Jump to content

BartekWSH

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About BartekWSH

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Recent Profile Visitors

1,079 profile views
 1. Bo to było w PL Osobiście uważam, ze prawo tutaj jest zbyt surowe, przykład z ostatnich dni: kobieta dostała 4 lata odsiadki w więzieniu stanowym za oszustwo na GoFundme.org, w Polsce maksymalnie wyrok w zawieszeniu i grzywna.
 2. Co tematu to, leciałem z ORD do ATL i dalej do GIG. Na o’hare pokazałem polski paszport i bilet, GC miałem w kieszeni. TSA agent sprawdził tylko pierwsza stronę, nie widział nieaktualnej wizy imigracyjnej. Odprawiając się w Delcie również pokazałem tylko polski paszport, nie było pytań o wizę lub GC pomimo, ze opuszczałem kraj i miałem bilet powrotny. W atlancie przy bramce pokazalem tylko polski paszport. Wygląda na to, ze mozna bez wizy.
 3. Ciekawe, sprawdzę w sobotę. Na GC kupiłem bez problemu.
 4. Witam, rozważam zmianę w bilecie, więc krótkie pytanie, czy podczas przesiadki w JFK bagaż rejestrowany, Delta wrzuci do samolotu SkyWest i odbiorę w ORD czy muszę go odebrać w JFK ? GIG-JFK-ORD GIG-JFK linie Delta Layover JFK 4:30 JFK-ORD Plane and crew by Skywest DBA Delta Connection
 5. To jest marzenie setek tysięcy Polaków mieszkających w USA. Wyobraz sobie, że całe rodziny mieszkają tutaj kilkanaście lat, pracują (nawet na bardzo dobrze opłacanych stanowiskach), mają konta w banku, mieszkania na kredyt, samochody, jachty, firmy, dzieci ukończyły szkoły i wziaz nie mają legalnego pobyt. Codziennie rozglądając się za siebie czy przypadkiem auto z ICE stoi pod domem. Tak po prostu przyjechali na wizie turystycznej i zostali a co gorsza niektórzy nielegalnie przekroczyli granicę z Meksykiem. Teraz pomysł jak daleko jesteś aby osiągnąć taki poziom bez konkretnego zawodu. Barman ? 5 $/h + napiwki. NYC ? Wynajęcie rudery na Brooklynie 1500$ a w prezencie masz odgłosy sąsiadów za tekturową ścianką:). Wyobraź sobie, ze podczas weekendu za same mosty i tunele skasowali mnie 180$ i to na I-passie. Nie chce Cię zniechęcać, serio życzę Ci jak najlepiej ale jezeli przyleciaz tutaj bez konkretnego zawodu, doświadczenia i jeszcze bez papierów dostaniesz konkretnie po d***.
 6. Dzieki za radę, obawiam się ze mogę mieć opóźniony lot z Chicago i nie będą czekać na mnie. Zepsuć sobie humor przed karnawałem :/
 7. To może wpadnę na drinka ? Chyba, ze zaraz idziesz spać ? Jest 12:00 o 1:20 mógłbym być.
 8. Nie dziwie się, ze utknąłeś na O’hare. W ostatnich dniach tak nasypało ze śnieg miałem na wysokość drzwi samochodu i do tego -27 C a w Czwartek zapowiadają -33 C.
 9. Zmienilem date ale São Paulo i Rio de Janeiro w moim terminie wypada mi przez Atlante (linie delta), mam 2:30 h wiec zakladam ze bedzie Ok.
 10. Czyli odpada, jeszcze mam JFK 55 minut ale nie pytalem bo wiem ze nierealne.
 11. Witam, czy jest realne zeby zdarzyc z przesiadka w Atlancie 55 minut ? Chicago-Atlanta-Sao Paulo.
 12. Pod warunkiem, ze przyjedzie na wizie a nie przekroczy nielegalnie granicy z Meksykiem/Kanadą.
 13. No tak, nie napisalem tego ze potrzebny jest jakis list np. comed. Mialem na mysli wymagania co do legalnosci (osoby bez Ssn i GC) oraz osoby, ktore niedawno przyjechaly i oczekuja w pierwszym miesiacu na GC i SSN.
×
×
 • Create New...