Skocz do zawartości

Matt3

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

751 wyświetleń profilu
 1. Matt3

  Loteria Wizowa DV 2019

  Będzie dostępny po 18:00 czasu PL
 2. Matt3

  Loteria Wizowa DV 2019

  Ja już piąty raz będę sprawdzał wynik . "Has not been selected" znam już na pamięć. Powodzonka :)
 3. Matt3

  Loteria Wizowa DV 2019

  Ja sprawdziłem i znalazłem w spamie. A oto treść: "Dear Diversity Visa Program entrant: Please check www.dvlottery.state.gov for an important announcement regarding your Diversity Visa Program entry."
 4. 4 raz not been selected.
 5. Dokładnie, nikt się z administracji rządu US nie będzie rozczulał. Przepis jest przepisem, trzeba było czytać Szkoda tylko zmarnowanego losu.
 6. Pamiętam, że w ostatnich latach sprawdzałem koło 20/21 czasu PL i hulało jak ta lala Powodzenia jutro! Ja z racji zdjęcia odpadłem na starcie w tym roku
 7. Nie można takiego algorytmu użyć przy rejestracji wniosku ? O ile pamiętam przy uploadzie zdjęcia było weryfikowane czy się nadaje do wniosku.
 8. Czyli jak użyłem zdjęcia z DV2017 to mój wniosek na DV2018 mógł zostać odrzucony ?
 9. W ostatnich latach w wynik podawane były at noon edt - Czyli od 18 naszego czasu.
 10. Witam Wszystkich w Nowym Roku Mam Kochani do Was serdeczną prośbę o podpowiedź. Byłem już kiedyś w USA kilka miesięcy na wizie J-1, mam wyrobiony SSN. Wpadłem na pomysł, że w tym roku w wakacje pojadę sobie znowu za wielką wodę. Zamierzam trochę popracować żeby zarobić sobie na jakąś większą objazdówkę. Mam do was pytanie jak najkorzystniej rozwiązać sprawę wizową. Czy występować standardowo o wizę turystyczną ? Czy znacie może jakieś korzystniejsze rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 11. Przy okazji tego tematu chciałbym zadać pytanie czy złożony wniosek o zieloną kartę (niewylosowany) będzie miał wpływ na wydanie wizy J-1 (work&travel) ?
 12. Matt3

  W&t 2014 Gdzie!?

  Hej, my z kolegą lecimy do Wildwood z biura go2usa będziemy pracować w jakiejś ciastakrni Mam do was pytanie ponieważ nie chcę zakładać nowego tematu, wzięliśmy udział w losowaniu zielonej karty i ani on ani ja nie wylosowaliśmy, czy możemy mieć z tego tytułu nieprzyjemności w ambasadzie ?
×