Jump to content

joC

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by joC

 1. Ok, dzięki za odpowiedź. Tak mi się wydawało, ale chciałam się upewnić
 2. Cześć wszystkim. Pytanie będzie nie w temacie, ale mimo wszystko proszę o pomoc. Mam wizę turystyczną do USA, od kilku lat pracuję (w PL oczywiście ). Chciałabym lecieć do Stanów na kilka miesięcy na praktyki/staż/wolontariat - cokolwiek. Czy jest to w ogóle możliwe? Żeby firma amerykańska przyjęła mnie na praktyki? Jeszcze do żadnej nie pisałam, bo nie wiem czy jej sens... A chodzi mi o to żeby w pracy wziąć urlop bezpłatny na pół roku (o ile się szef zgodzi ), tam polecieć na te kilka miesięcy (ale nie dłużej niż pozwala mi ta wiza - czyli max pół roku), no i oczywiście czy potem można dostać jakieś refernecje czy papier potwierdzający że odbyło się staż. Nie jestem już studentką, więc wszelkie staże tego typu odpadają. czy ktoś z Was orientuje się czy w ogóle jest to możliwe?
 3. Cześć Wiem że to pytanie nie ma ten wątek Ale proszę o pomoc. Mam wizę turystyczną do stanów. Właśnie zmarła tam bardzo bliska mi osoba. Jutro mam samolot do Chicago. Byłam w USA raz. I wiem że tam celnik często pyta o cel podróży. To mam normalnie powiedzieć że funeral? Dodam ze lecę jutro a kot powrotny z Chicago do pl mam w ten czwartek już.
 4. Już mam. HAS NOT BEEN SELECTED. Szkoda, no ale trudno. Będę próbować dalej
 5. Ja po raz kolejny sprawdzam. Teraz widzę że w moim cn jest ...BYE... - przypadek? Chociaż w sumie jeszcze nie wiem, bo ciągle się nie zalogowałam.
 6. Ja już prawie się zalogowałam. Wpisałam dane i mnie wywaliło
 7. Ja jeszcze też czekam. Zobaczymy czy dam radę sie zalogować jak wrócę z pracy No i pierwszy raz brałam udział
 8. Ale widzę teraz, że nie tylko ja zostałam bez widadomości
 9. U mnie dalej Ta witryna jest nieosiągalna. Aż tak mnie nie chcą, że aż moje IP zablokowali?
 10. Ja ciągle nie dam rady sprawdzić. Strona im całkiem padła?
 11. Ja ciagle nie wiem. Strona mi się nie ładuje. Muszę wytrzymać do jutra chyba. Spróbuję po pracy.
 12. Też jestem ciekawa. Ale jak wszyscy będziemy sprawdzać to serwery padną. Szkoda że maili nie wysyłają, tak jak ktoś pisał. Pusciliby mailing o danie godzinie i byłoby z głowy
 13. Też jestem ciekawa. W sumie nie wiem czego obawiam sie bardziej. Że mnie wylosują i machina ruszy czy że nie i będę próbować kolejny raz
 14. Hejka. Mam jeszcze pytanie od koleżanki. Ona też wzięła w listopadzie udział w losowaniu. Tyle że teraz dostała lepszą pracę, poznała kogoś i już nie jest tak zainteresowana wyjazdem. Zastanawia się co będzie jak akurat ja wylosuja a ona nie zareaguje na to. W takim sensie że nie wyśle dokumentów żadnych. Potem może mieć jakieś problemy jakby chciała odwiedzić stany turystycznie? Bo taka na wizę.
 15. a mega duży numer? Możesz coś bliżej napisać? Czy to zależy od danego roku, ilości zgłoszeń...
 16. Pośmiać i pożartować też lubię, ale teraz pytam serio. Wcześniej ktoś wspomniał żeby odczekać kilka dni ze sprawdzeniem wyników, bo na początku i tak serwery przeciążone. Ile Wam czasu zajęło gromadzenie dokumentów? Czy ktoś mógłby mi napisać ile czasu minęło od kiedy sprawdził wyniki, do tego kiedy to odesłał? I może to proste i podstawowe pytanie, ale - tutaj często piszecie o tym nadawanym numerze, że im mniejszy nr tym lepiej, bo większa szansa na rozmowę. On jest nadawany w tym losowaniu? Czy potem, po odesłaniu tych dokumentów?
 17. hmmm. W sumie jestem świeża w temacie. Czy ktoś może podrzucić linka co robić, gdy się jest wylosowanym? Jak to było z Wami - wszędzie piszą, że trzeba jak najszybciej odesłać dokumenty. Ale co to znaczy jak najszybciej? - Mam wszystko przygotować i liczyć, że mnie wylosują i tego samego dnia wysłać wszystkie dokumenty? W ciągu 7 dni, 10 dni? Ktoś może napisać jak to było u niego?
 18. Już marzec. Jeszcze dwa miesiące
 19. Też wzięłam udział w losowaniu DS-2020. W sumie po raz pierwszy w życiu chociaż już od zeszłego roku chodziło mi to po głowie.
×
×
 • Create New...