Jump to content

Lucas90

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. No cóż... Pozostają mi tylko zarobki w Anglii do której przedwczoraj przyjechałem i wiza turystyczna do USA, którą już mam na na zwiedzanie
 2. Witam. Wziałem udział w losowaniu i po sprawdzeniu wyników dostałem taką informację: Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below. To oznacza, że nie zostałem wylosowany? czy może zle wprowadziłem dane do sprawdzania statusu ? Czy może w ogóle nie wziąłem udziału w losowaniu ?
 3. Tak, zdjęcie się popsuło po przejściu przez oficjalny photo-tool, nie jest to drastyczna różnica ale trochę straciło na jakości. Sam nie zauważyłem początkowej zmiany i załączyłem zdjęcie do formularza więc nie wydaje mi się, żeby mnie mieli przez to skreślić Jeżeli kogoś odrzucają przez zdjęcie to jest o tym informacja, że zdjęcie było niepoprawne czy trzeba gdzieś to sprawdzić ?
 4. Witam, Mam pytanie odnośnie zdjęcia do wizy DV-2018. Zdjęcie, które dodałem przeszło pomyślnie testy, które są w powyższym filmiku i spełnia te warunki: - Rozdzielczość skanera: powinna byc przynajmniej 300 punktów na cal (dpi). mam 300 - Format pliku ze zdjęciem: musi być w formacie Joint Photographic Experts Group (JPEG). - Rozmiar pliku ze zdjęciem: maksymalny rozmiar pliku 240 kilobajtów (240 KB). - Rozdzielczość zdjęcia: 600 na 600 pikseli. 600 na 600 mam - Głębia koloru zdjęcia: 24-bity zdjęcia kolorowe głebia koloru 24 ale mam wrażenie, że jest za mało ostre w porównaniu do zdjęcia, które pierwotnie dopasowywałem do zielonych okręgów gdzie twarz musiała znajdować się w środku bo po dopasowaniu zdjęcia, zdjęcie zmniejszyło się z rozmiarów 1000 na 1000 na zdjęcie 600 na 600 i lekko straciło na ostrości. Nie jest to duża różnica ale porównując zdjęcia jest widoczna, zdjęcie ogólnie jest przejrzyste. Pytanie brzmi czy zdjęcie może być odrzucone mimo spełnionych warunków wielkościowych itp. ze względu na ostrość ? Czy jak spełniłem te warunki to nie ma o co się martwić??(Zdjęcie przeszło też przez stronkę gdzie sprawdza się zdjęcia do wizy i było ok ale nie sprawdzało tam ostrości) Próbowałem dodać tu zdjęcie ale nie znalazłem takiej możliwości. Proszę o jakieś info. Dodam, że wniosek został przyjęty i dostałem confirmation number.
 5. Dzięki za pomoc. Nie będę kombinował z doświadczeniem zawodowym skoro mam już wystarczające wykształcenie ale myślałem, że to się wybiera przed losowaniem i że zwiększa to szanse otrzymania zielonej karty. Mam już wszystko jasne, Pozdrowienia
 6. Witam, podpinam się do tematu. Mam bardzo pilne pytanie gdyz bede brał udzial w loterii o zielona karte DV-2018. Pytanie o warunek wyksztalcenia i stazu zawodowego, czy jak w ciagu ostatnich 5 lat studiowalem Zarzadzanie i obronilem licencjat to moge to dodac do stazu zawodowego np. jako job zone five, economists lub jov zone four advertising manager ? czy lata studiow nie licza sie do stazu pracy ? Czy może nie ma znaczenia dla losowania, który z warunków spełnię i wystarczy, że zaznaczę wykształcenie średnie ?
×
×
 • Create New...