Jump to content

cclaudia

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

cclaudia last won the day on November 16 2019

cclaudia had the most liked content!

Community Reputation

14

About cclaudia

 • Birthday 03/01/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Straszne. W naszym przypadku pozamiatało to całe nasze plany na życie. Nie wiemy co robić. Do tego nasuwa się jeszcze pytanie czy po tym wszystkim będzie sens tam w ogóle jechać.
 2. Ojj tak... mam nadzieje ze wirus zaraz sobie pojdzie i wrocimy do planowania przeprowadzki
 3. Kilka godzin po telefonie dostaliśmy też meila. Z tego co widze poszedł zbiorowo do wszystkich umowionych na interview. Jeżeli loteria się opóźni to w sumie nie ma dramatu, szkoda tylko, że 5 dni temu zrobiliśmy badania. Lekarza już przesunęłam na kwiecień... Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że procedury związane z Państwa wizą imigracyjną w Ambasadzie USA w Warszawie są obecnie zawieszone w związku z Proklamacją Prezydencką Presidential Proclamation z 11 marca 2020r. ograniczającą podróż do Stanów Zjednoczonych dla osób, które niedawno były w strefie Schengen, w tym w Polsce. Oznacza to, że musimy anulować aktualną datę Państwa rozmowy z konsulem. Ambasada wyznaczy nowy termin spotkania tak szybko, jak to będzie możliwe, po zniesieniu ograniczeń Proklamacji Prezydenckiej. Skontaktujemy się ponownie, aby przekazać Państwu nową datę spotkania.
 4. Dzwonili do nas z ambasady. Odwoluja spotkania, w tym nasze. Dadza znac jak sytuacja sie zmieni.
 5. Nie wjedziesz na tej wizie. Musisz ją aktywować. W tej sytuacji nie polecisz, jeżeli zakaz nie będzie zdjęty przed końcem Twojego terminu to możesz napisać podanie do ambasady o przedłużenie wizy z uzasadnieniem (co wiąże się z powtórzeniem badań i wizyty lekarskiej).
 6. My mieliśmy plany sie przeprowadzić w czerwcu... załamka ciekawe jak to sie rozwinie
 7. No wlasnie i tego sie obawiałam! My mamy dopiero rozmowę 25 marca, więc pytanie czy w ogóle do niej dojdzie.
 8. Są przypadki zarażeń, a jak widać jak już się pojawią to raczej ich nie ubywa. Czytałam dziś, że najgorzej jest w NY, Waszygntonie i wlasnie w CA. Dzwoniłam do ambasady, jeśli będą odwoływać rozmowy to skontaktują się na dane z DSa. Najbliższe dni będą decydujące dla tej loterii. :/
 9. Tak robimy, ale sytuacja nie pozwala nam wyjechać wcześniej niż na przełomie czerwca/lipca. Będziemy obserwować sytuacje ale z tego co widze w Californii też jest kiepsko, a tam mamy już ogarnięte lokum na początek...
 10. Bez względu na to czy wierzyć doniesieniom medialnym o powadze sytuacji, faktem jest że kraj powoli robi się sparaliżowany. Myślicie, że jakoś to wpłynie na DV2020? Zaraz mam rozmowę, do września muszę przekroczyć granicę, a na razie samolotów lata z każdym dniem coraz mniej. Pytanie do innych wylosowanych - co myślicie?
 11. Jak sytuacja z koronawirusem wygląda obecnie? Jestesmy wylosowani w DV2020, planujemy lecieć za kilka miesięcy, do tego czasu pewnie sytuacja milion razy sie zmieni ale na ten moment są jakieś obostrzenia?
 12. Ja wiem że funkcjonuje screening etc ale czy na starcie nie lepiej byłoby pokazać referencje już z tłumaczeniem? Rekomdendacje po angielsku z obecnej firmy postaram sie uzyskac ale z poprzedniej niestety mam tylko po polsku.
 13. Hej, nie mogłam nic znaleźć na forum więc zakładam nowy wątek Jakie dokumenty polecacie przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego przed wyjazdem? Zakładając, że ktoś chce po przyjeździe startować od razu do normalnej, legalnej fulltime pracy. Czy polska matura, świadectwo pracy w polsce, referencje od polskich pracodawców powinny być tłumaczone? Jeżeli posiadam angielskie tłumaczenie dyplomu z uczelni, jednak niektóre słowa pozostawione są tam po polsku to również powinnam je przetłumaczyć? Będę wdzięczna za pomoc
 14. A jakie byly Twoje odpowiedzi o rodzine i czy bylas w US jesli moge zapytac?
 15. A wymogi nie są takie same jak do zdjecia ktore sie wrzucalo podczas aplikowania? w ogole to do lekarza, na rozmowe i do wizy idą te same fotki? W tym samym wymiarze?
×
×
 • Create New...