Jump to content

esme

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jackie, sly oczywiscie macie rację :) lepiej mieć za dużo papierów niz za mało.
 2. Ajlo, jest różnie. Ja o 9:30 bylam juz po rozmowie. Pod Ambasadą byłam o 7:20. Ktos wczesniej pisał, że rozmowa na 8 a wyszedł o 11. W samej ambasadzie mozna zostawić tylko elektronikę: smartwatche, smartfony...
 3. Nic nie musisz mieć. Nikt o to nie pyta. Mnie dzisiaj Pani konsul maglowała w związku z poprzednim pobytem w USA ale o dokumenty finansowe nie spytała. No i wiza przyznana. Chciałam serdecznie podziękować za wskazówki, pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi wszystkim aktywnym użytkownikom forum. Bez Was byłoby dużo trudniej. :-D
 4. Bardzo dziękuję za odpowiedź i wyrozumiałość. Chyba popadam w lekką paranoję, bo mam jeszcze jedno pytanie (może głupie): gdzieś obiło mi się o oczy, że kopie dokumentów nie powinny być robione dwustronnie, tylko każda strona dokumentu na oddzielnej kartce. Czy ktoś to może potwierdzić? np. akt urodzenia jest dwustronny - powinnam go skopiować na dwóch kartkach czy może być dwustronnie na jednej?
 5. Hej Kochani, chyba dostaję sraczki przed rozmową LOL Przypomnijcie mi proszę, czy adres docelowy w USA mogę zmienić jeszcze na interview? Podałam już nowy adres u lekarza i gdzieś mi w głowie kołacze, że można go zmienić własnie jeszcze na interview. Czy ktoś byłby tak dobry i potwierdził mi tą informację? Z góry bardzo dziękuję.
 6. Hej Zelka, numer 17***. Rozmowa na 4 czerwca. Miesiąc po zweryfikowaniu dokumenów prze KCC zaproszenie na rozmowę. Rozmowa po 1,5 miesiąca od maila z datą.
 7. Hej Revi, ja też mam rozmowę na 4 czerwca. Myślałam, że na 3. Wygląda na to, że "do zobaczenia" :-)
 8. To wszystko jest logiczne i o tym wiem: pytanie dotyczyło udowodnienia istnienia związku z malżonkiem przed rozmową? Dlatego pytałam, czy trzeba mieć jakieś zdjęcia, wyciąg ze wspólnego konta lub inne dowody na to, że zwiazek nie został zawarty w celu uzyskania zielonej karty.
 9. Słuchajcie - mam może głupie pytanie - czy w przypadku ślubu zaraz przed rozmową i dodaniu męża do mojej aplikacji na rozmowie muszę mieć jakieś dodatkowe papiery dokumentujące związek? Nie wiem... wspólne konto, zdjęcia lub coś podobnego?
 10. Hej, ja też mam już zaproszenie na rozmowę - na 3 czerwca Na badania też się już zapisałam.
 11. Gratulacje mkrzyzan :-) Pytanie do pozostalych: czy ktoś z was dostał ostatnio dostał zaproszenie na rozmowę?? Długo czekaliście na wyznaczenie terminu po mailu o pozytywnej weryfikacji skanów? Mam nr 17*** i trochę się niepokoję. Maila o pozytywnej weryfikacji skanów dostałam 12 marca. A może można gdzieś sprawdzić czy termin został wyznaczony? Będę wdzięczna za wszelkie info.
 12. hej, ja dostałam maila z KCC 22 lutego z prośbą o dosłanie skanów dokumentów. Dokumenty wysłałam 10 marca, a potwierdzenie o otrzymaniu przez KCC dokumentów dostałam 12 marca. W moim DS260 byłam wpisana tylko ja, więc może dlatego tak szybko zweryfikowali. Revi napisz do nich - nie masz nic do stracenia Jak myślicie, na kiedy spodziewać się zaproszenia na rozmowę?
 13. ja na razie zbieram się do wysyłki skanów do KCC. Długo zwlekaliście z wysłanie skanów do KCC? Po jakim czasie od ich wysłania otrzymaliście informację zwrotną z terminem rozmowy?
 14. Ja wniosek wysłałam w lipcu. Mam nr 17xxx i żadnej wiadomości póki co. Pozostaje cierpliwie czekać. A powiedzcie mi czy w przypadku negatywnej weryfikacji DS260 też wysyłają jakąś informację?
 15. Hej, z jakiego adresu otrzymujecie maile z KCC??
×
×
 • Create New...