Jump to content

roxey90

Użytkownik
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by roxey90

 1. Dzięki za odpowiedz! <3 Właśnie czytałam, że w Turcji jet jakiś większy przemiał ludzi którzy mogą lecieć do USA. Ale większe problemy mają chyba obywatele Chin, Indii... o strefa Schangen nic nie widziałam. Dlatego już zgłupiałam bo nawet gdzie info, że na tej całej kwarantannie trzeba zostać w jakimś specjalnym hostelu do tego przeznaczonym... naprawdę te wszystkie informacje "gdzieś coś" przeczytam i głupieje. ja mam plan sobie posiedzieć w Turcji na wakacjach, a później Stany. Mam nadzieję, że się wszystko uda. Hahaha i dzięki za ten PS. warto wiedzieć!
 2. Czy kto z Was leciał już z 14dniową kwarantanną w jakimś państwie poza Shangen? Czy są później jakieś problemy na granicy? Więcej jakiś pytań? Chcę lecieć z Turcji, ale mama wrażenie, że tylko Meksyk z Dominikaną ą jakoś bardziej "rozsławione". I właśnie odnośnie tej kwarantanny czy to jest ta, że trzeba ie zatrzymać w jakimś specjalnym miejscu do tego przeznaczonym, czy wystarczy tam po prostu być?
 3. Ale dla kogo będą w końcu te wizy?? Czy dla takiej osoby jak ja co wysłała papiery, ale nie miałam umówionej rozmowy może coś z tym fantem zrobić?? Czy to tylko dla tych co brali udział w pozwie?
 4. Wiecie co? Nic mnie bardziej nie wkurza niż to zwodzenie człowieka, bo w końcu nie wiem czy możemy się w tym roku podziewać otwarcia czy nie???? bo trzymam urlop i nie wiem, czy będę musiała brać dodatkowy bezpłatny "na tą kwarantannę w Turcji" czy też jest szansa że do października otworzą. A w sumie ZARAZ 4 fala to jak mogą otworzyć????? pewnie po tej 4 fali (która mini koło kwietnia) coś zacznie się otwierać.... Serio nie rozumiem dlaczego szczepiąc się, robiąc test nie mogą pozwolić ludziom lecieć. Sorki za ten post, ale musiałam gdzieś uzewnętrznić tą irytację.
 5. Pamiętam jak kiedyś miałam to samo wszyscy się odprawili tylko moja kol miała problem, ale jak już pojechałyśmy na lotnisko to babka wklepała w swoim komputerku i bilet ładnie wyszedł. Dlatego jak coś to na lotnisku takie sprawy, chociaż wiem, że mogą szargnąć nerwy
 6. Ja mam pytanie, bo nie mogę się połapać, czy jeśli mój brat jest obywatelem USA to mogę wyjechać na wizę turystyczną do niego czy nie ma takiej możliwości?
 7. Ostatnio pisałam meila do KCC, ale tylko dostałam Auto Reply... Mam numer 24***. Wcześniej przed lockdown nie byłam zaproszona na spotkanie, ale miałam odpowiedz, że dostali wszystkie moje dokumenty i powinnam czekać na zaproszenie. Co mogę jeszcze zrobić? Czy kontaktować się jakoś z Warszawą? Czy tylko KCC może coś wnieść do sprawy?
 8. https://petitions.whitehouse.gov/petition/postpone-dv-lottery-2020-program-duration-immigration-ban Znalazłam petycję odnośnie dv2020. Wiem że są nikłe szanse by coś się w tej sprawie zadziało, ale jeśli możecie podpisać, to proszę.
 9. https://workpermit.com/news/trump-hints-us-work-visa-ban-today-or-monday-20200621 mam nadzieję, że dziś się czegoś dowiemy. Jak nałożą kolejne ograniczenia to myślę że będzie już po potokach :/
 10. to jest takie przykre... jakbym wiedziała, że mogą zawiesić wydawanie wiz wzięłabym udział w programie dv2021... a tak?? tylko czekać i żyć okruchami nadziei
 11. Echhh no właśnie nie, bo on ma tylko wizę pracowniczą, nie jest obywatelem Jakby miał obywatelstwo to bym się nie martwiła, a tak zielona karta był jak promień nadziei, a teraz już sama nie wiem jak to będzie. Naprawdę wszystkim współczuję, bo różne historie kierują Nas by wylecieć do Stanów, a tu teraz taka sytuacja. Jest naprawdę to cos wyjątkowego, ale jak myślę o kolejnej loteri,i przy której może się już nie poszczęścić, to całkiem załamka.
 12. Jestem załamana, powinnam mieć niedługo rozmowę, bo mój nr był w kwietniowym biuletynie i co, i teraz już nic nie wiadomo. Tak długo czekałam na kartę. Mój chłopak mieszka w Stanach, żyjemy w związku na odległość i to jedyna opcja jaka została. Człowiek wygrał w loterii i taka lipa... Próbuje się jakoś pozytywnie nastawiać, ale po takich niusach wcale to nie jest takie proste.... :((( trzeba czekać
×
×
 • Create New...