Jump to content

Mr Baritone

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ok, dzięki - wszystko jasne. To moja pierwsza tak daleka podróż z tąd tez sporo stresu
 2. Planuję zostać w NY przez dwa tygodnie i czysto turystycznie. Czyli jeżeli wynajmę pokój poprzez airbnb na dwa tygpodnie to jest to niezgodne z nowojorskim prawem?
 3. Ok, czyli w ESTA w rubryce dotyczącej mojego pobytu mogę spokojnie wpisać taki adres z Airbnb. Dzięki za odpowiedz
 4. Cześć wszystkim, Mam pytanie odnośnie wynajmu pokoju poprzez Airbnb w Nowym Jorku. Wyczytalem, że nie jest to legalna praktyka, chyba że osoba, która wynajmuje nam pokokój współdzieli z nami apartament/mieszkanie/dom. Czy nie będzie problemów z przekroczeniem granicy np podczas rozmowy z urzędnikiem granicznym, gdy zdecyduję się wynając pokój poprzez Airbnb?
 5. Mam jeszcze kilka innych pytań: 1.Zauważyłem, że wchodząc na oficjalną stronę ESTA mozna zmienić język na nasz rodzimy. Rozumiem, że pomimo spolszczenia rubryczki wypełniamy w języku angielskim? 2.Czy skan paszportu jest konieczny we wniosku czy tez możemy wprowadzić informacje ręcznie i będzie ok? 3.Rubryczka "Point of Contact information". Nie mam nikogo w stanach. Lecimy do USA sami z dziewczyną. Czy jeżeli wpiszę "Unknown" będzie ok? W ogóle co wpisać w tej rubryczce w momencie aktualizacji danych? Kontakt do osoby, ktora wynajmie mi pokój na airbnb?
 6. Rozumiem. Dzięki serdeczne za odpowiedz
 7. Hej, Mam pytanie odnośnie ESTA: 1. Co mam wpisać w sekcji , w której trzeba podać dane kontaktowe do miejsca, w ktorym się zatrzym w USA (hotel, apartament) ? Nie wiem jeszcze czy będzie to hotel, hostel czy mieszkanie. Nie chciałbym niczego bookować dopóki nie otrzymam autoryzacji z systemu. Mam wpisać nazwę lokum, w którym ewentualnie się zatrzymam juz po otrzymaniu autoryzacji? 2. Żeby wypełnić ESTĘ potrzebuję wcześniej kupić bilety lotnicze? Z tego co wiem to chyba nie, ale wolę się upewnić Z góry dzięki za pomoc!
 8. Hej, dzięki za odpowiedzi. Ciekawi mnie jeszcze kwestia kont e-mailowych. W jakim celu trzeba je podawać? Nie mam nic do ukrycia, ale dziwnie bym się czuł, gdyby ktoś czytał np moja prywatna korespondencję.
 9. Cześć, mam kilka pytań, które dotyczą sekcji social media we wniosku DS 160. Sytuacja wydaje mi się nieco absurdalna ponieważ nie pamiętam wszystkich nazw/loginów email, które stworzyłem na przestrzeni 5 lat. W związku z tym wyjdzie na to, że zatajam informacje? Niektóre moje nazwy kont email są żartobliwe lub nawiązują do ulubionych filmów grozy o niewybrednych tytułach. Czy z tego względu konsul może na mnie "krzywo" patrzeć na rozmowie? Kolejna kwestia to facebook. Po co im te dane? Będą przeswietlać znajomych i lajki? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...