Jump to content

alcomindz.

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyjazd turystyczny mnie raczej w ogóle nie interesuje, tylko zielona karta, ale rozumiem, że ten proces polega na dodatkowym i dokładniejszym sprawdzeniu mnie ale jak wiadomo nie mając nic do ukrycia jedyne co to może się wszystko wydłużyć o parę papierków i czas oczekiwania.
 2. Cześć, W przyszłym roku wstępnie planuje odwiedzić Pakistan i Iran, w związku z czym zacząłem się zastanawiać czy w przypadku wylosowania w DV22, pieczątki z tych krajów mogą spowodować jakieś problemy w tracie dopełniania formalności?
 3. Jak dla mnie jest to jeden z nieodłącznych elementów dużego miasta. Zawsze będąc w większych miastach widziałem wielu bezdomnych ale co prawda nie w takim stopniu jak w USA( może za wyjątkiem Londynu gdzie bezdomni spali pod salonem Bentley'a) widać ten problem. Na przykład mogę dać Rzym Londyn Kijów za to w mniejszych miastach np Sheefield Lwów Florencja nie widać tego. Po prostu stary dobry kapitalizm. Problem chyba nie do rozwiązania.
 4. Znam parę osób, które wyjechały i opinie są mieszane. Co prawda jedna osoba, która miała negatywne wspomnienia wyjechała 17 lat temu więc trochę inne czasy ale mimo wszystko, nie wiem jak ale została na stałe. Reszta to już same pozytywy. Wszystko głownie zależy od rodziny do jakiej trafisz.
 5. Współczuję, zwłaszcza, że jak patrzę to zazwyczaj trafiają ludzie, którzy złożyli pierwszy raz :/
 6. Co to gdybania ja co roku, dzielę sobie życie przed wynikami na 2 etapy: jak się wszystko potoczy jeśli wygram i co robić dalej jeśli nie. Noi oczywiście robienie całego researchu dotyczący wyboru miasta w razie wygrania.
 7. Zgłoszenie wysłane 3 raz z rzędu. Jak co roku czuję, że to jest mój dzień i się uda
×
×
 • Create New...