Jump to content

hannavas

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

762 profile views
 1. opłate ma otrzymać bank, bo moje konto zostało już zamknięte. podali mi jedynie adres banku na florydzie i tam mogę wysłać czek, jak się domyślam jedynie drogą pocztową... pytałam wielokrotnie i jakikolwiek przelew tak jakby jest niemożliwy. w kwestii banków to usa jest jeszcze w średniowieczu ;/ być może to tylko pracownicy są tak "dobrze" poinformowani (co też mnie nie dziwi), ale specjalnie dzwoniłam 3 razy i rozmawiałam z trzema róznymi osobami.
 2. próbowałam podać dane polskiej karty, ale twierdzą, że mogę spłacić tylko używając amerykańskiej ;/
 3. 40$ no właśnie próbowałam im wytłumaczyć, że nie mogę podejść do banku, nie mam innej karty amerykańskiej, żeby spłacic i najlepiej by było zrobić to jakimś przelewem. niestety bankowość w usa jest strasznie zacofana ;/ jedynie zaproponowali mi wysłanie czeku z innego kraju.
 4. A czy ktoś wie jakie mogą konsekwencje niespłacenia długu?
 5. Hej, mam problem, mialam konto w Wells Fargo, niestety naliczyło mi debet na koncie. Konto zostało już zamknięte automatycznie, ale muszę zapłacić dług. Na infolinii powiedzieli mi, że mogę to zrobić albo w banku, albo poprzez podanie nr karty debetowej, niestety akceptują tylko amerykańskie. Mogę też wysłać czek na adres. Może ktoś wie jak to mogę zrobić? W obecnej sytuacji chyba pozostaje wysłanie czeku, ale czy w ogóle można wysłać pieniądze z Polski? Niestety, żadne inne internetowe przelewy nie wchodzą w grę ;/
×
×
 • Create New...