Jump to content

Wojsi

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wojsi last won the day on October 18 2019

Wojsi had the most liked content!

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Levix. Rozumiem, że na razie zdobyłeś uprawnienia do prowadzenia zestawu C+E. Czy już aplikowałeś do którejś z Agencji w sprawie procesu emigracji do USA? Powodzenia.
 2. Cześć. Tak informacyjnie od Stycznia po zniesieniu restrykcji wizowych Pana Trumpa proces naszego wyjazdu mocno przyspieszy. Przewidywane pierwsze spotkania wizowe w ambasadach to Styczeń / Luty potem wyjazd Marzec . Kwiecień. I zaraz welcome in the USA.
 3. Witam. To Kolega Paweł szczęściarz, że w tym czasie rekrutacja postepuje dalej. Oferta pracy chyba nie jest jednoznaczna z natychmiastowym przyjazdem? A szkoda, że formalności zajmują tak długi czas. Anyway to dobry znak, że rekrutacja pomimo shut-down trwa dalej. Tak informacyjnie taką samą rekrutację prowadzi też Agencja Zatrudnienia EPSN. Do zobaczenia w USA.
 4. Cześć. Wczoraj otrzymałem informację, że DOL zaakceptował mój wniosek o pracę. Czas oczekiwania od momentu aplikacji przez Agencję to 14 miesięcy. Więc teraz Amerykański Urząd Imigracyjny, potem wizyta w krajowej Ambasadzie i pakowanie walizek do wylotu. Zapewne to kolejne 6 miesięcy. Pozdrawiam Was.
 5. Cześć Jola 75. My też z córką 15 letnią jedziemy do El Paso. Jesteśmy teraz wg VS na Stage 3 (etapie) rekrutacji w skali 7 kroków. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...