Skocz do zawartości

katia25

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  dzięki, wolałam się upewnić
 2. Dziękuję za odpowiedź. Napisałam do ambasady. Czekam
 3. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  A ja mam pytanie odnośnie zdjęcia. Aplikując w losowaniu wypełnia się formularz i dodaje zdjęcie. Później jak się zostało wylosowanym wypełnia się DS260 - ja to zrobiłam w maju, ale tam miejca na zdjęcie nie było/nie znalazłam. Dziś na zagranicznej stronce ktoś pisał o foto w ds260. Pytanie brzmi czy oprócz tego pierwszego zdjęcia z aplikacji do puli losowania gdzieś jeszcze muszę wgrywać zdjęcia (w ds260) czy dopiero pzynoszę na rozmowę? Może coś przeoczyłam i poproszę KCC o odblokowanie.
 4. oczywiscie ze beda mieli z tym problem:( bo zamkniecie skłądu zespolu to akurat w tym wypadku kwiecien. ja GC dostane w optymistycznym wariancie (pozwolenie na wyjazd z amabasady) w czerwcu, wiec jak to mowia - po ptakach. Dyrektor zespolu mi napisal, ze jesli bedzie ok, poczekaja na dokumenty ale bezwzglednie do kwietnia mam byc na audycji i tu ten pies pogrzebany, bo bym zaryzykowała ale nie wiem czy nie lepiej oficjalnie tego zgłosić np przez konsulat czy cos, nie chce nabrudzic albo kłamać. nie chce czekac kolejny rok bo juz jestem stara:/
 5. Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi. Nie wiem co robić:)) jakie pismo? jest jakies pismo, jakie miałabym przedstawic? Mogę o to poprosić i myślę, że nie będzie problemu, chyba, że to jakaś biurokrcja i opłaty to może być roznie. Wtedy mam aplikować o inną wizę? sprobuje tam napisac. Ja w ogóle myślałam, że jadę, na granicy mówię, że na casting właśnie i tyle. Koleżanka mnie skierowała na forum, mowiąc, że niekoniecznie.
 6. no ja się trochę boję:) nie umiem kłamać za bardzo. rozumiem, że nie ma sposobu by to zrobić jakoś inaczej, na pewniaka bez nerwów? jeśli nie to trudno, zrobię jak mówisz, muszę zabrać pointy i nie wiem jak zareagują jak to zobaczą.
 7. Cześć, chciałam się z wami przywitać i od razu zadać pytanie. Stan faktyczny: 1. Posiadam wizę turystyczną. W USA byłam 3 razy. 2. Wylosowałam "zieloną kartę", nr +28 tysięcy (lipiec - sierpień zapewne rozmowa). Jestem zawodową tancerką solistką baletu i po wylosowaniu szansy na zieloną kartę, napisałam do kilku zespołów w USA. Dostałam zaproszenia na audycje w kilku miejscach i oni tam wiedzą, że ja zieloną kartę dopiero załatwiam i że mam wizę turystyczną tu problemu nie maa. Sezon rusza we wrześniu, do tego czasu sprawy się załatwią, ale mam pytanie jak mam się udać na audycje, czy mogę jechać na turystycznej i mieć pointy w plecaku (wyjazd na 7 dni i powrót) - czy być może mam starać się o jakąś inną wizę na czas audycji? Byłabym wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam
×