Jump to content

Matt3

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

896 profile views
 1. Będzie dostępny po 18:00 czasu PL
 2. Ja już piąty raz będę sprawdzał wynik . "Has not been selected" znam już na pamięć. Powodzonka :)
 3. Ja sprawdziłem i znalazłem w spamie. A oto treść: "Dear Diversity Visa Program entrant: Please check www.dvlottery.state.gov for an important announcement regarding your Diversity Visa Program entry."
 4. Dokładnie, nikt się z administracji rządu US nie będzie rozczulał. Przepis jest przepisem, trzeba było czytać Szkoda tylko zmarnowanego losu.
 5. Pamiętam, że w ostatnich latach sprawdzałem koło 20/21 czasu PL i hulało jak ta lala Powodzenia jutro! Ja z racji zdjęcia odpadłem na starcie w tym roku
 6. Nie można takiego algorytmu użyć przy rejestracji wniosku ? O ile pamiętam przy uploadzie zdjęcia było weryfikowane czy się nadaje do wniosku.
 7. Czyli jak użyłem zdjęcia z DV2017 to mój wniosek na DV2018 mógł zostać odrzucony ?
 8. W ostatnich latach w wynik podawane były at noon edt - Czyli od 18 naszego czasu.
 9. Witam Wszystkich w Nowym Roku Mam Kochani do Was serdeczną prośbę o podpowiedź. Byłem już kiedyś w USA kilka miesięcy na wizie J-1, mam wyrobiony SSN. Wpadłem na pomysł, że w tym roku w wakacje pojadę sobie znowu za wielką wodę. Zamierzam trochę popracować żeby zarobić sobie na jakąś większą objazdówkę. Mam do was pytanie jak najkorzystniej rozwiązać sprawę wizową. Czy występować standardowo o wizę turystyczną ? Czy znacie może jakieś korzystniejsze rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...