Jump to content

che

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by che

 1. @snaperr tak, przejdź sobie przez formularz, albo poszukaj instrukcji w internecie, przy zgłoszeniu dodajesz tylko podstawowe dane, adres, zdjecie, wyksztalcenie, dane rodziny (zony/meza, dzieci) i w zasadzie tyle..
 2. @snaperr dopóki cie nie wylosuja to nawet nie pytaja czym sie zajmujesz jesli zostaniesz wylosowany (sprawdz sobie jakie jest tego prawdopodobienstwo...) to bedziesz musial pokazac m.in. zaswiadczenie o niekaralnosci, podac swoj zawod, informacje o edukacji, zatrudniedniu, wojsku itd.
 3. Potwierdzam, najlepiej odpalać wszystko w IE, powinieneś mieć zainstalowanego mimo to że masz Edga. Działa zarówno crop tool, i mi udało się wysłać zgłoszenia na IE (a na chromie wywaliła się strona...)
 4. jeśli nie otrzymałeś Confirmation Number to tak
 5. Mi teraz przeszło na Firefoxie. Na IE i Chromie miałem błędy po pierwszej stronie formularza.
 6. Jak rozumiem wizę otrzymuje się na czas pobytu na granicy, a to co dostajemy w konsulacie to promesa wizowa...? Tak czy siak, jeśli ktoś posiada ważna wizę, nie będzie musiał dostawać autoryzacji ESTA przed lotem? (coś w rodzaju - mogę skorzystać z Programu Ruchu Bezwizowego, ale wybieram opcję podróży z wizą)
 7. A ja mam takie pytanie - czy jeśli przystąpilibyśmy do programu Visa Waiver to nasze promesy na B1/B2 będą ciągle ważne? Czy byłby wtedy obowiązek rejestracji w ESTA przed każdym lotem? Czy można będąc w VW podróżować z promesą i starać się o wizę na dłuższy okres niż dopuszcza to VW no i nie rejestrować lotu za każdym razem?
 8. Byłem w zeszły piątek (15.03) na 8:30 w Krakowie. Byliśmy może z 5min wcześniej, pani pod ambasadą sprawdziła czy są dokumenty, dała numerek i praktycznie od razu mogliśmy wchodzić do środka. Dalej security, skanowanie wniosku, oddanie odcisków palców i ustawiliśmy się do kolejki do konsula. Przed nami było może z 10 osób, więc czekaliśmy ok 10min (w międzyczasie otwierały się kolejne okienka, na początku było tylko jedno, ale jak my podchodziliśmy, czynne były już trzy). Rozmowa z konsulem wyglądała dosłownie tak: K: Czy wy ....? (patrząc na nas pytająco kim dla siebie jesteśmy)
 9. Pytania może i faktycznie zadałaś szczegółowe (i na większość można znaleźć odpowiedź nawet tutaj na forum ), ale moim zdaniem to jednak dobrze, że ludzie interesują się jeszcze przed wzięciem udziału w loterii. Wiadomo, że nie ma co tracić czasu i zawracać sobie głowę o najdrobniejsze szczegóły, ale często nawet tutaj na forum widać ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia czym jest loteria. Aczkolwiek do samej loterii i jej wyników (tu zgodzę się w pełni z przedmówcami) lepiej podchodzić na luzie.
 10. na stronie nie jest jeszcze dostępny formularz do sprawdzania wyników DV-2019...
 11. pewnie i tak jak co roku o 18 nikt nie sprawdzi bo zawisną serwery
×
×
 • Create New...