Jump to content

icecream

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  LA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rossy, Marshalle i TJ Maxxy - tanie markowe ciuchy, perfumy, buty itp., ale trzeba się naszukać czasami.
 2. Tak przy okazji - nie wiem czy to nowa polityka Trumpowa, ale ostatnio jechałam busem Greyhound w CA i była kontrola przez Customs and Border Protection officer. Bus zatrzymany i każdego bardzo dokładnie sprawdzali - czy ma ważne dokumenty na pobyt, po co tu jest, nawet dodatkowe rzeczy chcieli (legitymacje uniwersyteckie jako dowód itp.). Amerykanie będący w tym busie mówili, że pierwszy raz się z tym spotkali, więc to chyba od niedawna (?)
 3. KRK-LAX return lipiec-sierpien za 3150 są - British i Iberia
 4. I te laptopy niby gdzie będą? Chyba do walizy nie wsadzę ryzykując zniszczenie. Jeśli odbiorą na wejściu, to jak zabezpieczą taką ilosć laptopów.. Mam nadzieję, że to nie obejmie lotów powrotnych z USA.
 5. Taka cena dawno wisi (AirBerlin albo British), liczę na coś tańszego i raczej Kraków. Macie doświadczenie z lotami w tym terminie? Czy nie ma co liczyć na cenę max 3000PLN
 6. No ceny wakacyjne nieciekawe.. Ja dla mojego też na lato poszukuje na 2 tyg z wylotem końcówka lipca do LAX - jakby ktoś coś słyszał to poproszę
 7. Powiedz mi a jak to wygląda z praktycznego punktu - ktoś je karmi, napoi czy jak? Gdzie takie coś załatwiałaś? Tak pytam na zapas z ciekawości, ja jestem na 4,5 mies. w LA a moje koty zostały z mężem, ale przemknęło mi przez myśl, żeby je zabrać. A nuż kiedyś będzie trzeba..
×
×
 • Create New...