Jump to content

stalindg2

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

stalindg2 last won the day on April 10 2018

stalindg2 had the most liked content!

Community Reputation

2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. Paradoksalnie cieszy mnie, że to nie jest jednostkowy problem, bo to znaczy, że w KCC zwyczajnie jest bajzel i może w kwietniu jak skończy się ban, zaczną normalnie pracować.
 2. Też o tym pomyślałem, zmieniłem format i wysłałem jeszcze raz, poczekam miesiąc i zobaczymy. Najgorsze że totalnie odcięli telefon i nie można normalnie porozmawiać.
 3. Wysłałem (na mail kccdvdocuments@state.gov), akt małżeństwa, urodzenia, ksero paszportu (strony z danymi) no i zaświadczenie o niekaralności, wszystko po polsku zarówno moje, jak i żony. Auto odpowiedz, że dokumenty dotarły była, ale od tego czasu nic. Nie wiem, czy coś jeszcze trzeba dosłać, czy może przetłumaczyć to wszystko, co myślicie?
 4. Hej, muszę się was zapytać, bo ja już nie mam do tego głowy. Jestem wylosowany w DV21, wypełniłem elegancko DS260, przyszedł mail z prośbą o dokumenty, wysłałem i cisza... od września. Pisałem 5 razy do KCC i za każdym razem ten sam wklejony tekst, że odezwą się, gdy sprawdzą dokumenty... martwi mnie to bo numer jest niski 6xxx, ban kończy się w marcu a dokumenty w lesie. Próbowałem dzwonić, ale bezskutecznie. Jakieś propozycje?
 5. https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/photos/photo-composition-template.html Tu masz wszystko wyjaśnione co do tego typu problemów
 6. Nie no czemu ostatnia, Trump straszy i straszy ale jakoś to idzie. Liczę że z likwidacją loterii będzie jak z obniżkami podatków w Polsce
 7. Facet stracił szansę na loterie z nie swojej winy. Nigdzie nie ma informacji o konieczności śledzenia tego co se dzieje aż do maja. a tak btw. to taki kwaśnym polactwem bije że masakra, zamiast pocieszyć to każdy dogryza i swoją szpilę stara się upchnąć.
 8. Mówię serio. Ja osobiście uważam że pomyłka będzie po stronie uczestnika, zapewne błędny email ew. nieprzejrzany spam. Natomiast jeśli rzeczywiście nie była to jego wina, to wskaż mi proszę argumenty za nie ubieganiem się o zadośćuczynienie? Może nie wiem o czymś, albo nie zdaje sobie z czegoś sprawy (proszę bez uszczypliwości).
 9. Zawsze tylko śledziłem watki, ale tutaj muszę się wypowiedzieć. Jeśli uważasz, że zostałeś oszukany wytocz sprawę sądową. Mówię całkiem serio. Jeśli uważasz że zostałeś oszukany i potrafisz udowodnić to przed sądem to na co czekasz? W ramach zadośćuczynienia możesz żądać np. przyznania zielonej karty, którą miałeś szansę wygrać.
×
×
 • Create New...