14. Przesyłka lotnicza, bez bajerów z kurierem i tak będzie droga.
×
×
 • Create New...