Jump to content

esme

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej Zelka, numer 17***. Rozmowa na 4 czerwca. Miesiąc po zweryfikowaniu dokumenów prze KCC zaproszenie na rozmowę. Rozmowa po 1,5 miesiąca od maila z datą.
 2. Hej Revi, ja też mam rozmowę na 4 czerwca. Myślałam, że na 3. Wygląda na to, że "do zobaczenia" :-)
 3. To wszystko jest logiczne i o tym wiem: pytanie dotyczyło udowodnienia istnienia związku z malżonkiem przed rozmową? Dlatego pytałam, czy trzeba mieć jakieś zdjęcia, wyciąg ze wspólnego konta lub inne dowody na to, że zwiazek nie został zawarty w celu uzyskania zielonej karty.
 4. Słuchajcie - mam może głupie pytanie - czy w przypadku ślubu zaraz przed rozmową i dodaniu męża do mojej aplikacji na rozmowie muszę mieć jakieś dodatkowe papiery dokumentujące związek? Nie wiem... wspólne konto, zdjęcia lub coś podobnego?
 5. Hej, ja też mam już zaproszenie na rozmowę - na 3 czerwca Na badania też się już zapisałam.
 6. Gratulacje mkrzyzan :-) Pytanie do pozostalych: czy ktoś z was dostał ostatnio dostał zaproszenie na rozmowę?? Długo czekaliście na wyznaczenie terminu po mailu o pozytywnej weryfikacji skanów? Mam nr 17*** i trochę się niepokoję. Maila o pozytywnej weryfikacji skanów dostałam 12 marca. A może można gdzieś sprawdzić czy termin został wyznaczony? Będę wdzięczna za wszelkie info.
 7. hej, ja dostałam maila z KCC 22 lutego z prośbą o dosłanie skanów dokumentów. Dokumenty wysłałam 10 marca, a potwierdzenie o otrzymaniu przez KCC dokumentów dostałam 12 marca. W moim DS260 byłam wpisana tylko ja, więc może dlatego tak szybko zweryfikowali. Revi napisz do nich - nie masz nic do stracenia Jak myślicie, na kiedy spodziewać się zaproszenia na rozmowę?
 8. ja na razie zbieram się do wysyłki skanów do KCC. Długo zwlekaliście z wysłanie skanów do KCC? Po jakim czasie od ich wysłania otrzymaliście informację zwrotną z terminem rozmowy?
 9. Ja wniosek wysłałam w lipcu. Mam nr 17xxx i żadnej wiadomości póki co. Pozostaje cierpliwie czekać. A powiedzcie mi czy w przypadku negatywnej weryfikacji DS260 też wysyłają jakąś informację?
 10. Hej, z jakiego adresu otrzymujecie maile z KCC??
 11. Hej, jakie mieliście numery i kiedy wypelnialiscie DS-260?
 12. Hej czy ktos z "naszych" ma juz zaproszenie na rozmowę?
 13. Tak przypuszczałam. A wiesz może co z 2 pytaniem?
 14. Hej, zabrałam się za wypełnianie DS-260 i mam kilka pytań: 1. Pytanie: Have you ever been unlawfully present, overstayed the amount of time granted by an imigration official or otherwise violated the terms of US visa? Jeśli przesiedziałam wizę ponad 10 lat temu, to powinnam zaznaczyć Yes czy No? Wydaje mi się, że chyba YES, co by nie kłamać, ale wolę się upewnić. Zastanawiam się, jaki to może mieć wpływ na całą procedurę. Wizę przesiedziałam na innym nazwisku, ale zidentyfikują mnie chociażby po SSN#, który dostałam w 2003 roku. I co powinnam wpisać w explain. 2. Pytanie: Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor? Czy odpowiedź powinna brzmieć YES? Nie bardzo rozumiem to pytanie, bo przecież emigracja wiąże się z wykonywaniem pracy.
 15. Chyba tylko na rozmowie będą potrzebne. Na razie dysponują Twoim zdjęciem załączonym do DVL2019. Jeśli jestem w błędzie, to proszę o korektę :)
×
×
 • Create New...