Skocz do zawartości

Primo123

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

141 wyświetleń profilu
 1. Primo123

  Kiedy Lecisz?

  10 marca, DUS-LHR-LAX (BA)
 2. Primo123

  Poruszanie sie po drogach a oplaty

  Hej, ja również wybieram się na taki Road Trip do Kalifornii z moim chłopakiem, również w marcu na 2 tygodnie. Mamy bardzo podobny plan trasy, ale widzę, że chcecie zobaczyć Yosemite, też się nad tym zastanawiałam, ale dowiadywałam się, że w marcu nie da rady tam przejechać, bo leży jeszcze pełno śniegu, nie mówiąc już o zwiedzaniu parku, ale może macie inne info?
 3. Primo123

  Stres przez rozmową

  Jestem już po, udało się był stres, ale w sumie niepotrzebnie.
 4. Primo123

  Stres przez rozmową

  Dziękuję za szybką odpowiedź. J. niemiecki znam, angielskiego trochę zapomniałam, ale powinnam zrozumieć. Czyli jak konsul zapyta się mnie gdzie jadę to odpowiadam Kalifornia, a później jakbym dostała wizę to na lotnisku w USA to samo? Czy może wtedy lepiej jest sobie całkiem odpuścić Las Vegas.. Jeszcze jedno pytanie, jakich pytań mogłabym się spodziewać odnośnie mojej kuzynki?
 5. Witam, 25 sierpnia idę na rozmowę w ambasadzie we Frankfurcie. Na początku podchodziłam do tego całkiem na luzie, ale ostatnio dużo czytałam o odmowach wizy. Moja sytuacja wygląda tak, mieszkam w Niemczech od ponad 2 lat, mam stałą pracę na czas nieokreślony, wcześniej robiłam tutaj również uznanie zawodu, mieszkanie wynajmuję razem z chłopakiem, mam kredyt na samochód, a poza tym kuzynkę w Nowym Jorku, z którą nie mam za wiele kontaktów, ale wiem, że mieszka tam legalnie tylko nie wiem na jakiej wizie konkretnie. Planujemy z chłopakiem w marcu w przyszłym roku urlop (road trip) na 2 tygodnie do Kalifornii i może Nevady, bo chcielibyśmy przy okazji skoczyć do Las Vegas, chociaż we wniosku podałam tylko Kalifornię. I teraz moje pytanie, jak oceniacie moje szanse na otrzymanie wizy b2? Bardzo się stresuję przed rozmową, gdyż czytałam o wielu osobach, które nie dostały wizy, a mieszkają poza granicami Polski. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
 6. Witam, chciałabym skorzystać z tematu odnośnie kuzynki. Wpisałam moją kuzynkę we wniosku, mimo że nie mam z nią prawie kontaktu, wiem tylko, że mieszka w Nowym Jorku i jest tam legalnie od około 2 lat. Teraz się zastanawiam, czy nie zagalapowałam się i nie popełniłam błędu.. Cel podróży też jest inny, we wniosku wpisałam Kalifornię na 2 tygodnie i tego sie trzymam. W rubrycę: Contact Person or Organization in the United States wpisałam tę kuzynkę, ale teraz zastanawiam się czy chodzi o kogoś do kogo się tam wybieram, czy ogólnikowo po prostu kogoś w USA znam. Bardzo bym prosiła o odpowiedź.
 7. Dodam jeszcze, że do Kalifornii w marcu mamy zamiar i tak polecieć, niezależnie od tego czy polecimy do Nowego Jorku, czy też nie.
 8. Ja podałam we wniosku, że chcę polecieć w marcu do Kalifornii na 2 tygodnie, ale ostatnio przeglądałam razem z chłopakiem różne wycieczki do Nowego Jorku i myślimy czy nie wybrać się tam w listopadzie na tydzień, tylko teraz pytanie czy będę mogła tak zrobić? Tym bardziej, że mam kuzynkę w Nowym Jorku, którą podałam we wniosku i która przebywa tam legalnie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
×