Jump to content

czater

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czater

 1. Rozumiem! Faktycznie w poprzednim poście nie wyraziłem się zbyt jasno :/
 2. W tym momencie mam wizę B1 i B2. W stanach zamierzam być 2-3 dni przed konferencją aby trochę pozwiedzać miasto. Czy w takim razie mam najpierw wjechać na B2, a następnie wyjechać i wjechać na B1? Da się tak w ogóle?
 3. oo to bardzo ciekawe, czy jego historia jest może opisana na forum? Jeszcze jedno pytanie, podczas rozmowy o wizę przy okienku jako cel wizyty podałem "odwiedziny krewnych w stanach i zwiedzanie". WIzyta planowana jest na wrzesień a konferenja jest w czerwcu, czy taka sytuacja nie będzie kłopotem?
 4. Nawet jeśli mam już wizę? Nie, mam status stałego rezydenta.
 5. Witam, obecnie przebywam na stałe w Japonii i w czerwcu wybieram się do USA na konferencję. W związku z tym, że jest to mój pierwszy lot do USA mam kilka pytań: 1. Zważywszy na to, że Japonia jest krajem objętym programem visa waiver to czy odprawa na lotnisku będzie wyglądać inaczej niż ta którą miałbym w Polsce? 2. Czy potrzebuje uzupełniać jakieś dodatkowe dokumenty (np. ESTA)? 3. Czy są jakieś inne rzeczy o których powinienem wiedzieć i być na nie przygotowany? 4. Organizator konferencji oferuję możliwość wysłania "visa letter", czy jest to coś co może mi się przydać jeśli już po
 6. Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi List pewnie dojdzie ale nie wiem czy takie małe rzeczy są istotne w tym podaniu czy raczej nie... :/ Co do pól z nazwami miejscowości, czyli mam wpisać Rzeszow, Krakow? Nie żadne Cracow?
 7. Witam! Właśnie uzupełniam wniosek o wizę i mam wątpliwości co do niektórych pól dlatego chciałem poprosić o pomoc 1. Moje nazwisko zawiera literkę "ś", rozumiem że w takiej sytuacji powinienem wpisać w polu Surname bez polskich znaków, a dopiero w polu Full Name In Native Alphabet z polskimi znakami? 2. Czy nazwy miast (np. urodzenia) i województw (wydania paszportu) należy wpisywać po angielsku? Np. zamiast podkarpackie to subcarpathian itd? 3. Mieszkam w małej miejscowości gdzie adres wygląda tak (przykład) Janów 40, 30-753 Kornelów. Czy w adresie powinienem wpisać jako
×
×
 • Create New...