Skocz do zawartości

hadrianna

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

282 wyświetleń profilu
 1. Czy ktoś w ostatnich latach spotkał się lub słyszał o przypadku uzyskania azylu w USA przez osobę z Polski? Na przykład ze względu na orientację seksualną? Czy w związku z tym, że Polska jest jednak w UE jest to w ogóle możliwe?
 2. hadrianna

  Wiza W Starym Paszporcie

  Tak, ale tutaj jest napisane "Jeśli wiza jest ważna można podróżować do Stanów Zjednoczonych z dwoma paszportami (starym i nowym), o ile wiza nie jest uszkodzona". Czy jeśli wiza została przedziurkowana z całym paszportem to znaczy że jest uszkodzona? :/
 3. Mam pytanie, mój chłopak ma wizę w paszporcie ważną jeszcze 8 lat, ale ponieważ kończyła się ważność paszportu aplikował o nowy. Przy wymianie przedziurkowano mu cały stary paszport, łącznie z wizą. Co robić w tej sytuacji? Czy wiza jest ważna? Czy da się wyrobić jakoś jej duplikat (nawet odpłatnie)? Czy trzeba przejść caly proces wizowy od nowa? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!
 4. hadrianna

  Szanse Na Wizę

  wiem, jak głupio brzmi pytanie :)po prostu wiem, że ludzie tutaj mają jakieś doświadczenie, nikt z moich znajomych nie starał sie o wizę, więc nie mam nawet jak podpytać
 5. Hej Jestem tu nowa, planuję wyjazd do USA i chciałabym się poradzić. Chciałabym wyjechać do Stanów w okresie świąteczno - sylwestrowym. W listopadzie zamierzam ubiegać się o wizę. Jestem po studiach, mam stałą pracę w help desku, zarobki ok. 4000 zł. Nie mam w Stanach rodziny. Wcześniej nie podróżowałam zbyt wiele. Jakie są moje szanse na wizę? Mam możliwość jechać ze znajomym ze Stanów, który na co dzień mieszka w Polsce, zastanawiam się czy większe szanse będę miała podróżując sama i zatrzymując się w hotelu czy podróżując z nim i zatrzymując się u niego w domu. Czy fakt, że nie muszę płacić za nocleg będzie raczej na plus?
×