Jump to content

jessi.k

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About jessi.k

 • Birthday 03/31/1993

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Oświęcim

Recent Profile Visitors

802 profile views
 1. Obstawiam ze jakoś na początku drugiej połowy września
 2. Ja wysłałam stare nie zmienione zdjęcie i mam ze niewylosowana, normalnie się zalogowałam bez żadnego błędu
 3. Po raz kolejny 2x NOT Ja wysłałam stare zdjęcie i normalnie wyskoczyła mi informacja o HAS NOT BEEN SELECTED, więc raczej nie ma co liczyć na inną informacje jeśli ktoś wysłał stare zdjęcie. Narzeczony wysłał nowe zdjęcie i ta sama informacja... No cóż pozostaje spokojne planowanie ślubu a nie na wariackich papierach Życzę powodzenia tym, którzy jeszcze nie sprawdzili i gratulacje dla wylosowanych. Nam może się za rok poszczęści, chociaż po tylu wysłanych wnioskach podchodzi się do tego na luzie- jak będzie to będzie, nie ma co żyć w "zawieszeniu" od października do maja (tak jak przeczytałam wyżej)
 4. Czyli nadal jesteśmy sąsiadami 😂😂 2x nie. No trudno. Gratki dla szczęśliwców 😉
 5. mi tam nawet nie chce się załadować ta strona
 6. Z tego co wiem, nikt do ciebie nie bedzie dzwonił w sprawie GC. Wydaje mi się że to zwykli naciągacze... Jeśli wysyłałaś zgłoszenie na DV2017 to musisz spokojnie czekać do maja, tak jak reszta z nas Żadna firma zewnętrzna (że to tak ładnie nazwę) nie zagwarantuje Ci wygranej GC. A broń boże nie podawaj żadnych danych karty kredytowej. Buźka
 7. A wiec gratulacje dla wylosowanych 😊 pewnie za rok od nowa będziemy się w to bawić jesli będzie loteria.
 8. W stanach jest cisza o tej loterii. A moja ciotka mówiła, że co roku w radiu komentują, a teraz nic. Ani w polskim radiu ani w amerykańskim..
 9. I chyba tylko tam Bo nawet osoby ze stanow nie zostaly wylosowane
 10. Witam. Podczas wypełniania zgłoszenia do DV2016 wpisałam błędny rok urodzenia, zamiast 1992 wpisałam 1993. Czy to jakoś bardzo szkodzi? Wypełnić jeszcze jedno z poprawnym rokiem urodzenia? (wiem że podczas wysłania drugiego takiego samego zgłoszenia następuje dyskwalifikacja), ale co w takim przypadku? ;( Proszę o odpowiedź.
×
×
 • Create New...