Skocz do zawartości

esme

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. hej, ja dostałam maila z KCC 22 lutego z prośbą o dosłanie skanów dokumentów. Dokumenty wysłałam 10 marca, a potwierdzenie o otrzymaniu przez KCC dokumentów dostałam 12 marca. W moim DS260 byłam wpisana tylko ja, więc może dlatego tak szybko zweryfikowali. Revi napisz do nich - nie masz nic do stracenia Jak myślicie, na kiedy spodziewać się zaproszenia na rozmowę?
 2. ja na razie zbieram się do wysyłki skanów do KCC. Długo zwlekaliście z wysłanie skanów do KCC? Po jakim czasie od ich wysłania otrzymaliście informację zwrotną z terminem rozmowy?
 3. Ja wniosek wysłałam w lipcu. Mam nr 17xxx i żadnej wiadomości póki co. Pozostaje cierpliwie czekać. A powiedzcie mi czy w przypadku negatywnej weryfikacji DS260 też wysyłają jakąś informację?
 4. Hej, z jakiego adresu otrzymujecie maile z KCC??
 5. Hej, jakie mieliście numery i kiedy wypelnialiscie DS-260?
 6. Hej czy ktos z "naszych" ma juz zaproszenie na rozmowę?
 7. Tak przypuszczałam. A wiesz może co z 2 pytaniem?
 8. Hej, zabrałam się za wypełnianie DS-260 i mam kilka pytań: 1. Pytanie: Have you ever been unlawfully present, overstayed the amount of time granted by an imigration official or otherwise violated the terms of US visa? Jeśli przesiedziałam wizę ponad 10 lat temu, to powinnam zaznaczyć Yes czy No? Wydaje mi się, że chyba YES, co by nie kłamać, ale wolę się upewnić. Zastanawiam się, jaki to może mieć wpływ na całą procedurę. Wizę przesiedziałam na innym nazwisku, ale zidentyfikują mnie chociażby po SSN#, który dostałam w 2003 roku. I co powinnam wpisać w explain. 2. Pytanie: Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor? Czy odpowiedź powinna brzmieć YES? Nie bardzo rozumiem to pytanie, bo przecież emigracja wiąże się z wykonywaniem pracy.
 9. Chyba tylko na rozmowie będą potrzebne. Na razie dysponują Twoim zdjęciem załączonym do DVL2019. Jeśli jestem w błędzie, to proszę o korektę :)
 10. Dziękuję :) co ja bym bez was zrobiła? :):):)
 11. Kochani, kolejne pytanie: czy w ds260 wpisuję dziecko, jeśli jest obywatelem USA? W zgłoszeniu do loterii go nie wpisywałam, zgodnie z instrukcją, ale nie jestem pewna co do ds260.
 12. OK, rozumiem No to zbieramy, żeby było więcej A w kwestii pozostałych pytań? Ktoś, coś?
 13. Roelka ale ja mówię o $ - 10k dolców chyba powinno wystarczyć na początek. Pytanie moje bardziej dotyczy tego, czy na interview muszę udowodnić, że mam te 10k $ na koncie.
 14. Kochani dostałam już kręćka od ilości informacji. Czytam na britsimonsays.com, że trzeba mieć ok 10k$ dla osoby wyjeżdzającej samotnie. Czy ktoś może potwierdzić? Czy zawsze trzeba mieć od kogoś Affidavit of Support? Czy wrzesień 2019 jest ostatecznym terminem opuszczenia Polski? Czy mogę wypełnić ds260 na przykład w listopadzie lub grudniu czy lepiej nie ryzykować i zrobić to wcześniej?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...