Jump to content

joC

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, mam pytanie. Może banalne, ale się zastanawiam. Chcę wziąć udział w tej loterii. Trzeba tam wpisać nr paszportu i datę jego ważności. Mój kończy się w styczniu 2021. - czy mogę wziąć udział i potem (w razie tego wielkiego szczęścia i wylosowania) zmienić numer paszportu? Czy ktoś tak miał?
 2. Ok, dzięki za odpowiedź. Tak mi się wydawało, ale chciałam się upewnić
 3. Cześć wszystkim. Pytanie będzie nie w temacie, ale mimo wszystko proszę o pomoc. Mam wizę turystyczną do USA, od kilku lat pracuję (w PL oczywiście ). Chciałabym lecieć do Stanów na kilka miesięcy na praktyki/staż/wolontariat - cokolwiek. Czy jest to w ogóle możliwe? Żeby firma amerykańska przyjęła mnie na praktyki? Jeszcze do żadnej nie pisałam, bo nie wiem czy jej sens... A chodzi mi o to żeby w pracy wziąć urlop bezpłatny na pół roku (o ile się szef zgodzi ), tam polecieć na te kilka miesięcy (ale nie dłużej niż pozwala mi ta wiza - czyli max pół roku), no i oczywiście czy potem moż
 4. Cześć Wiem że to pytanie nie ma ten wątek Ale proszę o pomoc. Mam wizę turystyczną do stanów. Właśnie zmarła tam bardzo bliska mi osoba. Jutro mam samolot do Chicago. Byłam w USA raz. I wiem że tam celnik często pyta o cel podróży. To mam normalnie powiedzieć że funeral? Dodam ze lecę jutro a kot powrotny z Chicago do pl mam w ten czwartek już.
 5. Już mam. HAS NOT BEEN SELECTED. Szkoda, no ale trudno. Będę próbować dalej
 6. Ja po raz kolejny sprawdzam. Teraz widzę że w moim cn jest ...BYE... - przypadek? Chociaż w sumie jeszcze nie wiem, bo ciągle się nie zalogowałam.
 7. Ja już prawie się zalogowałam. Wpisałam dane i mnie wywaliło
 8. Ja jeszcze też czekam. Zobaczymy czy dam radę sie zalogować jak wrócę z pracy No i pierwszy raz brałam udział
 9. Ale widzę teraz, że nie tylko ja zostałam bez widadomości
 10. U mnie dalej Ta witryna jest nieosiągalna. Aż tak mnie nie chcą, że aż moje IP zablokowali?
 11. Ja ciągle nie dam rady sprawdzić. Strona im całkiem padła?
 12. Ja ciagle nie wiem. Strona mi się nie ładuje. Muszę wytrzymać do jutra chyba. Spróbuję po pracy.
×
×
 • Create New...